|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   BB kuca. Marijana pobijednica!
27.6.2011 8:47:54   
Bebys
http://www.net.hr/film-glazba/page/2011/06/26/0292006.html?pos=n1


DALI STE SOKIRANI...???

Ja sam UGODNO IZNENADJENA..zao mi je Marijane...jer smatram da se iskreno zaljubila...a od onog djubreta Nemesa sam to i ocekivala...mamin sincic JE POKAZAO PRAVO LICE...a zena je sve reskirala radi ljubavi i njezine suze su bile iskrene to se vidjelo...

meni je osobno jako jako drago... nakon sto je Nemes bio onako uzasnog ponasanja i bolnog...neka joj koliko god to moze lova bude utjeha ....ali to nije moguce na licu joj je bila VELIKA BOL...zao mi je


ja osobno nikada to nebi ucinila ...bar ne tako javno...ali eto iskrena je bila i ovo joj je nagrada zasluzena...


CESTITAM MARIJANA!!!


i svaka pohvala tvome ocu...svaka mu cast pravi tata....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
27.6.2011 8:48:21   
Bebys
garant cete masa osuditi ju ovdje ..JA NE....

< Poruku je uredio Bebys -- 27.6.2011 8:49:52 >

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
27.6.2011 8:49:33   
Bebys
user posted image



CESTITAM

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
27.6.2011 8:51:44   
Zvonki

IZVORNA PORUKA: Bebys


i svaka pohvala tvome ocu...svaka mu cast pravi tata....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Kako čovjek ne bi došao, mala ima para ko' šodra user posted image
Inače, malo jesam iznenađena ali svaki puta sebe iznenadim što me nešto uspije iznenaditi user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
27.6.2011 8:52:32   
Bebys
ja jako nevolim PRETVARANJA i zato joj se divim...

jer znam da MASA ZENA I MUSKARACA bez ikakvog razloga varaju...ona se stvarno zaljubila i HRABRO JE TO ODRADILA...

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
27.6.2011 8:58:49   
cuba
Ma Bebys kako si tako sigurna da to sve nije namještaljkauser posted image user posted image
Pa otac je se preko novina odrekao a sad kad je dobila novce sad mu je najdraža kći, ma daaaajuser posted image
Zapravo nisam pogledala niti minutice ovog BB-a ali ne možeš biti ne upućen jer svi pričaju o njemu...

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
27.6.2011 9:06:10   
modesty blaise
Meni je baš drago što je Marijana pobjedila user posted image ....i nek se ostali kandidati požderu radi toga
Bebys ovaj put te POTPISUJEM u potpunosti
ja sam jedna od onih kaj je gledala BB kad je stigla....moje je mišljenje da je Mare bila iskrena u svemu pa tak i u gluposti koju je napravila prvenstveno sebi i svojima

_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
27.6.2011 9:10:51   
lidac0605
Ma daj,molim te,Bebys,diviš se proračunatoj drolji koja u svom profilu sama kaže da "izlazi vikendom redovno i voli popit"?!? i to ti je žena i majka??
To nije vrijedno nazvat se takvim imenima,plitka sponzoruša koja kroz život ide raširenih nogu,jadna ta njena curica....
A muž joj je pak tolka šu_čina i papak,za ne povjerovat!
A stari je došo,naravno...treba pare za nove zube user posted image
Ne vjerujem da nije bilo namješteno...no eto,sad će bar bit para za opijanje i izlaske...

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
27.6.2011 9:12:01   
DEA
nisam prarila...više sam nailazila na vijesti po netu...ali-sinoć sam išla vidit kraj...
moje mišljenej
Ona je imala muda napraviti nešto za što se drugi kunu da nikad ne bi-a rade-definitivno-i da je to bio mužjak-ne bi ga se ovoliko crnilo i pljuvalo-moje mišljenej-nije joj brak štimao-i ne treba ona tražit oprost od muža-jer ne bi ovo radila da je sve bilo krasno i bajno...žao mi je što je dijet u cijeloj priči...al to nastranu sad da ne filozofiram

Nemeš me podsjetio na Behlula iz Strasti orijenta-ako je neko pratio...to sam sa strašću pratila-i kraj me dotukao-sinoć me isto dirnuo obrat situacije
Bojana mi je gadljiva-je se nacrtala kraj Nemeša odma.
Horvat mi je do kraja bio favorit-a onda!!!!!!!!!!!nije izašao čestitati.......user posted image
Brandon mi je bio ok jer je takav kakav je-na svoju ruku-ali stoji iza toga-ne skriva se ničim!!!i onda je isoto podržao Marijanu...
eto...
morala sam i ja reć riječ-dvije
p.s.ja sam iz-svega zaključila da oni svi vjeruju da se M.nagodila za pobjedu-i zato svi atako reagiraju-ali ja u to ne vjerujem...

_____________________________

Ne činim drugima ono što ne želim da se meni čini..........

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
27.6.2011 9:13:01   
Indy
nisam baš pratila, ali koliko sam vidjela i čula znala sam od početka da je nemeš muljator i da nije iskren. bio je s njom da sebe promovira na tv i pokaže se velikim ljubavnikom. što se nje tiče, bila iskrena ili ne u toj vezi, ona je svoj grijeh počinila i zato će patiti. ali drago mi je da je napokon cura pobjednica!

_____________________________

moji veliki decki, Patrik i Dominik
"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje plaćenih poslova. Uzevši u obzir da je plaća čista ljubav"

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
27.6.2011 9:14:44   
njanja
BB nisam pratila, ali znam što se dešava jer dvoje kolega iz ureda samo bruji o tome (oni su pratili)....Zato ću i komentirat: ovo je poruka da lijepo mama pusti svoje dijete, ode na 3 mjeseca od kuće i hebe se pred ne znam ni sama koliko milijuna gledatelja s nekim mulcem-i dobiti će lovu i odnjeti pobjedu....stvarno lijepo!!!
pa vi plješčite

< Poruku je uredio njanja -- 27.6.2011 9:15:27 >


_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
27.6.2011 9:18:17   
jagodicabobica
IZVORNA PORUKA: njanja

BB nisam pratila, ali znam što se dešava jer dvoje kolega iz ureda samo bruji o tome (oni su pratili)....Zato ću i komentirat: ovo je poruka da lijepo mama pusti svoje dijete, ode na 3 mjeseca od kuće i hebe se pred ne znam ni sama koliko milijuna gledatelja s nekim mulcem-i dobiti će lovu i odnjeti pobjedu....stvarno lijepo!!!
pa vi plješčite



Braaaaavooooo njanja!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Nije Marijana zrtva ni truna...njeno djete je zrtva sto ima takvu majku...malo se okrenute oko sebe pa ce te shvatiti da Marijana je igrala vec jednu staru ofucanu igru...vec odavno znamo da mnoge su pobjedile slicne reality showove na taj nacin!!za pare se danas sve prodaje!!

< Poruku je uredio jagodicabobica -- 27.6.2011 9:23:35 >

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
27.6.2011 9:18:57   
mariola
Ne znam ni tko je sve bio u bb kući. Nisam uopće gledala pa nemam ni neko mišljenje jel fer ili nije da je Marijana pobijedila. Osramotila se i pokazala jadnom i bijednom seksajući se pred kamerama i u sobi gdje je i deset drugih ljudi spavalo. Vjerujem da je sve to namješteno i dogovoreno i da je ona to napravila radi love pa je sam tim njena iskrenost i moral ispod svakog nivoa.

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu Indy)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
27.6.2011 9:23:12   
modesty blaise
ajme kako na brzinu nekoga osudite user posted image user posted image user posted image
i to najprije vi kaj ni gledali nisteuser posted image user posted image user posted image
a di je tu moral i pravednost s vaše straneuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
27.6.2011 9:25:09   
njanja

IZVORNA PORUKA: modesty blaise

ajme kako na brzinu nekoga osudite user posted image user posted image user posted image
i to najprije vi kaj ni gledali nisteuser posted image user posted image user posted image
a di je tu moral i pravednost s vaše straneuser posted image user posted image user posted image



pa zaista ne moram gledati BB da bi osudila mamu koja se išla ševuckati 3 mj i ostavila dijete....


_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
27.6.2011 9:26:40   
Zvonki

IZVORNA PORUKA: njanja


IZVORNA PORUKA: modesty blaise

ajme kako na brzinu nekoga osudite user posted image user posted image user posted image
i to najprije vi kaj ni gledali nisteuser posted image user posted image user posted image
a di je tu moral i pravednost s vaše straneuser posted image user posted image user posted image



pa zaista ne moram gledati BB da bi osudila mamu koja se išla ševuckati 3 mj i ostavila dijete....



Bravo njanja

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
27.6.2011 9:32:53   
modesty blaise
ja osobno nisam za varanje i smatram da to sto je ucinila nije lijepo ni moralno ali nitko od nas ne zna sta nas ceka u zivotu i zato nitko nema pravo ovako olako sudit jednoj Marijani ......
ako sam o životu nešto naučila to je sigurno i ona "never say never"!


_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
27.6.2011 9:33:52   
modesty blaise
IZVORNA PORUKA: njanja


IZVORNA PORUKA: modesty blaise

ajme kako na brzinu nekoga osudite user posted image user posted image user posted image
i to najprije vi kaj ni gledali nisteuser posted image user posted image user posted image
a di je tu moral i pravednost s vaše straneuser posted image user posted image user posted image



pa zaista ne moram gledati BB da bi osudila mamu koja se išla ševuckati 3 mj i ostavila dijete....



njanja brijem da nije ušla u kuću s tom namjerom....
a dijete je ostavila skup s mužem koji joj je dao podršku da u BB ide

< Poruku je uredio modesty blaise -- 27.6.2011 9:34:38 >


_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
27.6.2011 9:35:19   
Bebys
HAJDE HAJDE...samo treba pogledati iskreno u svoje srce...a to nitko ne radi..nitko... pogotovo ne ovdje na rr


< Poruku je uredio Bebys -- 27.6.2011 9:37:02 >

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
27.6.2011 9:36:15   
Bebys
IZVORNA PORUKA: cuba

Ma Bebys kako si tako sigurna da to sve nije namještaljkauser posted image user posted image
Pa otac je se preko novina odrekao a sad kad je dobila novce sad mu je najdraža kći, ma daaaajuser posted image
Zapravo nisam pogledala niti minutice ovog BB-a ali ne možeš biti ne upućen jer svi pričaju o njemu...


nije njezin otac znao da ce ona pobijediti kada je dosao....to nije znao nitko pa ni on

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
27.6.2011 9:37:25   
Zvonki
Znalo se jer je već prošli tjedan bila favorit. Ona ili Nemeš

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
27.6.2011 9:38:23   
lilia
Ja sam uspjela koji put pogledati i moram reći da meni ta ženska uopće nije toliko odvratna koliko je nekima.
Iako smatram da je čak pomali glupava i naivna ipak mislim da se iskreno zaljubila i nadala sretnijem životu.
Ja sam tip osobe koja ne dozvoljava srcu da ide prije mozga i nadam se da se neću naći u situaciji da nešto ne mogu kontrolirati, ona očito nije takva ali ne želim joj suditi jer ne znam šta me sutra čeka.

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
27.6.2011 9:42:25   
modesty blaise
IZVORNA PORUKA: Zvonki

Znalo se jer je već prošli tjedan bila favorit. Ona ili Nemeš


pa znalo se da je favorit kad su već 2 tjedna puštali koliki je postotak glasova za kojeg kandidata...zato ne znam kaj se čudite da je bila favorit...pa bila je kad je većina dala glasove njoj

_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
27.6.2011 9:42:29   
Bebys
IZVORNA PORUKA: lilia

Ja sam uspjela koji put pogledati i moram reći da meni ta ženska uopće nije toliko odvratna koliko je nekima.
Iako smatram da je čak pomali glupava i naivna ipak mislim da se iskreno zaljubila i nadala sretnijem životu.
Ja sam tip osobe koja ne dozvoljava srcu da ide prije mozga i nadam se da se neću naći u situaciji da nešto ne mogu kontrolirati, ona očito nije takva ali ne želim joj suditi jer ne znam šta me sutra čeka.
user posted image user posted image user posted image
ovo je NAJISKRENIJI ODGOVOR KOJI SAM IKADA VIDJELA...

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
27.6.2011 9:43:42   
njanja

IZVORNA PORUKA: modesty blaise


njanja brijem da nije ušla u kuću s tom namjerom....
a dijete je ostavila skup s mužem koji joj je dao podršku da u BB ide



ovako: da ja moram ići na 3 mj za poslom na neku specijalizaciju, točno znam da bi mi muž rekao okej, znam da će mi biti samom teško s janom, ali idi, to je za tvoj posao i našu budućnost...moji starci bi isto uskakali i pomogli bi...međutim ja da kažem mužu da idem na 3 mj u BB kuću: reko bi mi: jesi li ti normalna???? i ja bi to isto njemu rekla...

BTW, čitala sam po portalima da je dijete čuvala sestra od muža pa ni to ne drži vodu....

u svakom slučaju, neka su joj novci kada pameti nema...

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!