|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Aljkavost vs.urednost
16.12.2009 15:13:06   
Zvonki
Nemojte misliti da sam u pms (iako eto baš slučajno jesam user posted image ) ali dajte da malo izdebatiramo. Ma totalna su mi misterija te žene koje su tak' napirlitane ko' božićno drvce a doma i na radnom mjestu živi kaos.
Ne razumijem kako mogu držati samo do sebe a ostalo oko nje (koje je meni također slika same osobe) zapustiti?

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Aljkavost vs.urednost
16.12.2009 15:15:09   
CallamityJane
je li te to neka kolegica naljutila user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Aljkavost vs.urednost
16.12.2009 15:15:24   
pepeljuga
Da,da pmsuser posted image user posted image user posted image
Ajme i ja ne volim takve zene,mislim ne da ih ne volim nego mi nisu jasne.....
Ja kad mi je stan neuredan onda sam i ja jel to znaci da nemam volje za nista ili nisam stiglauser posted image user posted image user posted image user posted image
Redovito se tusiramuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 3
   [Obrisani korisnik]
16.12.2009 15:15:44   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Zvonki)
  Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Aljkavost vs.urednost
16.12.2009 15:16:56   
ejmama
Ni meni to nije jasno, tako da od mene niš pomoći.

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Aljkavost vs.urednost
16.12.2009 15:17:26   
Zvonki
IZVORNA PORUKA: callanhoe

je li te to neka kolegica naljutila user posted image user posted image user posted image


user posted image  ma samo PMS user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Aljkavost vs.urednost
16.12.2009 15:18:40   
ejmama
IZVORNA PORUKA: cvrčak


Šta ću se pirlitati da odem s djetetom u park,odvedem ju na trening ili na podu slažemo legiće?!


E Cvrčak moj da si vidjela jučer kakve su mame došle naprlitane i u minjacima , a vani minus.

A nikad nisi slagala legiće u štiklama?user posted image user posted image user posted image


_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 7
   [Obrisani korisnik]
16.12.2009 15:20:36   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu ejmama)
  Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Aljkavost vs.urednost
16.12.2009 15:21:39   
uciteljica
Uh imam i ja takve imam u mm obitelji. Osjećam se tako jadna i zapuštena kad su mi u blizini. A PMS ni traga u tim trenutcima.

_____________________________

Ja sam PAUVA!!!!
30.01.2009.




(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Aljkavost vs.urednost
16.12.2009 15:22:25   
CallamityJane
ne znam cure, ja obucem haljinu, suknju, nije to minjak to nisam nosila ni u najboljim danima ali je suknja i je stikla i tako setam malu. Kada krenemo ici u parkice da se igramo  tada cu obuci odjecu odgovorajucu tome. A ne da ne mogu ni potrcati za djetetom.Ali sada ona jos ne izlazi iz kolica i zasto ja ne bih obula stiklu ?user posted image
i kuca mi nije neuredna, ima igracaka po podu i mogla sam ogledalo u kupatilu prebrisati ali nisam sad aljakavussa

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Aljkavost vs.urednost
16.12.2009 15:24:54   
ejmama
Ti ne spadaš onda u ovu kategoriju, Zvonki je spomenula one što se uprlitaju, a ostalo sve im šporko i aljkavo.

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 11
   [Obrisani korisnik]
16.12.2009 15:25:07   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu CallamityJane)
  Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Aljkavost vs.urednost
16.12.2009 15:27:27   
CallamityJane
IZVORNA PORUKA: ejmama

Ti ne spadaš onda u ovu kategoriju, Zvonki je spomenula one što se uprlitaju, a ostalo sve im šporko i aljkavo.

znam da ne spadam u tu kategoriju user posted image
ali mi nije jasno sta je lose u tome da mama vodi racuna o sebi. Zar mora mama da bi bila dobra mama biti vjecito u trenerci i neuredne kose????user posted image
ja sam u kuci isto stalno u trenerci ali kada izlazim u setnju ili kupovinu isl.  onda volim malo povesti racuna o odjeci , zar je to grijeh?

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Aljkavost vs.urednost
16.12.2009 15:43:55   
mariola
Ja volim da mi je doma blistavo, ali isto tako kad izlazim iz kuće izlazim i našminkana i sređena.Šta sam ondaja? Savršenauser posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Aljkavost vs.urednost
16.12.2009 15:45:35   
CallamityJane
IZVORNA PORUKA: mariola

Šta sam ondaja?

blesava user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Aljkavost vs.urednost
16.12.2009 15:53:22   
mariola
Aj plavušo uozbilji se.
A sad ozbiljan odgovor: user posted image  ne znam šta bi reklauser posted image user posted image  
NE znam kako neko može na ulici biti napirlitan a doma šporak. Stvarno ne kužim kako vani može biti jedna krajnost a doma druga. Mene mama nije tako učila. Valjda im je bitno da se vani pokažu a za doma ih nije briga.user posted image  Ma ne kužim ih.
A što se mene tiče ja zbilja volim i nastojim da mi je uvijek uredno i čisto i mislim da to i uspijevam a isto tako kad idem vani volim se srediti što ne znači da ne idem bacit smeće ili kupit kruh bez štikli i šminke.

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Aljkavost vs.urednost
16.12.2009 17:56:09   
natalijax
meni je jedna žena rekla jeb,,,ti žene koje imaju kuhinju od 50000kn a kad je ta kuhinja prljava i neznaš kuhat,a bitno da znaš bit namazana i našminkana

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Aljkavost vs.urednost
16.12.2009 19:33:46   
tikica_69
Upravo sam ja to prekjucer sa MM komentirala u ambulanti u 9 ujutro.
Ona - naprlitana, umjetni nokti, ekstenzije (u drugoj boji), fini parfem...
Sinek (po mojoj procjeni 3 godine) - nogavice trenirke do koljena zelene od trave (a vani snijeg), poderana na desnom koljenu, on smrkav, zamrljan sav od cokolade i nekog crvenog soka, rukavi od jakne (tvornicki crveni) sivi od blata...
Ajde da je dijete dopeljala drito iz vrtica hitno lijecniku, ali ovo su kontrole lomova sto znaci da je dijete doma.
Sigurno nejde u vrtic sa iscasenom kljucnom kosti, a i sigurno nije trcalo kroz travu i blato u takvom stanju user posted image user posted image user posted image


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Aljkavost vs.urednost
16.12.2009 19:36:16   
maja
A vidi ove callanhoe što se upalila user posted image user posted image user posted image  zezam se draga

Meni je jako lijepo vidjeti sređenu ženu, a pogotovo mamu, ali mislim da je Zvonki mislila na ženu koja ima vremena stajati pola sata pred ogledalom, lickati se, raditi frizuru da sve stoji na mjestu, a kuća kao da je bomba pala, barem sam ja na takvu pomislila i odmah vidjela jednu osobu pred sobomuser posted image

Ja jako volim da mi je doma sređeno, i kad idem van volim da mi je oprana kosa i to je to, nemam više volje za nekim šminkanjem!

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Aljkavost vs.urednost
16.12.2009 19:42:41   
zaba
IZVORNA PORUKA: mariola

Ja volim da mi je doma blistavo, ali isto tako kad izlazim iz kuće izlazim i našminkana i sređena.Šta sam ondaja? Savršenauser posted image
  nas dvije kao da je ista mater rodila user posted image


_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Aljkavost vs.urednost
16.12.2009 19:55:02   
Anoniman
Kao mama koja je već 6 godina u 4 zida s djecom, mogu konstatirati da imam kojekakvih faza. Nekad mi je kuća savršena, nekad nije. Nekad mi je važnije da s djecom mijesim tijesto ili crtam kojekakve gluposti, rezuckam papire i pravim smeće skupa s njima... nego da ribam. Onda dođe PMS (Zvonki user posted image ) pa ribam ko luđak... Onda mi se desi da moram negdje otići, pa se pogledam u špiglu i zaključim: "Ne, jaaa ovakva ne idem van!" Onda bjež' u kupaonu i vužgi... od kose na dalje... user posted image

međutim, ne volim pretjerivanje niti pretjerujem - niti u lickanju sebe, niti u lickanju bilo čega oko sebe. Najviše volim zbigecati svoju djecu. I onda sam tak happyyyy..... user posted image

(Odgovor članu maja)
  Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Aljkavost vs.urednost
16.12.2009 20:05:12   
dominik
ja nema sanse da cu izaci u razdrljanoj trenirci sa djetetom u park ili bez frizureuser posted image , ali u stanju sam u hlacama na crtu kad dodjem sa posla a ne stignem se prsvuc igrat se sa djetetom u pjescaniku...boze moj oprat cu...ali opsjednuta sam da mi doma bude sredjeno ali uz dvoje djece i nikakvu pomoc sastrane tesko da ce biti ko po katalogu...da i ja mrzim naprlitane zene koje se bore s vremenom i ne zele si priznati da ne mozes na lice staviti taj intenzitet sminke i obuc se koda ti je 30

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Aljkavost vs.urednost
16.12.2009 21:33:51   
evanda
IZVORNA PORUKA: Zvonki

Nemojte misliti da sam u pms (iako eto baš slučajno jesam user posted image ) ali dajte da malo izdebatiramo. Ma totalna su mi misterija te žene koje su tak' napirlitane ko' božićno drvce a doma i na radnom mjestu živi kaos.
Ne razumijem kako mogu držati samo do sebe a ostalo oko nje (koje je meni također slika same osobe) zapustiti?


A zašto ne bi mogle....poznam više takvih.... i sve odreda su super cure....sto ljudi, sto ćudi

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Aljkavost vs.urednost
16.12.2009 21:40:44   
ninolina
Kao mama koja je već 6 godina u 4 zida s djecom, mogu konstatirati da imam kojekakvih faza. Nekad mi je kuća savršena, nekad nije. Nekad mi je važnije da s djecom mijesim tijesto ili crtam kojekakve gluposti, rezuckam papire i pravim smeće skupa s njima... nego da ribam. Onda dođe PMS (Zvonki user posted image ) pa ribam ko luđak... Onda mi se desi da moram negdje otići, pa se pogledam u špiglu i zaključim: "Ne, jaaa ovakva ne idem van!" Onda bjež' u kupaonu i vužgi... od kose na dalje... user posted image

međutim, ne volim pretjerivanje niti pretjerujem - niti u lickanju sebe, niti u lickanju bilo čega oko sebe. Najviše volim zbigecati svoju djecu. I onda sam tak happyyyy..... user posted image

e ja potpisujem od riječi do riječi. Ja kako je, je ali djeca moraju biti sređena.


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu evanda)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Aljkavost vs.urednost
16.12.2009 22:59:17   
Ninaa
Ja nisam neka koja se voli lickati i trackati i mogu reći da sam se po tom pitanju zapustila, čista sam, namirisana i oprane kose ali me volja za šminkanjem prošla kad idem van na kratko ili negdje. A kaj se kuće tiče mm me zove odred za čistoću jel smo sve sredili za svadbu i novo je i nema šanse da bude zmazano, svi su rekli da sad kad o svemu moram voditi brigu da ću popustiti ali nisam. Ja neidem spavat dok sve ne sredim, znam da je to malo ludo ali tak sam naučena. Ja volim lijepe i sređene mame i nemam ništa protiv toga ali ovo kaj je tikica navela mi je koma i znam isto takvih i to mi je koma. Isto ko i par takvih naperlitanih i upickanih u markiranoj robi,a novce posuđuju za kruh i dijete ima prljave pelene jel nemaju love za njih a za umjetne nokte imaju! 

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!