|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Agresivno dijete u grupi
26.11.2008 20:28:14   
mirna
Moj mali ima u grupi u vrticu jednog deckica koji udara i grize. Danas je dosao doma s ranicom na prstu i kaze da ga je mali ugriznuo. na zalost sam vidjela tek doma inace bi razgovarala s tetom..

Cure da li je itko imao slican slucaj u vrticu? Sto ste poduzele?

Tete da li je moguce takve incidente sprijeciti? Mislim da je samo jedan takav u grupi..user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Agresivno dijete u grupi
26.11.2008 21:40:41   
mirna
cure POMOC! nitko me danas ne primjecuje..user posted image  idem staviti labello...user posted image

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Agresivno dijete u grupi
26.11.2008 21:45:33   
božica
čim si labello stavila odmah si primječenauser posted image user posted image user posted image user posted image

ma mirna ja nisam htjela puno pisati dok tete neš ne napišuuser posted image
do sada nismo imali takva iskustvauser posted image



_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Agresivno dijete u grupi
26.11.2008 21:53:31   
ninolina
I kod moje je jedan malecki takav, i ne mogu reći tete ga kazne kad nešto takvo napravi a roditelji koliko sam shvatila ne mogu puno jednostavno je takav. Iskreno ako vidim da tete reagiraju i kažeju što se dogodilo njih ne mogu kriviti zbog toga. Ipak je njih 25 u grupici i ne očekujem da će uvijek biti idealno. Na tvome mjestu bi napomernula tetama da bi voljela znati ako se takvo nešto dogodi jer i tvoje djete može prvo izazvati sukob. Dobro je znati. Ja stvarno nemam frke s tetama divne su

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Agresivno dijete u grupi
27.11.2008 9:32:43   
ZVRK
kod nas tete odmah kada dođeš po user posted image  kažu ako se dogodilo nešto tipa ugriza ili jačega lupanja....a ako se nešto sitno desi pa ja user posted image  plakao to ne govore,ali meni moj zvrkić kaže ako mu nešto nije pasalo

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Agresivno dijete u grupi
27.11.2008 9:37:10   
Florijan Jakov
FJ je imao "fazu" koja je trajala 2-3 dana, kada je ugrizao jedno ili dvoje djece, tete su ga prekorile, objasnile da je to ružno i da se to ne smije raditi. Tako smo i mi postupili doma s njim i brzo je prestao.

Tete su objasnile da je to jedan od načina da se dijete, koje još nezna sve reći riječima, izbori za sebe.


_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Agresivno dijete u grupi
27.11.2008 9:45:43   
mirna
F.J. nije bas ista situacija jer ovaj mali ima vec skoro 3 godine i djeca u tim godinama bi trebali imati druge metode izborivanja.. taj mali je na splosno " divljiji od ostalih": udara druge, psuje, grize itd...

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Agresivno dijete u grupi
27.11.2008 10:00:22   
ninolina
To je onda dokazano da su krivi roditelji i žalosno tu tete ne mogu puno. Moja ima 5 god i u grupici ima takvo djete. Nije važna dob ovisno kako dijeca sazrijevaju. Reci tetama da ne želiš da ti djete priča šta mu se dogodilo iako pohvalno za njega ali neka ti one kažu jer ovako ko da ni ne čuvaju tvoje djete

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Agresivno dijete u grupi
27.11.2008 15:24:52   
ivanaa
moras biti ostrija prema tetama,inzistirati da nesto poduzmu i pitati sto ce poduzeti i dali su poduzele!nazalost ako tako mala dijeca vec pokazuju agresiju to se mora rezati u korjenu.kod mog malog u vrticu je jedan mali bio takav problem da ga je teta morala voditi sa sobom za ruku i na kraju je i nju poceo lupati i letio iz vrtica.nazalost sada mi mali ide sa njim u skolu i opet je problem a roditelji  i ne dolaze na razgovor....strasno je sto sada nemogu gotovo nista poduzeti osim razgovora a nn i dalje maltretira sve oko sebe.zato mislim da to treba rezati u samom korjenu.

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!