|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   A Farma??''
22.3.2010 12:12:57   
xxl
Čudi me da to nismo prokomentiraleuser posted image user posted image Ja poznam samo par njih i to slabo,čini mi se svi željni para i kakti slaveuser posted image .
Najdraže još nemam a najgorja mi je ona Moralesuser posted image .
Nemogu vjerovat šta je Ella napravila od sebeuser posted image

_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: A Farma??''''
22.3.2010 12:14:34   
Bebys
citala sam..
a joj xxl...briga te...
ja to ne citam i ne gledam...to mije tako glupo i gubljenje vremena..izvini ..ali takovo misljenje imam o tome..isto kao i big brader i takva sranja da izvines ostala..
user posted image

(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: A Farma??''''''''
22.3.2010 12:17:15   
Thea
moja kći je to jučer gledala pa sam ja u prolazu škicnula i mogu samo reći user posted image ..

_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: A Farma??''''''''
22.3.2010 12:17:39   
xxl
A nemrem stalno prićat o kvalitetnom štivu,žensko samuser posted image

_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: A Farma??''''''''''''''''
22.3.2010 12:18:35   
Bebys
IZVORNA PORUKA: xxl

A nemrem stalno prićat o kvalitetnom štivu,žensko samuser posted image
dojdi cesce na rr...PA CES VIDIT TRACANJA...eto ti farma ....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: A Farma??''''''''''''''''''''''''''''''''
22.3.2010 12:20:51   
xxl
user posted image to mi nije napeto neg neugodno i fuj

_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: A Farma??''''''''''''''''''''''''''''''''...
22.3.2010 12:23:42   
Bebys
IZVORNA PORUKA: xxl

user posted image to mi nije napeto neg neugodno i fuj
si misla na RR
da je ...zato sam i napisala...

(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: A Farma??''''
22.3.2010 12:24:45   
Bebys
ajmo o farmi...user posted image
ima nekih faca koje su o.k. ali najvise..mi je to...user posted image

(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: A Farma??''''''''
22.3.2010 12:46:32   
Joanna
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Slažem se s vama. Ova farma je totalni promašaj, nemam pojima tko su ti. Znam možda troje i to je to. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Gledat ću tek tolko malo da se "informiram"user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Mamine princeze
11.08.2009. Nina
26.01.2012. Laura

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: A Farma??''''''''''''''''
22.3.2010 12:49:41   
leilany
a jel VI pricate o farmi il o rruser posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image lol


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu Joanna)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: A Farma??''''''''''''''''
22.3.2010 12:50:54   
lidac0605
user posted image user posted image user posted image user posted image nikad to nisam pratila...možda i bi da su to neke normalne osobe tam-a ove plitke karikature nemam potrebe gledat...

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Joanna)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: A Farma??''''''''''''''''''''''''''''''''
22.3.2010 12:53:40   
adryosijek
ja cu gledat i tak nema nista na tv bolje od toga .. sve krs za koj mi placamo tv preplatu koja je jos poskupila ajd na rtl i novoj jos se sta nade a na htv zali boze

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: A Farma??''''''''''''''''''''''''''''''''
22.3.2010 12:54:29   
anuska08
Koji likovi!! Gdje nađu one žene! A što je najbolje ostatak ekipe čine propale "zvijezde". Valjda nitko nije htio sudjelovati poučen prošlogod. farmom!

_____________________________

Nika 26.08.2009.

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: A Farma??''''''''''''''''''''''''''''''''...
22.3.2010 13:04:24   
curice
nisam gledala,pa ne mogu ni komentirati-nemam pojma tko je na farmi

(Odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: A Farma??''''''''''''''''''''''''''''''''...
22.3.2010 13:18:28   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: curice

nisam gledala,pa ne mogu ni komentirati-nemam pojma tko je na farmi


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu curice)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: A Farma??''''''''''''''''''''''''''''''''...
22.3.2010 13:52:29   
dami
IZVORNA PORUKA: anuska08

Koji likovi!! Gdje nađu one žene! A što je najbolje ostatak ekipe čine propale "zvijezde". Valjda nitko nije htio sudjelovati poučen prošlogod. farmom!


potpisujem !


_____________________________

Mirko 06.12.1992
Darija 20.02.2008

(Odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: A Farma??''''''''''''''''''''''''''''''''...
22.3.2010 14:04:12   
BUMBIKA
Sad čitam na netu da je krasna Maja postala sluškinjauser posted image user posted image

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu dami)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: A Farma??''''''''''''''''''''''''''''''''...
22.3.2010 15:25:09   
Nika 24052006
IZVORNA PORUKA: anuska08

Koji likovi!! Gdje nađu one žene! A što je najbolje ostatak ekipe čine propale "zvijezde". Valjda nitko nije htio sudjelovati poučen prošlogod. farmom!


Baš zato su te propale zvjezdice pristale sudjelovati,bitno im je da su medijski eksponirani,pa makar i u takvoj debilani kao što je Farma...


_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: A Farma??''''''''''''''''''''''''''''''''...
22.3.2010 15:37:17   
ninolina
nisam gledala,pa ne mogu ni komentirati-nemam pojma tko je na farmi


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: A Farma??''''
23.3.2010 10:42:06   
adryosijek
maja morales prva ispada a sta smo drugo mogli i ocekivat zenska nis neradi nit je naucila a ovo sto je sva umjetna je zaradila izgleda na zna se koj nacin onaj najlaksi,glavno da zna cim se digne sredit i lezat jedina so popodne uhh i majka svasta rodiuser posted image

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: A Farma??''''
23.3.2010 11:25:30   
adryosijek
Maja Morales napustila Farmu jer ne može bez seksa
Datum objave:
22.03.2010 19:07 Autor: tportal.hr
Povećaj veličinu slova
Smanji veličinu slova
Pošalji prijatelju
Ispiši stranicu
Starleta Maja Morales otkrila je da pravi razlog njezina napuštanja Farme nije neudobna slamarica ni manjak luksuza, već ovisnost o seksu
Kolegama farmerima objasnila je da joj je psihijatar prije odlaska na farmu kazao da neće izdržati ni dva sata bez one stvari. S ponosom je dodala da je uspjela više od prognoze, no da sada jedva čeka da krene kući.

U medijima sve prisutnija domaća starleta kazala je i da ne može živjeti u tom smradu te da je već prvu večer potrošila bočicu parfema Gucci kojim je namirisala pse, jer joj ih je bilo žao.
Maja nimalo ne žali zbog odluke; izjavila je tek da jedva čeka da se opere.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ode ona svom anti za drugo nista ni nije neg sponzorusa koja naplacuje usluge samo na 1 nacin user posted image

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: A Farma??''
31.3.2010 13:17:39   
Bebys
ajme meni ...pa ovo je odvratno..ta MAJA je obicna prostitutka..ili ti kur.....po nasem jel...FUJ. krava...i ovakve stvari zaokupljaju javnost u hr. mislim uzasno...user posted image user posted image

(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: A Farma??''
31.3.2010 13:21:06   
Bebys
Čudnovati Gotovac i još čudnovatija plastična Morales otkrili su nove pikanterije iz svog života. Tako smo saznali da je Maja 'brutalna u krevetu', da za seks prima novac i poklone, zajedno se kvarcaju dok ne izgore, a Ante tolerira njezine 'mušterije'. Pijana Maja Morales vozila 220km/h u krivom smjeru Kad god pomislimo da se Ante Gotovac na dan-dva povukao iz javnosti, on nas počasti novim briljantnim izjavama, a pogotovo otkad je njegova nova djevojka, plastična starleta Maja Morales, postala njegova 'promotorica'.

'Nije njoj do krava i blata, ima štikle skuplje od zlata' Pokušala je sablazniti javnost izjavama kako ne može bez seksa pa odlazi s Farme, te da od djetinjstva pije lijekove koji bi kontrolirali njezinu glad za seksom. Kako baš i nije uspjela šokirati, u tu je misiju uključila i Gotovca.

Duo fantastikus gostovao je u Red Carpetu, te su ponovno dali sve od sebe da nas sablazne.

Maja tvrdi kako je noć prije odlaska na Farmu provela s Gotovcem u hotelu, u kojem su goli pozvali recepcionara na orgije, ali ih je odbio.

Priznala je kako je spavala s frajerima samo radi novca, a smatra da za svaki dobro odrađeni posao treba biti nagrađen. Sasvim joj je normalno da nakon seksa dobije nekakav poklon ili novac.

"Jesam, jesam, naravno da jesam, nakon seksa dobivala sam nagrade. Mislim da za svaki dobro odrađeni rad treba biti dobro nagrađen", otkriva Maja, a na upit voditeljice Hane Hadžiavdagić je li ikad spavala s muškarcem samo radi novca, Maja ponosno odgovara: "Jesam, da, da jesam."

Iako izgleda kao da ju je netko zaboravio maknuti roštilja, Maja želi još tamniji ten, pa s Antom i dalje odlazi na kvarcanje. Na pitanje boji li se raka kože odgovara: "Rak kože? Ma koji rak kože? Ne razmišljam o tome."

Njezin dragi Ante otkrio je javnosti kako je Maja "brutalna u krevetu", a na pitanje što misli o traču kako mu djevojka ima mušterije, malo se zbunio, pa rekao da ništa ne zna o tome, "ali ako Maja ima dobar posao, neka bude profesionalka".

I tako par Gotovac – Morales nastavlja zabavljati sve oko sebe, neke ugodno neke neugodno, a mi željno očekujemo nastavak.

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: A Farma??''
31.3.2010 13:22:14   
danery
blago nama s takvim budalama...user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: A Farma??''
31.3.2010 16:13:12   
xxl
NEMREM VJEROVAT DA DANAS NEKO NEZNA KAJ JE PERŠINuser posted image

_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

štedite li ?
malizia

stavljate li sa strane novac.....

ne, odakle da štedim (72%)

da, štedim (28%)


Broj svih glasova: 102

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!