|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   što ponijeti u jaslice?
9.9.2012 0:12:39   
Bebač i ja
evo,mi smo trebali krenuti u jaslice sa 14. mjeseci,ali smo se razbolili prije nego smo kročili tamo...i još nebudemo 7 dana, pa krećemo na adaptaciju,a ja nikako da saznam podatak što je neophodno za pripremiti za njegov boravak u jaslicama kad krene "zaistač"...za sad imamo samo šlapice:)))
inače,što se tiče jaslica i moje hrabrosti za Njegovo "preživljavanje" tamo je skriveno user posted image , jer bih ja da smo skupa doma do njegove punoljetnosti,naravno user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: što ponijeti u jaslice?
9.9.2012 7:38:28   
troubled
-šlapice (to imaš user posted image )

ostalo će ti reći tete prvi dan kad dođete....
u pravilu su to:
-pelene (tjedno ili mjesečno prema dogovoru s tetama)
-vlažne maramice (cca 1 paket mjesečno)
-papirnate maramice
-krema za guzu
-rezervna odjeća (stoji u ormariću)

ako dijete koristi bocu ili dudu, to onda svakako...

a da bi rastanak bio lakši, neka nosi sobom i omiljenu igračku....to im zbilja pomaže prebroditi početak.

sretno user posted image

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu Bebač i ja)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: što ponijeti u jaslice?
9.9.2012 8:12:15   
danery
da dodam-kod nas se nosi još i 5 platnenih pelena i 5 partikli koje ostaju u vrtiću,plastične čaše ako dijete pije iz njih...

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: što ponijeti u jaslice?
11.9.2012 11:32:15   
elven

IZVORNA PORUKA: troubled

-šlapice (to imaš user posted image )

ostalo će ti reći tete prvi dan kad dođete....
u pravilu su to:
-pelene (tjedno ili mjesečno prema dogovoru s tetama)
-vlažne maramice (cca 1 paket mjesečno)
-papirnate maramice
-krema za guzu
-rezervna odjeća (stoji u ormariću)

ako dijete koristi bocu ili dudu, to onda svakako...

a da bi rastanak bio lakši, neka nosi sobom i omiljenu igračku....to im zbilja pomaže prebroditi početak.

sretno user posted image


Upravo kako ti je troubled napisala, gdje nema ormarića tu su ruksaci i u njima je sve...mi još stavljamo i malu jastučnicu, jer kad se odviknu od bočice, dude to im ostaje poznato i njihovo...
- još bih dodala dvije rezervne odjeće, dok ne vidiš kako ide, jer je kod nas u pravilu bilo jedan obrok jedno presvlačenje user posted image

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: što ponijeti u jaslice?
11.9.2012 13:03:47   
anaxx
IZVORNA PORUKA: elven


IZVORNA PORUKA: troubled

-šlapice (to imaš user posted image )

ostalo će ti reći tete prvi dan kad dođete....
u pravilu su to:
-pelene (tjedno ili mjesečno prema dogovoru s tetama)
-vlažne maramice (cca 1 paket mjesečno)
-papirnate maramice
-krema za guzu
-rezervna odjeća (stoji u ormariću)

ako dijete koristi bocu ili dudu, to onda svakako...

a da bi rastanak bio lakši, neka nosi sobom i omiljenu igračku....to im zbilja pomaže prebroditi početak.

sretno user posted image


Upravo kako ti je troubled napisala, gdje nema ormarića tu su ruksaci i u njima je sve...mi još stavljamo i malu jastučnicu, jer kad se odviknu od bočice, dude to im ostaje poznato i njihovo...
- još bih dodala dvije rezervne odjeće, dok ne vidiš kako ide, jer je kod nas u pravilu bilo jedan obrok jedno presvlačenje user posted image


potpisujem + kod nas ide i velika jastučnica koja se slaže zajedno s piđamicom i sprema svaki puta u ormarić, a stave si ju na krevetić da imaju svaki svoju pod glavom...

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu elven)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: što ponijeti u jaslice?
19.9.2012 16:58:10   
valnea

IZVORNA PORUKA: troubled

-šlapice (to imaš user posted image )

ostalo će ti reći tete prvi dan kad dođete....
u pravilu su to:
-pelene (tjedno ili mjesečno prema dogovoru s tetama)
-vlažne maramice (cca 1 paket mjesečno)
-papirnate maramice
-krema za guzu
-rezervna odjeća (stoji u ormariću)

ako dijete koristi bocu ili dudu, to onda svakako...

a da bi rastanak bio lakši, neka nosi sobom i omiljenu igračku....to im zbilja pomaže prebroditi početak.

sretno user posted image


Upravo ovo smo i mi nosili user posted image + suzicu u oku prvih par puta user posted image

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!