|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   što kada 2-godišnjak ne koristi zube?
12.2.2012 21:44:14   
mamina ribica
Ima li tko ovakav problem?
Moj uskoro 2-godišnjak ne koristi svoje zube prije jelu, sve mu mora biti izmiksano i ispasirano, inaće se počne daviti i povraćati. Ponekad gricne nešto mesa i koji keks, no većinom sve te komade samo guta...
Uzalud i naše žvakanje s njim. Još ne ide u vrtić
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: što kada 2-godišnjak ne koristi zube?
12.2.2012 21:51:00   
natalijax
to radi mala od moje sestre,uopče nekoristi zube nego guta i guši se rijetko kad nešto gricne,meni je sveki pričala da kod njih u školi ima jedan školarac koji isto nežvaće nego samo guta i onda cjele komade hrane ispovrača što neproradi želudac

(Odgovor članu mamina ribica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: što kada 2-godišnjak ne koristi zube?
12.2.2012 22:05:42   
mamina ribica
Ma koma, idem linijom manjeg otpora, ono, samo da pojede, no sad je kod druge bake koja je to odlučila rješiti po principu, ako nećeš jesti ovako-onda nikako... To mi se čini predrastično....
Ove godine kreće u vrtić, pa se nadam da će tamo uz klince biti lakši taj prijelaz... (slično mi je bilo s kolegicom i njenom klinkom- no ona se nije uopće oko toga zabrinjavala). a možda mu klikne i samom???user posted image   

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: što kada 2-godišnjak ne koristi zube?
12.2.2012 22:19:32   
Zvonki
Nisam imala stvarno doticaja s tim problemom. A da pokušaš postepeno, kao sa bebom? Ono, malo pomalo mu davaj sve manje zmiksano, rađe tjedan dana duže nego da tako ostane godinama. Ne znam što bih ti pametno rekla? Što kaže pedijatar?

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu mamina ribica)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: što kada 2-godišnjak ne koristi zube?
12.2.2012 22:53:22   
adryosijek
i mi imamo taj problem,sve joj kidam,znaci vise nemiksam,drobim joj vilicom da joj bas nebude rijetko ko mlijeko ,prije sam mixala i mozda je to bila greska u koracima...jede ona na kasikicu ali mora sve biti extra sitno,cokoladu negrize vec joj dam pol kockice da cucla,naprimjer hrenovku jako sitno i tanko ona to promulja u ustima ,sporo ali pojede...kekse isto tako ,sve joj reckam sitno i tako joj dajem,neznam sto nece da grize,bas oj i pokazujemo i samo ceka na gotovo ,da joj se sredi...polako i strpljivo user posted image

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: što kada 2-godišnjak ne koristi zube?
12.2.2012 22:54:39   
Nika 24052006
Mi nismo imali tih problema,jer nisam nikada miksala,uvijek sam onako samo vilicom "na grubo" izgnječila,tak da su mi cure otpočetka bile naviknute na komadiće hrane...No,moja prijateljica je išla kod pedice zbog svoga sina koji isto tako kao tvoj,nije koristio zubiće,i ona joj je rekla da će mu to doći samo od sebe,ali treba imati puno strpljenja...On će isto uskoro napuniti 2 g i još se bore s tim...Sretno...

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: što kada 2-godišnjak ne koristi zube?
13.2.2012 8:14:51   
pincirotvajler
mi imamo sve zube pa i dalje neku vrstu hrane neće u krutom obliku (kad je bolestan ništ osim kruha)
nema druge nego svako malo ponudit da nije kašasto,pa će počet nekaduser posted image
kod nas je to posljedica povečane madule 80% i jednostavno nemre u isto vrijeme disat i jesti

< Poruku je uredio pincirotvajler -- 13.2.2012 8:15:43 >


_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: što kada 2-godišnjak ne koristi zube?
13.2.2012 18:01:09   
mamina ribica
hvala puno na savjetima! Niš, i dalje mic po mic...user posted image

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!