|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Što vam smeta na RR ?
22.3.2009 13:19:09   
Lady3
Neznam koliko je ovo pametno ili ne ali osmjeliti ću se..Tražila sam i savjet od nekoga i dobila sam zeleno svjetlo.user posted image ..pa ako griješim nek moderator zaključa ili izbriše temu..
U zadnje vrijeme primjećujem da je puno cura otišlo i jedva da se jave.Čak sam i pročitala da nekome nešto smeta...I meni je zbog toga žao.user posted image .Pitam vas sve jer smo sve iskrene šta vam smeta na rr,što bi promijenili?Zbog čega ste manje ovdje?Željela bi da sve što vas smeta da to pokušamo riješiti ako možemo..Ako sam ja nekoga uvrijedila ispričavam se..user posted image Vjerujem da ne mislimo sve isto i ne radimo sve po istome..i to je ok..Možda nekome nešto smeta ili nekoga pa izbjegava rr.Ja sam ovdje jer me to opušta i jer ima puno cura koje su mi super.Cure dajte recite što vam smeta ,evo ja prva obećajem da se neću ljutiti ako imate što protiv mene..pokušati ću to riješiti ako mogu..user posted image Pucajte...nitko se neće duriti..ja znam da neću...user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Što vam smeta na RR ?
22.3.2009 13:28:24   
tikica_69
Eto, mene bas nista. Super mi je tu jer je ovo jedini portal te vrste gdje svatko ima pravo na svoje misljenje a svi ostali ga uvazavaju bez obzira na svoje stajaliste i to mi je mrak. Nema svadja, prepucavanja, predrasuda....Takodjer se ovdje osjecam uvijek dobro i bas me nekad znate jako razveseliti. Puno lijepih i humanih stvari sam ovdje dozivjela i hvala onima koji su mi to priustili (oni znaju tko su).I ja sam primijetila da nema par cura u zadnje vrijeme i zaista se nadam da ja razlog tome obaveze, sto doma, sto posao i da je to sve.

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Što vam smeta na RR ?
22.3.2009 13:29:26   
mara27
evo mene prveuser posted image

ja se još nisam skompala s nikim jer nisam otkrila nekakve direktne razgovore tipa brbljaonica ili tako nešto...sad sam dobila savjet da je to na svemu i svačemu ali mislim da bi bilo super oformiti nekakav CHAT kao šta to npr ima na Trudnoći...
a drugo, nekako su mi sve teme prekratko tu, mislim, par odgovora i gotovo, neke su čak i bez odgovora user posted image

to su moji prigovori, nisu strašni jer inače uživam, super mi je uređeno,RR ima zanmimljive članke i teme...to je to!


_____________________________

odgajati dijete-ljubavlju i povjerenjem!
L-25.08.05.
T-19.10.09.

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Što vam smeta na RR ?
22.3.2009 13:40:56   
Lady3
da,teme su dan-dva i odeee.user posted image Evo ja imam mali prigovor ali bez ljutnje..Meni osobno smeta kad sam u bircu i pričamo si i onda dođe neka cura i kaže toj curi ili curama :imaš pp.user posted image samo tako,bez bok lady bla,bla odjednom tako..To me iritira jer imam onda osjećaj da sam isključena i mislim si da se u toj pp.nalazi nešto o meni..Glupo ali tako je..To mi je kao da sjedim s frendicom u kafiću i  osoba nam priđe a ta osoba mene uopće ne firma ni 5%..osjećam se neugodno..user posted image i ja sam znala tako,ali prestala sam.Čemu nekome to govoriti,pp će vidjeti prije ili kasnije.ne?Ako se čega još sjetim ,pišem..user posted image Ajde cure,ne bojte se,zato volim ovaj forum jer smo iskreni..user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu mara27)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Što vam smeta na RR ?
22.3.2009 13:43:07   
lelo
a čuj meni je ovdje isto super i sve ste mi drage, ali ima jedna osoba koja me malo iritira.
ali više se ne obazirem i uživam sa vama koje volim.user posted image

_____________________________

Leon 19.04.2007

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Što vam smeta na RR ?
22.3.2009 13:46:21   
tikica_69
Mene to PP ne smeta, mada ja to bas i ne cinim cesto. Neke stvari bas ni ne smiju na otvoreni dio, pa ako nekome moram nesto izreklamirati, onda cu na PP (recimo ako me pita za cijenu necega sto sam negdje nabavila).Mislim da je tako i kod vecine...nadam se u stvari user posted image A zaista ne vidim razloga Lady da bi netko zbog tebe isao nesto pisati na PP....pa ti si skroz ok cura i tvoje teme koje otvaras su mi guba a sigurna sam i da vecina tako misli....s razlogom sam sigurna user posted image A teme se mogu slobodno dizati ako su vam zanimljive, bez obzira sto su davno otvorene....dapace user posted image  

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Što vam smeta na RR ?
22.3.2009 13:47:05   
Lady3

IZVORNA PORUKA: lelo

a čuj meni je ovdje isto super i sve ste mi drage, ali ima jedna osoba koja me malo iritira.
ali više se ne obazirem i uživam sa vama koje volim.user posted image



i meni je ovdje super iako sam primjetila da me neke ne simpatiziraju previše ali ne obazirem se na to jer ima puno više onih s kojima se super osjećam..Ali to je ok,ne možemo svima biti super..i to su sitnice..ali bojim se da je razlog odsutnosti i izbjegavanja puno teži..user posted image A koliko vidim mnoge izbjegavaju..Znam da mnoge su počele raditi i na knap su s vremenom ali ipak s vremena na vrijeme se javiti..bi bilo ok..

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu lelo)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Što vam smeta na RR ?
22.3.2009 13:49:31   
tikica_69
Budemo ih pospotale kad se vrate user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Što vam smeta na RR ?
22.3.2009 14:00:17   
Marta j
Ja neznam jesam svima draga al meni su svi super s nekima sam vise a s nekima manje dobra al to je i u zivotu tako nemozes sa svima biti super.
I neki dan kada me nije bilo par dana i kada sam upalila laptop i vidjela koliko sam privatni poruka dobila i da su se cure brinule jel sve ok nisam mogla vjerovati i sada mi se raja jos draza i taj dan sam se i rasplakala jer vise se brinu za mene ljudi koji me poznaju preko neta nego neki koji zive oko mene.
I drago mi je sto imam potporu i punooo korisni savjeta kada me nesto zanima,jer iskreno uz cure na raji sam puno tog naucila.
I hvala im na tom.....

Za sada mi nesmeta nista toliko da bi izbjegavala raju,al neke stvari mi ponekada malo smetaju al nista pretjerano.


_____________________________

Uzivam uz svoja tri musketira....

M&M-10.6.2006

Mate-11.05.2009

Antonio-29.6.2011

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Što vam smeta na RR ?
22.3.2009 14:03:41   
ZVRK
ja sam u globalu zadovoljna.


_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Što vam smeta na RR ?
22.3.2009 14:20:39   
Ruža
Jedino što me smeta na rr je što više nemam vremena pratiti stanje u bircu.user posted image
Pa ne volim ni svraćati, to mi je kao da upadam bez najave jer nisam više u toku, a nekad sam stalno visila u njemu. user posted image
To mi je baš žao, jer taman prije godinu dana otvorila sam prvi birc.
Ostalo nemam zamjerki, rr je moj jedini i najdraži forum!user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Što vam smeta na RR ?
22.3.2009 14:21:24   
tikica_69
Ne sekiraj se Ruzo....mozemo mi i bez tebe sve polokati user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Što vam smeta na RR ?
22.3.2009 14:22:55   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: tikica_69

Ne sekiraj se Ruzo....mozemo mi i bez tebe sve polokati user posted image

a i pojestiuser posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Što vam smeta na RR ?
22.3.2009 14:23:39   
Ruža
IZVORNA PORUKA: tikica_69

Ne sekiraj se Ruzo....mozemo mi i bez tebe sve polokati user posted image


U to sam sigurna Tikica.user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Što vam smeta na RR ?
22.3.2009 14:24:40   
Ruža
IZVORNA PORUKA: ZVRK


IZVORNA PORUKA: tikica_69

Ne sekiraj se Ruzo....mozemo mi i bez tebe sve polokati user posted image

a i pojestiuser posted image


Joj Zvrkić kad se sjetim tvojih delicija i priča o hrani, jedna kila sigurno ide tebi na dušu.user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Što vam smeta na RR ?
22.3.2009 14:25:48   
ZVRK
dobro dok je samo 1kguser posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Što vam smeta na RR ?
22.3.2009 14:27:10   
tikica_69
Cure, uozbiljite se ovo je ozbiljna tema...bez obzira kaj sam ja prva pocela user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Što vam smeta na RR ?
22.3.2009 14:32:48   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: tikica_69

Cure, uozbiljite se ovo je ozbiljna tema...bez obzira kaj sam ja prva pocela user posted image

primljeno na znanje  

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Što vam smeta na RR ?
22.3.2009 14:36:53   
tikica_69
Kad smo vec kod toga, nema nam Piggy, Fione, tihe, tine i jos dosta cura user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Što vam smeta na RR ?
22.3.2009 14:39:52   
ZVRK
za njih neznam ali fali i sanjalica a ona se javljala sa posla a počeli su ih kontrolirati tko gde švrlja na internetu pa je zato nemauser posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Što vam smeta na RR ?
22.3.2009 14:40:52   
tikica_69
Da, dosta cure nema i bas fale user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Što vam smeta na RR ?
22.3.2009 14:45:04   
mamavlatkica
niš mi baš ne smeta naprotiv uživam u vašem društvu , ok bilo je nekih malih prepucavanja ali tko voli nek izvoli svatko ima svoje mišljenje . Curke zakon ste . user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ljubav je mala riječ ;
ljudi je čine velikom .
LJubav znači dijeliti dio sebe s drugima
Ljubav je čin beskrajnog oprosta , nježnog pogleda koji prelazi u naviku .
Ljubav je uvijek spremna vjerovati u čuda

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 22
   [Obrisani korisnik]
22.3.2009 14:57:30   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Lady3)
  Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Što vam smeta na RR ?
22.3.2009 14:59:07   
tikica_69
Ma sto bi nekom isla na zivce....to su gluposti. Svi smo si ovdje super user posted image A ima nas i sa svih ostalih planeta ovdje, pa se nekako sporazumijevamo user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Što vam smeta na RR ?
22.3.2009 15:08:52   
zaba
ja sam još "nova",mislim da sam malo više od mjesec dana.Ovo je jedini moj forum i osjećam kao da imam puno prijateljica,bez obzira kaj se osobno ne znamo.Toliko je tema,ozbiljnih i zezancije,čovjek svašta može naučiti...S nekima kao da se godinama poznam,s nekima malo manje,ali to je normalno.Ne opterećujem se ako neko ignorira moje pitanje,kad vidim da se s tim nekim to ponovi par puta,mićem se.A takva je samo jedna.Birc je mrak,ma birc je takav da kad gledam u ekran vidim slike nas kak se zezamo,pol sata samo naših.

_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!