|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Što vam najteže pada čega ste se morali "...
10.6.2013 9:30:43   
Ninaa
Dolaskom djece naš život se u potpunosti promjeni, unesu radosti i beskonačnu ljubav, puno veselja i smijeha, sve dobije neki drugačiji smisao. Mene zanima što vam je najteže palo što više nemate od kad su stigla djeca. Meni najviše nekako fali to što ne mogu jutarnju kavu popiti na miru i što se moram buditi u pola ujutro jel mi je maleni ranoranioc, sve drugoo još nekako ali to mi je najgore. Pogotovo vikendom duša mi spava a on cvrkuće i pjeva i zove nas..........
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Što vam najteže pada čega ste se morali &...
10.6.2013 10:05:03   
andydea
Iskreno -nema toga na svijetu kaj nebi mogla podnjeti  i odreći se radi djece...ja sam mama koja bi se odrekla svega zbog dječice...user posted image
Kad mm veli hoćemo kupiti ovo,ja ga samo pogledam i on npr.shvati i kaže ok...kupi  djeci kaj trebauser posted image user posted image ...Npr.ne gledamo film za odrasle jer je na tv-u crtani film i curke hoće gledati sa nama...mi naravno gledamo to sa njima, a i tata je oduševljenuser posted image ..eto...nama je luksuz more ,frizura,kave i izlasci ...ali zato se sve to može drugačije napraviti...naravno more obiteljski,a ne Bali sa mm, frizuru si napravim u 5min.,ali sam mm najljepša i tako, kavu skuham i doma...nadam se da me kužiteuser posted image

_____________________________

LAURA 11.01.2002
LANA 23.05.2006
DIAN 21.08.2012-mamin lavić (4180g,50cm)
Mrvica (anđeo)- 29.10.2013
MARIA ROSA 4.11.2014 -4,460 g, 54cm (mamina bumbarica )

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Što vam najteže pada čega ste se morali &...
10.6.2013 10:44:42   
newmum
Duugo ispijanje jutarnje kave i noćni izlasci s mm-om! Mi smo dosta dugo zajedno i uvijek smo voljeli vikendom izaći van ne baš svaki vikend ali barem jednom mjesečno! Malo se isplesati, proveseliti i onda ujutro duuuugggoooo spavati. Ovo prvo navedno ne znam kad ću opet imati,ali ovo drugo nadam se barem jednom uspješnom izlasku kad mali još poraste.

_____________________________

Patrik 21.04.2012

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Što vam najteže pada čega ste se morali &...
10.6.2013 10:58:33   
Ninaa
Ma mi smo se naizlazili dok smo hodali i prije toga svaki sa svojim društvom nismo se nešto premladi oženili tak da mi izlasci neki noćni ne fale, više ono da odemo na večeru ili u kino. Nama ih nema tko pričuvati ni malo tak da sve radim s njima i kuham i perem i uređujem se dok njih dvoje vire odnekud, tak da mi ponekad fali malo privatnosti, mira i da se samo 5 min odmorim da me nitko ne treba za nešto. Nisam jutarnji tip nikako ja mogu čuti do bilo kojeg doba noći i nešto raditi ali ujutro ne funkcioniram i sad dobijem sinka koji je ranoranioc. Sve se bojim kak će izgledati godišnji. Mi ćemo već od pola 6 na noge

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu newmum)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Što vam najteže pada čega ste se morali &...
10.6.2013 10:59:59   
anne
Baš ne razmišljam tako.
Nisam puno propustila zbog djece, a što bih još htjela mogu napraviti s njima.
Možda malo sporije ili napetiije, ali valjda je bitno biti fleksibilan.
Osim toga brzo će doći vrijeme kad uđu u pubertet kad im za ništa neću trebati, pa i onda stignem.user posted image user posted image

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

(Odgovor članu newmum)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Što vam najteže pada čega ste se morali &...
10.6.2013 11:03:46   
Ninaa
Nisam znala kako bi nazvala temu nadam se da ste shvatili što sam htjela reći? Ja sam uz svoju kreštavu Keti koja do dvije godine nije spavala uspijela završiti fakultet i položiti najteže ispite koji su mi ostali a i radila sam tak da nema toga što čovjek ne može kad naumi.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Što vam najteže pada čega ste se morali &...
10.6.2013 12:54:06   
babel
spavanja user posted image

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Što vam najteže pada čega ste se morali &...
10.6.2013 14:56:51   
mariola

IZVORNA PORUKA: anne

Baš ne razmišljam tako.
Nisam puno propustila zbog djece, a što bih još htjela mogu napraviti s njima.
Možda malo sporije ili napetiije, ali valjda je bitno biti fleksibilan.
Osim toga brzo će doći vrijeme kad uđu u pubertet kad im za ništa neću trebati, pa i onda stignem.user posted image user posted image


Potpisujem.
Uopće mi ne pada na pamet??? Nekako se uspijem uvijek organizirat da sve stignemuser posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Što vam najteže pada čega ste se morali &...
10.6.2013 15:14:41   
Ella27
I ja se slažem sa anne u potpunosti! Zapravo, tek sad vidim koliko mi je život bio prazan bez tog mog malog user posted image

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Što vam najteže pada čega ste se morali &...
10.6.2013 15:30:58   
Sunshine28
spontanost...

mogu ja i kavu popiti u miru i izaci van sa mm, ali nema vise nista kada ti padne na pamet, a mi smo tako duuugo zivjeli, jako opusteno...

sada bas sve mora biti unaprijed isplanirano - nema vise ono prijateljica nazove, a ja za 15 min. sjedim s njom na kavi na drugom kraju grada, ili da mm ja navecer jer nam je taj tren tako doslo ispijamo vino na terasi do sitnih sati i mazimo se...


_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu Ella27)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Što vam najteže pada čega ste se morali &...
10.6.2013 15:33:56   
ucitelj
mir sa muzem na samo i jutarnje rituale al nista nije ko zagrlja klinca zorom heheheeh

_____________________________

<3 Moj anđeo Mihael dosao na svijet 31.07.2011.

(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Što vam najteže pada čega ste se morali &...
10.6.2013 15:37:28   
ivana1112
Pa zapravo ništa ne propuštam, ničeg se nisam odrekla, kao solo djevojka sam se naguštala, s mm i danas odem u ribičiju solo, ili na feštu, malog ostavimo na čuvanju kod bake.. Samo sve mora biti isplanirano, kao što Suny kaže nema više sponanosti user posted image

Jedino mi fali besprekidnog noćnog sna! user posted image

_____________________________

27.06.2012. mamin dečko L
13.11.2013. mamina princeza K

(Odgovor članu ucitelj)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Što vam najteže pada čega ste se morali &...
10.6.2013 15:44:09   
daze
za sad mi ništa ne fali,naizlazila sam se i nafeštala.
naprotiv,sad mi je sve puno ljepše i zabavnije uz mrvicu.
sna mi ne fali jer beba dobro spava (na mamuuser posted image )

_____________________________

05.02.2013. - Manuela, dar s neba

(Odgovor članu ivana1112)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Što vam najteže pada čega ste se morali &...
10.6.2013 23:34:13   
FIGICA FIFINANKICA
poponevno spavanje

(Odgovor članu daze)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Što vam najteže pada čega ste se morali &...
10.6.2013 23:37:21   
Renata RR
Ispijanje kavice u miru i tišini... user posted image

Ja sam puno izlazila prije braka, sve dok mi nije dosadilo, nakon toga sam upoznala MM...user posted image

(Odgovor članu FIGICA FIFINANKICA)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Što vam najteže pada čega ste se morali &...
11.6.2013 10:03:58   
sretnaz
Trenutno sam se odrekla odlaska u kino, ali se baš dogovoramo mm i ja da odemo jedan dan jer je N dovoljno velik. Stvar je u tome da dojim i nisam se nikad izdajala tako da sam uvijek bila u pripravnosti ako idem nekamo da će me možda zvati. Nikad me nisu zvali da dođem ranije, ali me bilo strah da ako odem u kino da će baš tada neutješno plakati i da ću usred filma morat otići.

Eh, i alkohola sam se odrekla i to još u trudnoći. I baš sam si par puta pomislila kako bi bilo lijepo da mm i ja sjednemo i popijemo botilju vina, mazimo se itd....

Naravno nije to ništa strašno i ne smatram se baš zakinutom jer brzo će proći ovo razdoblje male bebe.user posted image


_____________________________

N.... 6.09.2012. 3860 g, 53 cm
K... 24.06.2014. 3250 g, 47 cm

(Odgovor članu Renata RR)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Što vam najteže pada čega ste se morali &...
11.6.2013 11:20:19   
MaTana
Ja i mm smo duuuuugo zajedno, obje princeze su planirane, i dobili smo ih kad smo vec imali dovoljno iskustva, izlazaka..... iako se svjesno odrices nekog drugog nacina zivota, spreman si za kompromise i odricanja jer na kraju krajeva sve se isplati kad te malena srecica pogleda onim pogledom kojim samo djecica mogu pogledati mame, punim divljenja, obozavanja i neke predivne zahvalnosti... IPAK mi ponekad fali spontanosti, fali mi moj stari posao kojeg sam se svjesno odrekla znajuci da je nemoguce ga raditi i imati djecu, a jako sam volila taj posao...


_____________________________

princeza br.1 - 18.11.2008,
princeza br.2 - 16.04.2013

(Odgovor članu sretnaz)
Neposredna veza do poruke: 17
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!