|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Što pokloniti za firmu ili pričest?
4.4.2010 12:13:59   
zara13
Dajte mi ideju sada 24-og idem na pričest bivša susjeda i njeni roditelji su mi kumovi vjenčani a 25-og na firmu dečku,muževi roditelji su mu krsni kumovi.a ja nemam nikakvu ideju šta pokloniti i do kojega iznosa ići?!?

< Poruku je uredio Ninaa -- 4.4.2010 21:48:29 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: šta pokloniti za firmu ili pričest?
4.4.2010 12:19:52   
ama
jel pricest za djevojcicu il djecaka???zavisi koliko ste dobri do kojeg ces iznosa ici,ako mi je neko bitan onda gledam sto sam vise u mogucnosti da pruzim,a mozes da pitas onako usput svidja li joj se sta imali kakvu zelju.A sto se tice tog decka pa dovoljna je sitnica nemas ti nista s njim rekla si da su muzevi roditelji kumovi:ETO NISAM NESTO POMOGLAuser posted image

(Odgovor članu zara13)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: šta pokloniti za firmu ili pričest?
4.4.2010 12:25:09   
zara13
za pričest je curica.nisam ju ja pitala šta bi htjela ali mi je rekla da se nada da če joj baka i i tetka valjda dati novce . tak da se dvoumim između novci nekog poklona al neznam koliko je ok dati,tj.koji iznos 

(Odgovor članu ama)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: šta pokloniti za firmu ili pričest?
4.4.2010 12:50:43   
sina
Ja takve stvari riješim isključivo sa keš lovom jer to svi najradije danas dobivaju,pa nek si kupe šta tko hoće.nekad sam davala nebulozne cifre,no sad s obzirom da ni ja sama nemam obavim to sa 200 kn ako su djeca kumova u pitanju i znam da ne gledaju na to koliko ću dati.prije smo stvarno puno davali,nečakinji smo kupili prije par godina mob. za 2000 knuser posted image user posted image  i sad mi tak nekaj ne pada više na pamet jer imam užasno puno toga svake godine

(Odgovor članu zara13)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: šta pokloniti za firmu ili pričest?
4.4.2010 13:44:40   
Bebys
za pricest moze se kupiti jedna divna bijela krunica za djevojcicu...ili recimo narukvica od zlata ili nesto manje od zlata...meni je to o.k.

(Odgovor članu sina)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: šta pokloniti za firmu ili pričest?
4.4.2010 21:39:51   
leilany
neko zlato il novci.....user posted image

_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: šta pokloniti za firmu ili pričest?
4.4.2010 22:43:06   
Ninaa
Pa sve ovisi koliko smo si dobri s njima i koliko smo u mogućnosti. Prošle godine išao mali od šogorice na krizmu, ne voli nakit, sat ne nosi, većinom je dobio novce i mi mu kupili dres od Dinama. Igra nogomet i stalno je na igralištu i bio je oduševljen. Nije se mogao načuditi kak smo se toga sjetili. To mi je slučajno palo na pamet i još se zahvaljivao najmanje 5 puta na poklonu. Ne sjećam se koliko je koštao. Inače kupim curicama neke naušnice ili narukvicu, a za dečke je malo teže. Lijep poklon je i Biblija, pa nakit od nehrđajućeg čelika, niš drugo se ne mogu sjetiti.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: šta pokloniti za firmu ili pričest?
5.4.2010 9:26:48   
Njofra
Kovertu s novčekima, najbolji poklon a ako si u mogućnosti za curku nekaj zlatno za uspomenu (mislim da je to klasika)
Recimo nama je kuma kupila za klinku lančić s križićem a za malog tada pušulinca tricikl i donesla tortu home made koju je sama napravila. Jako me iznenadila zato kaj sam izričito rekla da nije obavezna kupovati (to sam rekla i mislila iskreno i da je tak napravila kak sam joj rekla ništa ja njoj nebi zamjerila jer sam trebala kumu kao kumu a ne poklone, no to sam ja, skromna, valjda) a ona eto tak po svom.


< Poruku je uredio Njofra -- 5.4.2010 9:29:36 >


_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: šta pokloniti za firmu ili pričest?
5.4.2010 17:45:41   
cuba
Gledajući po sebi svo to zlato koje sam tokom života dobivala (krštenje,pričest, krizma...) nikad ništa nisam nosila niti znam što imam...čini mi se da su i prošla ta vremena kad se to zlato poklanjalo, možda je bolje nešto što će djetetu biti od veće koristi ili eventualno novci pa nek štedi ili neka si sama nešto izabere...

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu Njofra)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: šta pokloniti za firmu ili pričest?
5.4.2010 17:51:12   
danery
potpisujem cubu

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: šta pokloniti za firmu ili pričest?
5.4.2010 18:54:04   
zara13
hvala mislim da ću nalraju dati novce i danas nas na još jednu firmu zvali,i nadam se da više neće

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 11
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!