|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Što očekujete od vrtića?
14.1.2011 12:15:54   
Ninaa
user posted image Danas me napinju vrtićke teme pa da vas pitam. To su me pitali kod upisa kao i svakog roditelja. Odgovorila sam da očekujem da dijete bude, suho, sito i da mu se tete posvete i da se s njima radi kao što to tete i znaju jel su za to školovane.
Ja sam stvarno zadovoljna s radom našeg vrtića. Tete su mi super, uvijek kad dođem po nju ukratko mi reče da je bila dobra, da se najela ili ako nije uvijek veli da je slabo jela tak da znamo, uvijek je guza suha, a ne dolazimo u isto vrijeme po nju, vrtić je čist i uredan koliko sam primjetila u ova 3 mjeseca. Hrana im je ok, sad već imaju i puno više materijala i didaktičkih igračaka i vidi se da s djecom rade. U našoj grupi ima oko 15 djece 2 tete i sad kad su se djeca valjda navikla jedna na druge sve je ok. Vidim da se lijepo igraju zajedno da nitko ne plače(vrlo rijetko) koliko mogu primjetiti dok dolazim po K. ili je vodim doma.
I onda me najviše smeta kad moja susjeda i još par mama non stop pljuje po vrtiću. Zadnje je izjavila da nije ništa drugo neg toliko da imaju krov nad glavom i stalno je kivna na vrtić i tete i da to ništa ne valja i da kaj ja znam kaj sve ne. Ona je isto na porodiljnom s 3 djetetom a mala ide u vrtić svaki dan, jel nemre s njom na kraj. Na to sam joj samo rekla da je nek onda ispiše kad je stalno ljuta na vrtić i da nek bude doma pa se naljutila. Ja stvarno ne razumijem kaj bi trebalo očekivati od vrtića i od tih jadnih teta koje su same s 20 djece i rade vrlo težak i odgovoran posao i onda ih neki roditelji non stop razvlače i napadaju i prozivaju. UF danas sam baš ljutauser posted image

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Što očekujete od vrtića?
14.1.2011 12:56:20   
BUMBI
Slažem se Ninna s tobom..ja sam isto zadovoljna s našim vrtićem,a s tetama još višeuser posted image user posted image user posted image
Po D vidim da je puno toga naučio tamo i to me baš veseli


_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Što očekujete od vrtića?
14.1.2011 13:26:58   
Točkica28
hm, ja očekujem kvalitetnu skrb u svakom pogledu

_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Što očekujete od vrtića?
15.1.2011 7:52:15   
Bebys
user posted image user posted image
IZVORNA PORUKA: Točkica28

hm, ja očekujem kvalitetnu skrb u svakom pogledu

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Što očekujete od vrtića?
15.1.2011 8:59:57   
Točkica28
baš mi jučer bila frendica koja je teta u vrtiću i veli da nije baš to sve bajnooo, baš me zbedirala

_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Što očekujete od vrtića?
16.1.2011 15:05:46   
Ninaa
Na ovoj temi nema ni postova za jednu stranicu a na onoj drugoj se skoro potukle, a baš  zanimalo kaj očekujete od vrtića. Mogu reći da sam pomalo razočarana.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 6
   [Brisano sporočilo]
16.1.2011 16:16:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu Ninaa)
  Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Što očekujete od vrtića?
16.1.2011 16:42:09   
Gianna
IZVORNA PORUKA: BUMBI

Slažem se Ninna s tobom..ja sam isto zadovoljna s našim vrtićem,a s tetama još višeuser posted image user posted image user posted image
Po D vidim da je puno toga naučio tamo i to me baš veseli




Potpisujem Bumbi u potpunosti... Prezadovoljna sam vrtićem, a tetom pogotovo, svakom dijetetu posvećuje dovoljno pozornosti i svakodnevo ih uči nešto novo... Bolje ne može user posted image ... teta im je pred mirovinom, i valjda godine iskustva čine svoje, točno zna na koji način pristupiti kojem djetetu i kako ih zaintersirati čak i za materiju koja im do tada baš i nije bila draga  user posted image .....user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nebo strpljive voli....
Dino 06.07.2004.
Kiara 25.11.2010.

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Što očekujete od vrtića?
16.1.2011 17:06:07   
ejmama
Ono što sam očekivala sam i dobila, zadovoljna sam ja, a H još više, crtaju raznim tehnikama, uče pjesmice i prave nama roditeljima predstave, igraju se imaju svoj red i raspored. ne mogu vam opisati koliko H napreduje od kad ide u vrtić, teta je rekla da nju sve zanima i da u svemu uživa!

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu Gianna)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Što očekujete od vrtića?
16.1.2011 17:19:23   
modesty blaise
Ja od vrtića očekujem da moj Sebač u njemu bude sretan.....

user posted image

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Što očekujete od vrtića?
17.1.2011 9:08:41   
mariola
Hebemti, napisala sam roman i izbacilo meuser posted image
Ninna i ja sam očekivala više postova na ovoj temi.
Iza nas je tjedan dana prilagodbe i u petak nakon tog tjedna mame,tete i pedagogica smo imale sastanak. I našlo se tu par pametnih mama za mudrovanje... Tipa neka se tete malo više angažiraju, nema crtana i sl.
Prvo neka se tete malo više angažiraju je totalno glušp i neprimjeren komentar jer su iza nas tek par dana prilagodbe di su nam djeca bila po par sat dnevno u jaslicama. I šta su to tete trebale radit? Šta su mame očekivale, da su jasličari naučili tri pjesmice u tri danauser posted image
Drugo nema gledanja crtana još i gluplji komentar jer su iste te mame ispred vrtića komentirale koji su najdraži likovi iz crtana njihovoj djeci. Znači gledaju ih i doma.
Iza nas je jedan tjedan i zadovoljna sam tetam i općenitom vrtićem. Očekujem da mi je dijete tamo sretno i zadovoljno, da je čisto,suho i sito. Da se s njim radi ali sve u granicama normale.
Ne treba pretjerivati i očekivati da se s djetetom osam sati dnevo crta,piše,uči i da tete preodgoje neodgojenu djecu.

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Što očekujete od vrtića?
17.1.2011 9:13:27   
Ira_
Moja očekivanja od vrtića / jaslica su bila: da mi je dijete sito, suho i sretno. Naravno s vremenom i moja očekivanja su porasla, a to je samo da tamo nešto i nauči. Sva moja očekivanja su i ostvarena, a mislim da su to i realna očekivanja i tražiti nešto više od toga, nema smisla. 

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Što očekujete od vrtića?
17.1.2011 12:00:48   
Krky
Eh sad...mi imamo još 8 mjeseci do vrtića, ali razmišljam...bit će mi teško ako ga budem morala ostavljati uplakanog - a morat ću, bit će vjerojatno i tužan - i nadam se da će imati tetu koja će biti dovoljno osjećajna da ga utješi u tom trenutku, to je prvo što mi pada na pamet...a to: koliki broj pjesmica će naučiti, hoće li se naučiti lijepo ponašati (što je, na kraju na meni), manje mi je važno.



_____________________________

MAMA SA 6 ******

(Odgovor članu Ira_)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Što očekujete od vrtića?
17.1.2011 12:04:32   
Ira_
IZVORNA PORUKA: Krky

Eh sad...mi imamo još 8 mjeseci do vrtića, ali razmišljam...bit će mi teško ako ga budem morala ostavljati uplakanog - a morat ću, bit će vjerojatno i tužan - i nadam se da će imati tetu koja će biti dovoljno osjećajna da ga utješi u tom trenutku, to je prvo što mi pada na pamet...a to: koliki broj pjesmica će naučiti, hoće li se naučiti lijepo ponašati (što je, na kraju na meni), manje mi je važno.




Oplakat će vrtić prije ili kasnije ( moja je tek nakon 2 tjedna što je išla plakala ). Ali sve je to normaln, ja nekada imam problema Emu odvesti iz jaslica. Ona bi ostala!

(Odgovor članu Krky)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Što očekujete od vrtića?
17.1.2011 12:09:55   
Krky
I da! Sjetih se kako je MM jučer izjavio kako ne može zamislit kako će morat Noića ostavljat u vrtiću i da će pitat svoju mamu da ga čuva doma. Halo!!! Mama mu ima 68 godina, bolesti i koje ima i koje misli da ima...mislim rado bi ona, al kad je "primi" leži i jedva se kreće, svekar isto...e baš sam digla glas...rekla sam da se ne usuđuje ni pitat jer u tom slučaju ja ostajem doma i ne idem radit, pa će imat spoj mame, čuvanja u kući i profesionalca kojeg ne mora plaćat. A kako to neće moći (jer mogu doma ostat samo do navršene 3. godine malca) mogu ja rodit još koje - dvoje, ionak mi fali curicauser posted image

_____________________________

MAMA SA 6 ******

(Odgovor članu Krky)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Što očekujete od vrtića?
17.1.2011 12:13:58   
Krky
A očekujem i dobru grupu - ne prebrojnu, razumne roditelje, svoje dobro uhodavanje nakon skoro 4 godine i kolegicu - Puli (ako ne postane trudnica u međuvremenu)

_____________________________

MAMA SA 6 ******

(Odgovor članu Krky)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Što očekujete od vrtića?
17.1.2011 12:25:27   
Ninaa
A evo postova i ovdjeuser posted image . Krky kad oplače vrtić kak je netko napisao onda bude sve ok.Evo moja curka ide nepuna 3 mjeseca i ovaj vikend je prvo ujutro kad smo se pomazile pitala vutić i počela nabrajati djecu koju zna po imenu. Kad smo išli sinoć kod kumova prolazimo uz vrtić i viče vutić vutić. Danas ujutro je sva važna išla prema vrtiću kad sam je izvadila i sjedalice i nije mogla dočekati da vidi prijatelje Emu, Alegru i Marka. Zavoljela curka vrtić i očito joj fali kad je doma. MOja očekivanja su za sad ispunjena.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu Krky)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Što očekujete od vrtića?
17.1.2011 12:35:24   
mirna
red, rad, disciplinu....user posted image user posted image

sada ozbiljno: da bude sretan, da se fino druži i da se nauči funkcionirati u grupi: znači socijalizacija, jer doma je jedino dijete pa mu to fali.

< Poruku je uredio mirna -- 17.1.2011 12:37:50 >

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Što očekujete od vrtića?
17.1.2011 13:04:47   
Krky
Sad se vratih s one žešće teme i sjetih se još očekivanja: očekujem da mi profi-tete pričuvaju dijete da konačno u miru, bez cimanja, mamarenja, vrištanja i naganjivanja mogu u miru svoje kuće popit šalicu cappucina, pa još jednu...i još jednu i pogledam koju seriju i onda da fino u miru prošećem do vrtića bez natezanja :ne mogu hodat, bole me noge" i da lijepo, umorni od druženja odu u svoju sobu i pristojno se igraju bez navlačenja i cičenja, dok ja u miru pričam s mm potpuno razumjevši i čuvši što i o čemu mi govori! Samo što sam u ovom slučaju primijenila ono dvoje djece koje više neće ići u vrtić, a u vrtić će ići onaj koji je takvo milo dijete da će mi jako falit. 

_____________________________

MAMA SA 6 ******

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Što očekujete od vrtića?
17.1.2011 14:10:11   
Bebys
IZVORNA PORUKA: Točkica28

baš mi jučer bila frendica koja je teta u vrtiću i veli da nije baš to sve bajnooo, baš me zbedirala
pa to je logicno tockica...nemoze dvije zene brinuti o 20 ili nest manje djece...to je nemoguce...i normalno da je problema puno...

zato ja svojoj nedam da ide...dok nebude znala kako treba jesti i govoriti...nema sanse..jer je koliko toliko pametna i samostalna...

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Što očekujete od vrtića?
17.1.2011 14:54:45   
mišica 666
moja R je predškolac i očekujem da s tetama rješava listiće i priprema se za školu ali ne kad god je pitam jeste radili listiće nikad nisu, ili ako se njoj ne da teta kaže ok sutra ćemo. šta će i u školi moć učiteljici reći neda mi se danas. mislim ja s njom isto radim doma listiće i razne vježbenke ali ako to treba radit u vrtiću i ako sam te listiće platila očekujem i da se rade.

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Što očekujete od vrtića?
17.1.2011 18:03:51   
mirna
Moj mali je u grupi s predskolarcima, znaci klinci koji krecu u 2011 i 2012 u skolu su spojeni. Bas sam se iznenadila sto imaju tako opsiran program pripreme na skolu skoro kao da su vec u skoli. Imaju 2 biljeznice, uce pomalo brojeve , razvijaju motoricke vjestine pisanjem raznoraznih linija, likova i slicno. Privikavaju se na pravila, na dulje sjedenje, na rad u grupama. Skoro svaki tjedan uce neku pjesmicu, danas su ucili sto je to piramida...  Zadace koje ne zavrse u vrticu donesu doma, pa je to kao domaca zadaca. Osim toga svaki mjesec dobije knjigu koja moramo doma procitati, a on ju mora u vrticu prepricati. Meni je bas super, jer jos nije rekao da mu je u vrticu dosadno, kao sto je to bio slucaj u zg. Jedino mu se ne da ici u vrtic, kada treba bojati, jer to mu se taaakooo ne da. Sva sreca da mu teta ne popusta pa treba sve zavrsiti kao i ostali. Tete su mi stvarno super, zahtjevne, a po drugoj strani ljubazne.
Ovo uopce nisam ocekivala, iznenadili su me pozitivno.

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Što očekujete od vrtića?
17.1.2011 20:28:34   
mišica 666
mirna zavidim ti user posted image

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Što očekujete od vrtića?
17.1.2011 20:56:45   
tina0310
u principu sve ste već naveli,sva moja očekivanja su realna...

nego mene zanima od koliko ste mj/god ih poslali u vrtić?

ja i mm planiramo na jesen ga upisat,tad će imat oko godinu i po,koja su vaša iskustva i koliko triba da se tako male bebe naviknu na vrtićuser posted image

najviše me stra zato šta je maza,obožava se stalno nosat i da mu se piva a tete mu baš toliko pažnje neće moć priuštit...a tek spavanje,bez pivanja i ljuljana,nema šanse,pa se nekako baš bojim da mu nebi bija šok vrtićuser posted image


_____________________________

-mamin miš-
Alen 19.05.2010.

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Što očekujete od vrtića?
17.1.2011 23:09:55   
mirna
Tina da ne skrenemo skroz s teme je najbolje da otvoris novu temu pa cemo ti tamo odgovoriti.

(Odgovor članu tina0310)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!