|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Šta nositi..'?
28.7.2009 21:47:27   
Lady3
Cure koje ste iskusne u tome,pomoć.Kao što znate idem slj.tjedan na more i bit ćemo u privatnome smještaju..Prvi puta idem s klincima i već sada pravim popis šta nositi a šta ne..Za klince znam user posted image ..al me zanima što ste vi nosili od doma za jelo,piće..jeste na moru sve kupovali što vam treba ili ne?nosite li posude za kuhanje,jelo,čaše..ma znate na šta mislim...Ručnici...sve me zanima..Pucajte..user posted image Isplati li se nositi sve to od doma ili ne...

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Šta nositi..'?
28.7.2009 22:06:15   
Wukovarka
Naravno da se isplati...ali prvo se raspitaj što imaju tamo od toga.

Vjerujem da posuđe imaju, ali hrane svakako nosi, jer tamo je duplo skuplje

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Šta nositi..'?
28.7.2009 22:29:03   
ninolina
mi nikad ne nosimo hranu osim povrća koje sestra ima u plasteniku. Konzumovi dućani su i tamo i nisu nešto pretjerano skuplji od naših. Posuđe pitaj tamo dali ima sve, ručnike i sve ostalo moraš nositi ti

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Šta nositi..'?
28.7.2009 22:32:38   
curice
zavisi u kakvom si smještaju
kod nas gosti trebaju samo donijeti hranu,sve drugo imaju u apartmanima-ručnici se mijenjaju svako jutro(po dva idu po osobi-jedan za lice i veliki za tuširanje,ali ako netko pita dobije ih koliko mu treba)

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Šta nositi..'?
28.7.2009 22:36:27   
Lady3
U privatnom sam smještaju..u apartmanu..ima kuhinja,kaže suđe,frižider,mikrovalka..
Al opet kontam možda da nosim svoje ..šta ja znam,moje je moje..Sad čujem da frendica mi kaže da su cijene hrane u većim marketima skoro iste kao i kod nas..Pa si mislim el to vući autom na put ili tam sve kupiti..Jeste nosili pelene?Joj već me panika hvata..user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu curice)
Neposredna veza do poruke: 5
   [Obrisani korisnik]
28.7.2009 22:38:28   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Lady3)
  Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Šta nositi..'?
28.7.2009 22:40:42   
ninolina
pelene sam nosila i sve što treba za klince u slučaju da kaj fali kuipmo tamo

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Šta nositi..'?
28.7.2009 22:41:18   
Ruža
Mi smo nosili pelene, ručnike obavezno pogotovo za djecu, kako sam ja gadljiva obavezno si ponesem i svoju šalicu za kavu i Đurinu zdjelicu.user posted image  Ponesi i kućnu ljekarnu, od hrane ti se i ne isplati previše nositi osim ako nešto imaš svoje i ponesi začine da ne kupuješ tamo na kile. Ako se sjetim još nešto dopišem ti.

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Šta nositi..'?
28.7.2009 22:43:49   
BUMBIKA
Posteljinu i ručnike sam nosila,a za Dinu sam skoro sve ponjela,od pelena do hrane...

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Šta nositi..'?
28.7.2009 22:46:52   
mrkvač
Ja nosim svoje ručnike, plahte, za djecu njihove zdjelice, čašice i sl. Znam nekad uzeti i svoj jastuk!
Od suđa sam ponjela svoju džezvu za kuhanje kave, jer u dosta apartmana toga nije bilo.

_____________________________

sara, 20.04.2004
dora, 18.11.2008

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Šta nositi..'?
29.7.2009 13:21:56   
Lady3
hvala vam cure,ak još se nečega sjetite javite..user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu mrkvač)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Šta nositi..'?
29.7.2009 13:27:26   
kitty
ne trebas nosit hranu,nisu velike razlike u cjenama.ja kad odem na hvar sve tamo kupujem i dodje me skoro isto u marketu naravno(studenac ili konzun) ne u manjim ducanima

_____________________________

IVAN 20.06.2003.
DUJE 13.01.2009.

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Šta nositi..'?
29.7.2009 14:02:43   
anaxx
hranu i posuđe stvarno ne treba nositi , cijene su to negdje, ručnike smo nosili jer toga uvijek treba kad si na moru, a plahte ... kako kada, uglavnom ti je sve spremno tamo kad dođeš... ti samo uživaj....
na kraju uvijek ispadne da se nosi više nego što ti treba...

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu kitty)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Šta nositi..'?
30.7.2009 14:10:03   
Monica
Ja vjerujem da suđe imaju ali ja djeci nosim plastičnu zdjelicu i čašu jer znamo nekada nešta od hrane ponjeti na plažu pa uzmem od doma neku koju mogu poklopiti,a nosim i svoju posteljinu iako i to ima tamo,
ovo ljeto neću nositi hranu jer ću otići u billu i tamo sve kupiti osim naravno povrća i voća koje imamo svoje.Pelene si ponesi svakako jer ne znaš možda baš ne bude broja i tako
Joj i mene lagano već panika lovi da nešto ne zaboravimuser posted image


_____________________________

"Tko želi nešto napraviti nađe način,tko ne želi ništa napraviti nađe izgovor"

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Šta nositi..'?
30.7.2009 14:15:30   
ZVRK
ja nosim samo robu za svih X dana koliko idemo,a od hrane ne nosim ništa jer ima i ''tamo''dućana pa si kupim.
za kupanje nosim isto,te šugamane za more
kada je zvrkić bio manji nosila sam samo čokolino i njegove čajeve sa sobom.drugo kupim

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Monica)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Šta nositi..'?
30.7.2009 14:16:08   
Zvonki
Uvijek znam ima li i što na mjestu gdje idemo. Od svojih stvari ponesem samo najnužnije. Ne volim tegljati. Da se mene pita nosila bi svima po 2 odjelca da imaju za presvući dok se drugo pere.

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu Monica)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Šta nositi..'?
30.7.2009 14:18:06   
ZVRK
ja ne perem robu kada smo negdje.
zato uzmen za svaki dan da imam drugo

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 17
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!