|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   čupkanje kose
13.6.2013 9:01:36   
evanoi
bebač mi svaki danpočupka kosu kad god stigne!ima li tome kraja? user posted image morat ću periku još malo naviti user posted image user posted image user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: čupkanje kose
13.6.2013 23:43:54   
Marti83
A moj ponekad lupa glavom ili celom u zid ili vrata ovisno sta mu je blizu.I to ako je ljut,ili cendra nesto...Je to normalno?

_____________________________

Od svih ozbiljnih stvari, brak je najsmješniji......
David 23.03.2012

(Odgovor članu evanoi)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: čupkanje kose
13.6.2013 23:45:26   
Marti83
evanoi se mozda znamo? Vidim da smo iz istog mjesta hehehe

_____________________________

Od svih ozbiljnih stvari, brak je najsmješniji......
David 23.03.2012

(Odgovor članu Marti83)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: čupkanje kose
14.6.2013 7:39:38   
medoKartonski

IZVORNA PORUKA: Marti83

A moj ponekad lupa glavom ili celom u zid ili vrata ovisno sta mu je blizu.I to ako je ljut,ili cendra nesto...Je to normalno?


Marti83 hahahahaaa ... i moja curica isto to radi... lupi jednom glavom od stolić/zid ili što već ... primjetila sam da tako iskazuje svoje ne zadovoljstvo :D

_____________________________

Ne provodite život s osobom s kojom možete živjeti, već s onom bez koje ne možete ... Marijo <3

Naša mala čudo( višta ) ... Iva <3 Rocky

(Odgovor članu Marti83)
Neposredna veza do poruke: 4
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!