|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   [Obrisani korisnik]
9.11.2010 19:47:04   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]
  Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Pravilna prehrana djece 2 - 6 godina
10.11.2010 9:16:41   
DEA
cvrčak,pohvala za temu....
ja sam htjela tražit neku kuharicu s receptima za mališe..
 
vidjela sam u nekom časopisu..idem ćirnit-pa ako imate kakva iskustva ili prijedlog...

knjiga je....VRTIĆKA KUHARICA ZA MAME I TATE,autoricaLjiljana Vučemilovići LJube Vujsić Šisler

ili nešto slično...



_____________________________

Ne činim drugima ono što ne želim da se meni čini..........

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Pravilna prehrana djece 2 - 6 godina
10.11.2010 9:17:43   
pepeljuga
Ja imam tu knjigu,dobile je na poklon od vrtica i super jeuser posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu DEA)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Pravilna prehrana djece 2 - 6 godina
10.11.2010 9:32:14   
DEA
IZVORNA PORUKA: pepeljuga

Ja imam tu knjigu,dobile je na poklon od vrtica i super jeuser posted image


ma daj....user posted image
taman sam išla na stranicu nakladnika-imaju i neki popust za članove...pa mi svako dobro iskustvo povećava šanse da ju naručim....user posted image

_____________________________

Ne činim drugima ono što ne želim da se meni čini..........

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Pravilna prehrana djece 2 - 6 godina
10.11.2010 9:36:02   
maja
Noa baš i ne jede previše, ali pošto raste ko gljiva valjda jede dovoljnouser posted image

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu DEA)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Pravilna prehrana djece 2 - 6 godina
10.11.2010 9:42:28   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: DEA

IZVORNA PORUKA: pepeljuga

Ja imam tu knjigu,dobile je na poklon od vrtica i super jeuser posted image


ma daj....user posted image
taman sam išla na stranicu nakladnika-imaju i neki popust za članove...pa mi svako dobro iskustvo povećava šanse da ju naručim....user posted image

meni je ful ok,ima bas dosta recepta po dobnim skupinama,za glavno jelo,salate a i kolaceuser posted image
Ja sam lani dosta znala iz nje spremati a sad i zaboravila na nju,dobro si me sitilauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu DEA)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Pravilna prehrana djece 2 - 6 godina
10.11.2010 9:53:10   
DEA
IZVORNA PORUKA: maja

Noa baš i ne jede previše, ali pošto raste ko gljiva valjda jede dovoljnouser posted image


ma i moj je sav neki treba ga nutkat sto puta-šta je jednom slistio i za ručak-i tražio i za večeru...tipa bakin gulaš,kupus,-recimo jučer htio i navečer pire  krumpir-nkon šta sam ja ostatak bacilauser posted image ...a već idući put to isto jelo neće ni okusiti....user posted image
šta da kažem osim da me te situacije lagano frustriraju....

a nije da raste ko iz vode al je ,hvala bogu zdrav,jaako mobilan i sve skupa...

ipak -baš me vuče želja probat neke nove stvari-jer i u vrtiću ga hvale da dobro jede...pa ti sad znaj.........

_____________________________

Ne činim drugima ono što ne želim da se meni čini..........

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Pravilna prehrana djece 2 - 6 godina
10.11.2010 9:54:15   
DEA
IZVORNA PORUKA: pepeljuga

IZVORNA PORUKA: DEA

IZVORNA PORUKA: pepeljuga

Ja imam tu knjigu,dobile je na poklon od vrtica i super jeuser posted image


ma daj....user posted image
taman sam išla na stranicu nakladnika-imaju i neki popust za članove...pa mi svako dobro iskustvo povećava šanse da ju naručim....user posted image

meni je ful ok,ima bas dosta recepta po dobnim skupinama,za glavno jelo,salate a i kolaceuser posted image
Ja sam lani dosta znala iz nje spremati a sad i zaboravila na nju,dobro si me sitilauser posted image user posted image user posted image



baš mi je drago....user posted image

zahvaljujemo cvrčku na temi još jednom....user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ne činim drugima ono što ne želim da se meni čini..........

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Pravilna prehrana djece 2 - 6 godina
10.11.2010 12:29:41   
ama
Ovo mi je bas trebalo hvala cvrcakuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

...Osobe koje vas mrze su samo zbunjeni ljudi koji nemogu da razumiju zasto vas svi ostali vole ;)))).....

(Odgovor članu DEA)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Pravilna prehrana djece 2 - 6 godina
10.11.2010 14:47:14   
mamicaa
Tema ti je stvarno super cvrčak.....

(Odgovor članu ama)
Neposredna veza do poruke: 10
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!