|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   [Obrisani korisnik]
8.9.2010 15:05:26   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]
  Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Red, nered i gosti:)
8.9.2010 15:19:49   
Thea
IZVORNA PORUKA: cvrčak

Da li vam se dogodi da stalno spremate i spremuckate i onda jedan dan pomislite:krepana sam,baš me briga sutra ću..i onda..hop upadnu gosti?user posted image

I još prvi puta. Ljudi će pomisliti da smo prasci.

Kaže mm: Šta se živciraš.  Nisi čula za Murphy-ev zakon da kruh uvijek padne  na pod na namazanu stranu?user posted image


meni je tako stalno.... kad sve pospremim nema nikog,a i istina da nije dugo sve pospremljeno uz moje hahareuser posted image


_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Red, nered i gosti:)
8.9.2010 15:23:07   
pincirotvajler
zato ja nevolim gosteuser posted image  
a ako i baš mora neko doći onda se mora najaviti bar dan ranijeuser posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Red, nered i gosti:)
8.9.2010 15:26:13   
mamicaa
Ma mislim da je svima tako prema tome razumije se da postoji nered.....

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 4
   [Obrisani korisnik]
8.9.2010 15:26:39   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu pincirotvajler)
  Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Red, nered i gosti:)
8.9.2010 15:30:36   
Anoniman
MRZIM kad mi se to dogodi!

Dok nisam imala dijete, rijetko mi se to moglo dogoditi, a sad uvijek neke drnde po podu. Ali na kupaonu stvarno pazim, ali neki dan nisam stigla i bas navecer muzu stiže frend i mora pi... O hebate, kud ces tamo?! Mislim... nije bilo strašno, ali nije ni blistalo!

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Red, nered i gosti:)
8.9.2010 16:19:03   
katy mama
u zadnje vrijeme mi je red najmanje!to malo slobodnog vremena kad malac spava zelim provest korisno,npr.na rr user posted image !ako ko naidje iznenada-bas me briga,valjda je doso zbog mene,ne da mi viri u kutove!


_____________________________

moj mali sin,moja velika ljubav je stigo 19.09.2009.u 10.25

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Red, nered i gosti:)
8.9.2010 16:19:57   
plavka
Mm kaže da sam ja uvijek živčana kad nam netko treba doči!!!! A kak i nebi kad on sve laganini a ja pak brže bolje spremaj i pripremaj user posted image user posted image user posted image

_____________________________

26.06.2009. naša ljepotica
stigla nam još jedna curka13.07.2013

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Red, nered i gosti:)
8.9.2010 17:00:50   
pikachu
IZVORNA PORUKA: cvrčak

Da li vam se dogodi da stalno spremate i spremuckate i onda jedan dan pomislite:krepana sam,baš me briga sutra ću..i onda..hop upadnu gosti?user posted image

I još prvi puta. Ljudi će pomisliti da smo prasci.

Kaže mm: Šta se živciraš.  Nisi čula za Murphy-ev zakon da kruh uvijek padne  na pod na namazanu stranu?user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Isto...

_____________________________

Sunce naše malo, stigla si...
Vita-10.08.2009.
Ponosni T&M

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Red, nered i gosti:)
8.9.2010 18:17:05   
Anoniman
ista stvar i kod mene, kad sve sredim nema nikoga al kad mi je najveć ićumez, eto ti nekog nenajavaljenog! grrr -u zemlju bi propala!!!!user posted image

(Odgovor članu pikachu)
  Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Red, nered i gosti:)
8.9.2010 18:40:01   
mlada mama
To se i meni svaki put desi, baš i nedavno jednu curu sam  pozvala na kavu čak sam i kolač spekla(nikada nije bila kod mene) počistila i na kraju ona nije mogla doći.
I za par dana sasvim nenadano bane a meni9 kao da je bomba pala razvrstavala sam robu... pa sam imala milijun kutija na poduuser posted image
evo i danas lijepo sam i buhtle spekla i pospremala,sad sam mirna jer znam da nema gosti doci ce sutra kada sve opet okrenemo naglavačkeuser posted image

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Red, nered i gosti:)
8.9.2010 18:51:49   
maja
Još mi se nije dogodilo, jer mi još nitko nije upao nenajavljenuser posted image osim patronažne user posted image ali i nju znam kad očekivati tako da se pripremim, a prije spavanja volim sve dovesti u red da slučajno nebi netko banuo

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Red, nered i gosti:)
8.9.2010 18:57:16   
mlada mama
A  nama svi upadaju nenajavljeni drže se one "ako se moram najavit neću ni doći"  čast iznimkama koje znaju da volim lajsat pa me nazovu da ne poljube vratauser posted image Iako je meni osobno bez veze otić kod nekoga ne nenajavljen. Pogotovo,ako ima malu djecu nikada ne znaš u koje vrijeme ta djeca spavaju,jedu,jesu li bolesna....

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Red, nered i gosti:)
8.9.2010 19:10:13   
maja
i meni to bezveze, pa kad idem i kod sestre ili svojih nazovem i kažem da ću doći, a stvarno i nas svi nazovu, ako ne dan prije onda barem sat prije

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Red, nered i gosti:)
8.9.2010 19:53:39   
mariola
Ima jedan mm-ov rođak, mislim da on nikad nije upao u uredan stan. On uvik upadne kad je najveći nered. Jednom sam mu i rekla pa di baš ti uvik naletiš na ovaj kaos. Čim mi T zaspe prvo kupim puzzle s poda i sve druge igračke i trpam ih u vrtić. I čim pokupim te krupne stvari odmah i sve drugo izgleda dobro.user posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Red, nered i gosti:)
8.9.2010 21:32:55   
Zvonki
Ooooo, ja vrlo dobro razlikujem nered gdje se ne čisti i nered gdje se čisti pa je samo nabacano. Tako da...ak' ti uletim jedan dan i nije pospremljeno - bez brige user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Red, nered i gosti:)
8.9.2010 21:39:32   
natalijax
o daaa poznato mi je to

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 17
   [Obrisani korisnik]
8.9.2010 21:47:13   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Zvonki)
  Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Red, nered i gosti:)
8.9.2010 21:55:19   
dami
Ja misli da je tako u svakom domaćinstvu ,pogotovo di su dijeca, i upravo stoga razloga svaka domaćica razumijet će jedna drugu. na kraju klrajeva toliko smo ispraksirane da znamo prepoznati "staro " blato od odnog dnevnog i meni osobno to uopče ne smeta. Dapače u takvo se kući ugodnije osjećam nego u nekoj "apoteci".
To je ipak znak da se tu živi., a ne da moram od svoje male očekivati da sjedi poput drveta , da slučajno nešto ne zafleka...brrr...


_____________________________

Mirko 06.12.1992
Darija 20.02.2008

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 19
   [Obrisani korisnik]
8.9.2010 21:57:17   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu dami)
  Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Red, nered i gosti:)
8.9.2010 21:58:41   
dami
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mirko 06.12.1992
Darija 20.02.2008

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Red, nered i gosti:)
8.9.2010 21:59:13   
Wukovarka
Puno puta...u ovom periodu kako sam rodila Tenu. Ali kod mene je najveći nered razbacane Lucijine igračke i naslagani veš na dasci za peglanje.
Stalno nešto premještam..alergična sam kad mi nešto nije na svom mjestu
Ali se ne zamaram s tim, jer svi znaju da imam dvoje male djece. Kom se ne sviđa nek ne gleda user posted image

(Odgovor članu dami)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Red, nered i gosti:)
8.9.2010 21:59:31   
Zvonki
IZVORNA PORUKA: cvrčak

da znamo prepoznati "staro " blato od odnog dnevnog i meni osobno to uopče ne smeta. Dapače u takvo se kući ugodnije osjećam nego u nekoj "apoteci".


ovo kao da slušam mm. On isto govori uvijek baš to.user posted image


Još jednom potvrđujem da je tvoj muž jedno pametno biće (jedinu teoriju mi kvari ono sa F10 user posted image )

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Red, nered i gosti:)
8.9.2010 22:46:09   
njanja

IZVORNA PORUKA: cvrčak

. Ljudi će pomisliti da smo prasci.



sad cu ja ispasti prasica, ali men boli briga..
tko mi dodje u stan gledati kako izgleda i primjeti prasinu na stolu, a nije mu vazno kako mu je ugodno, taj mi ne mora vise niti doci.....
vrlo jednostavno.....ima dana kad se stan blista, ima dan kad je svinjac....PRIJATELJI su uvijek dobrodosli...

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Red, nered i gosti:)
9.9.2010 10:41:13   
Fever
mi zivimo malo udaljeno od nasih prijatelja i familije tako da se uvik najave jer ionako im je tlaka od splita partit do nas pa još i da poljube vrata user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!