|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   [Obrisani korisnik]
31.8.2010 17:21:12   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]
  Neposredna veza do poruke: 1
   [Obrisani korisnik]
31.8.2010 17:23:50   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Kako prestati vikati na dijete?
31.8.2010 17:26:02   
Thea
IZVORNA PORUKA: cvrčak


Onda ja poludim i nakon što ne posluša a ja ponavljam kao papiga počnem vikati uz parolu:jel mama mora vikati na tebe da ti poslušaš?

user posted image user posted image user posted image


Tako je i kod mene...šta god kažem moji klinci imaju odgovor..kažem im da su svakom loncu poklopac...user posted image


_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Kako prestati vikati na dijete?
31.8.2010 17:52:23   
Imra
mogu hiljadu puta normalnim tonom ponoviti, rijetko kad ce poslusati, jednom povisim glas odmah reaguje i uradi sta joj kazem

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Kako prestati vikati na dijete?
31.8.2010 17:56:44   
Anoniman
ja sam to riješila tako da ne odgovorim na pitanje ili zahtjev iste sekunde, pogotovo ako sam skužila da mi je digo živac, nego zaustavim zrak na sekundu dvije, dođem malo do razumauser posted image  i onda fino kulturno odgovorim. Inače bi se dralila ko kreten za svaku sitnicu...

(Odgovor članu Imra)
  Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Kako prestati vikati na dijete?
31.8.2010 17:58:47   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Thea

IZVORNA PORUKA: cvrčak


Onda ja poludim i nakon što ne posluša a ja ponavljam kao papiga počnem vikati uz parolu:jel mama mora vikati na tebe da ti poslušaš?

user posted image user posted image user posted image


Tako je i kod mene...šta god kažem moji klinci imaju odgovor..kažem im da su svakom loncu poklopac...user posted image



ahhh, pričajte mi.... user posted image

(Odgovor članu Thea)
  Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Kako prestati vikati na dijete?
31.8.2010 18:43:49   
tiha
ja doma imam dva lonca i dva poklopcauser posted image pardon triuser posted image

_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Kako prestati vikati na dijete?
31.8.2010 21:36:35   
njanja
za mene bi trebalo -biti clanak: kako poceti vikati na dijete??? Ja jako rijetko vicem i bas zato i mislim da me jan cesto ne dozivljava....ja npr kad mu 3 x kazem da nesto napravi, 4. X ne viknem, nego ja to napravim, npr jan makni se od ograde, jan makni se od ograde, jan makni se od ograde i onda 4. Put ja maknem njega sama...znam da to nije dobro, ali neda mi se vikati 20 x jer je on tvrdoglav ko mazga, a ovako dojemo na moje...doduse, sad sve vise i vise reagira na naredbe....
Uglavnom, kako poceti vikati ?????

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Kako prestati vikati na dijete?
31.8.2010 21:36:37   
mamacita
Ima jedan super razlog zasto mame ne bi trebale derat se na djecu: Izgube glas na tjedan dana, promuknu.
Ziva istina, desilo mi se jednom, i od onda sam puno tisa :-)
Sve ostalo je valjda napisao neki psiholog koji uopce nema djecu, jer je bio prezaposlen fakultetom, strucnim usavrsavanjem i tsl. No, savjeti su upravo to sto jesu, savjeti. Hvala.

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Kako prestati vikati na dijete?
31.8.2010 21:40:29   
mamacita
Uglavnom, kako poceti vikati ?????


Odgovor na ovo pitanje iz iskustva bi bio: Jedno dijeteuser posted image , drugo dijeteuser posted image , trece dijeteuser posted image , cetvrto dijeteuser posted image ... vrlo jednostavno je u tom slucaju zapoceti vikati, kada svi traze nesto u isto vrijeme.user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Kako prestati vikati na dijete?
31.8.2010 22:51:14   
ejmama
svi ovi savjeti u mom slučaju su da oprostite čisto .ranje, osim Time auta, malo se smirim i poslije pokušam objasniti

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu mamacita)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Kako prestati vikati na dijete?
1.9.2010 0:42:35   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mamacita

Uglavnom, kako poceti vikati ?????


Odgovor na ovo pitanje iz iskustva bi bio: Jedno dijeteuser posted image , drugo dijeteuser posted image , trece dijeteuser posted image , cetvrto dijeteuser posted image ... vrlo jednostavno je u tom slucaju zapoceti vikati, kada svi traze nesto u isto vrijeme.user posted image user posted image user posted image user posted image



darlin' - imaš ruke - plješći!user posted image
to ja radim... user posted image
jednom davno sam mislila biti operna pjevačica... no dobro, putem sam malo zahrđala, al kad jato odleti iz gnijezda, ja mislim dalje popevati, zato ih stišavam drugim načinima... plješćem - glasno plješćem - ili lupam šakama po stolu ak treba, glasnice ne dam, fala lepa, to je moje i još mi treba! user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu mamacita)
  Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Kako prestati vikati na dijete?
1.9.2010 10:40:05   
tiha
ja znam pocet pljeskat user posted image i paliuser posted image to radim u napetim situacijama kad mia cupa denissu ili kads e nesto gurkaju ili otimaju i odma prestanu i obje u isti glas oprosti mamauser posted image a tu bi se pukla smijat ali naravno suzdrzim seuser posted image nebi to palilo da se pocnem smijatuser posted image


naravno metoda 1,2,3 pali jos uvijekuser posted image

_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Kako prestati vikati na dijete?
1.9.2010 10:48:55   
ninolina
ja nekad sebe uhvatim kako vićem bez veze...ali stvrano...više me slušaju dok im pričam normalno, oštrim glasnom i ozbiljna...e onda znaju da je žuta minuta...inače na njih jako malo vićem....Ako rade neku glupost ili ne čuju kaj sam im rekla, dođem do njih i jedino kaj tražim da me gledaju u oći dok im pričam nešto...tada ponovim samo jednom i to im je dosta

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Kako prestati vikati na dijete?
1.9.2010 10:49:53   
ninolina
IZVORNA PORUKA: ejmama

svi ovi savjeti u mom slučaju su da oprostite čisto .ranje, osim Time auta, malo se smirim i poslije pokušam objasniti

slažem se u potpunosti


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Kako prestati vikati na dijete?
1.9.2010 10:51:36   
Domy
Zamislite kako je tek meni sa njih pet...koliko puta kažem sebi dobro da nisam skrenulauser posted image user posted image


(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Kako prestati vikati na dijete?
1.9.2010 10:53:26   
CallamityJane
Ja sam sebi obecala da vise necu vikati na moju, i stvarno odmah imamo bolji odnos,ona mene slusa svakako ali meni nekada zivci jednostavno popuste i cijeli dan znam galamiti na nju zbog gluposti sto normalna i sabrana sigurno ne bi. Ovo mozda zvuci okrutno ali stvarno mi je potreban odmor od nje user posted image

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Kako prestati vikati na dijete?
1.9.2010 10:54:05   
ninolina
IZVORNA PORUKA: Domy

Zamislite kako je tek meni sa njih pet...koliko puta kažem sebi dobro da nisam skrenulauser posted image user posted image



ma daj kaj bi skrenulauser posted image user posted image
Ako ti pizdiš na svaku njihovu e onda ga je...a ako si cooler onda sve ide nekako


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Domy)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Kako prestati vikati na dijete?
1.9.2010 10:58:36   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: callanhoe

Ja sam sebi obecala da vise necu vikati na moju, i stvarno odmah imamo bolji odnos,ona mene slusa svakako ali meni nekada zivci jednostavno popuste i cijeli dan znam galamiti na nju zbog gluposti sto normalna i sabrana sigurno ne bi. Ovo mozda zvuci okrutno ali stvarno mi je potreban odmor od nje user posted image


Ja sam neki dan rekla da jedva čekam da ovo dijete krene u jaslice pa sam dobila čudne i pomalo osuđujuće poglede sa strane. Ali, ja sam nekad totalno iscrpljena i vičem i galamim, a on je mali i nema pojma zbog čega se ja drečim. Nekad mi jednostavno živci popuste. Hoću se skinut iz trenirke i otići na posao kao normalna žena i, neka mi oproste svi, ali treba mi malo odmora od njega!

(Odgovor članu CallamityJane)
  Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Kako prestati vikati na dijete?
1.9.2010 10:59:27   
Domy
ma ne pizdim na svaku njihovu...al jednostavno dok sam bila mlađa i tolerirala sam puno stvari ..al sad jednostavno njihovo prepucavanje i gluposti nemogu slušat...što stariji to su gori..ja sa domijem lako izađem na kraj al kad počnu ovi veči između sebe ..sad sam im rekla jedva čekam da počne škola..fali mi malkice mira i tišine u kuči..

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Kako prestati vikati na dijete?
1.9.2010 11:00:43   
CallamityJane
Znam Kejt, jednostavno sam tako umorna,legnem umorna, budim se umorna i cijeli dan samo za njom popravljam i hodam uz njeno mamakanje.Jednostavno sam tako umooornaaa, ne fizicki nego psihicki user posted image
A da cak i i imam priliku da budem bez nje neka dva sata sigurna sam da bi jedno pet puta nazvala i samo o njoj mislila.LUda zena pa et'...

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Kako prestati vikati na dijete?
1.9.2010 11:15:48   
lidac0605

IZVORNA PORUKA: Domy

ma ne pizdim na svaku njihovu...al jednostavno dok sam bila mlađa i tolerirala sam puno stvari ..al sad jednostavno njihovo prepucavanje i gluposti nemogu slušat...što stariji to su gori..ja sa domijem lako izađem na kraj al kad počnu ovi veči između sebe ..sad sam im rekla jedva čekam da počne škola..fali mi malkice mira i tišine u kuči..

ovak je i kod mene situacija...prestat vikat uz tolku djecu-NEMOGUĆA MISIJA!

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Domy)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Kako prestati vikati na dijete?
1.9.2010 11:18:09   
mariola
Ja još nisam počela vikat i nadam se da ni neću.

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Kako prestati vikati na dijete?
1.9.2010 11:20:46   
ninolina
IZVORNA PORUKA: Domy

ma ne pizdim na svaku njihovu...al jednostavno dok sam bila mlađa i tolerirala sam puno stvari ..al sad jednostavno njihovo prepucavanje i gluposti nemogu slušat...što stariji to su gori..ja sa domijem lako izađem na kraj al kad počnu ovi veči između sebe ..sad sam im rekla jedva čekam da počne škola..fali mi malkice mira i tišine u kuči..

ma i ja bi tišine jer moji galame...a ne jauser posted image
možda je čim veći tim gori...ali dobro meni sestre uskoče pa se ja ohladim od njih i nemam razloga vikati toliko...ali da znaju kaj trebajku, znaju...


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Domy)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Kako prestati vikati na dijete?
1.9.2010 11:21:58   
Njofra
Sve to lijepo zvuči. Mislim ti savjeti i sve to, no katkad jednostavno puknem jer su zahtjevni i razmaženi. Da se razumijemo u većini slučajeva sam suzdržana, katkad i popijem tabletu za živce sve samo da izbjegnem situaciju deračine doma, ali priznajem ima dana kad se desi galama.

_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!