|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   [Obrisani korisnik]
14.8.2010 22:48:41   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]
  Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Kako bi kaznili divljanje po cesti?
14.8.2010 22:51:50   
Ruža
Po tome ispada da je tolika cijena ljudskog života. Mislim da je premalena. Treba mjenjati zakon.

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Kako bi kaznili divljanje po cesti?
14.8.2010 22:55:36   
Domy
IZVORNA PORUKA: Ruža

Po tome ispada da je tolika cijena ljudskog života. Mislim da je premalena. Treba mjenjati zakon.

slažem se sa ovom izjavom ...

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Kako bi kaznili divljanje po cesti?
14.8.2010 23:03:49   
Imra
ja bih za prvo kaznjavanje oduzela vozacku dozvolu na par mjeseci plus novcana kazna, a ako bi neki pojedinac ponovio prekrsaj onda bi slijedilo dozivotno oduzimanje vozacke

(Odgovor članu Domy)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Kako bi kaznili divljanje po cesti?
14.8.2010 23:57:24   
natalijax
slažem se sa svim

(Odgovor članu Imra)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Kako bi kaznili divljanje po cesti?
15.8.2010 0:39:15   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Domy

IZVORNA PORUKA: Ruža

Po tome ispada da je tolika cijena ljudskog života. Mislim da je premalena. Treba mjenjati zakon.

slažem se sa ovom izjavom ...

(Odgovor članu Domy)
  Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Kako bi kaznili divljanje po cesti?
15.8.2010 9:08:28   
mariola
Bogate treba kažnjavati više,po primanjima,kao što se to radi vani. Šta je nekom bogatom Njemcu koji je neki dan vozio 240,zaustavili ga i kazna 5600kn.Ništa,iskeširao ih je i vjerojatno nastavio divljati. Netko ko ima plaću 3000kn je ta kazna visoka ali on ionako nema takvo auto da može vozit 200 na satuser posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7
   [Obrisani korisnik]
15.8.2010 9:32:18   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu mariola)
  Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Kako bi kaznili divljanje po cesti?
15.8.2010 9:53:04   
Nika 24052006
Udarila bi ja njega po džepu puuunooo više,a mogla bi biti i neka zatvorska kazna,pa da u ćeliji malo razmisli o tom divljanju.

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Kako bi kaznili divljanje po cesti?
15.8.2010 10:06:19   
ejmama
Oduzimanjem auta na najmanje tjedan dana ovisno o prkršaju + novčana kazna ovisna o imovinskom stanju.

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Kako bi kaznili divljanje po cesti?
15.8.2010 13:00:33   
ama
neradi se samo o njegovom zivotu vec i drugim...koji sudjeluju...oduzimanje vozacke svakako i psihijatru,zatvor i novac to vecina moze da plati al i to bi ma sve bi...ljuta sam  puno na to divljanje  jednom nam se desilo u gradu sa 3 trake da nas zamalo tip izbacio jedva smo izbjegli stup i vratili se nekako u promet jer se njemu zurilo to su bile sekunde al posle tog sam plakala bila je brzina od 60otprilike na tom putu al on je sve redom obilazoio ubacivo se svakom i kad nas zaobiso otiso je  daleko manijak zivi ni sama neznam koliko je vozio.

_____________________________

...Osobe koje vas mrze su samo zbunjeni ljudi koji nemogu da razumiju zasto vas svi ostali vole ;)))).....

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Kako bi kaznili divljanje po cesti?
15.8.2010 13:06:55   
lee
premala kazna..kad smo se ja i muž prije mjesec dana vračali iz rijeke jedan je vozač stranih reg.tablica u sportskom bmw jurio preko 200na h i nisu ga uspjeli zaustaviti prestretači koliko je jurio ipsilonom....užas.....

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu ama)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Kako bi kaznili divljanje po cesti?
15.8.2010 13:45:41   
cuba
Uopće ne bih dijelila na one koji zarađuju više i manje pa po tome računala tko će koliko platiti jer ima i onih koji zarađuju i 2000kn pa se prave budale po cesti....i ne trebaju juriti 240km/h da bi napravili sr_anje...

-Novčana kazna za sve ista
-Oduzimanje vozačke i prometne dozvole na određeno vrijeme (zavisi o prekršaju koliko)

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu lee)
Neposredna veza do poruke: 13
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!