|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   [Obrisani korisnik]
8.8.2010 23:35:26   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]
  Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Koliko se presvlačite?
8.8.2010 23:37:39   
mišica 666
donji veš i čarape svaki dan o0bavezno a ovu odjeću nosim 2 dana i isto imam odjeću za van i u kući. djeca svaki dan sve mjenjaju jer sve isprljaju. 

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Koliko se presvlačite?
8.8.2010 23:40:11   
njanja
kao ti, samo kucna roba ostaje u upotrebi par dana

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 3
   [Obrisani korisnik]
8.8.2010 23:46:12   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu mišica 666)
  Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Koliko se presvlačite?
9.8.2010 0:03:37   
natalijax
svaki dan u drugo za van,nekad znam samo doljni dio trenerke  2 dana al to sam po kući,donji veš svaki dan,a malog isto po 4-5 puta na dan

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Koliko se presvlačite?
9.8.2010 0:05:05   
lukici

IZVORNA PORUKA: cvrčak

Kod nas npr kada bi došla sa posla ta garderoba ide u pranje(izuzev odijela),za po kući obučem drugo i navečer i to ide u pranje.
mm isto.
Dijete se presvlači nekada i pet puta dnevno.
Nema šanse da npr dva dana nosimo čarape ili potkošulju ili majicu.
Čak ako sam npr čarape obukla samo navečer idu na pranje.
kuma mi kaže da sam luđakinjauser posted image

Koliko se vi presvlačite?


mi smo slične po tomeuser posted image user posted image user posted image
danas sam oprala 3 masine robe...i jos imam za pratuser posted image ...nikad kraja...

_____________________________

Djeca su za sve ljude njihov život
P-18.06.2008

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Koliko se presvlačite?
9.8.2010 0:12:30   
Imra
u potpunosti isto kao i ti cvrcak

(Odgovor članu lukici)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Koliko se presvlačite?
9.8.2010 0:26:35   
adryosijek
po vrucini svaki dan  mjenjam ves poslje tusiranja a kad je hladno svaki 2 dan 

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu Imra)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Koliko se presvlačite?
9.8.2010 0:50:07   
ELISABETH
isto kao i kod tebe,moja sveki je rekla da u životu nije vidila da neko toliko često pere robu, možda me time mislila i uvriditi al nije uspila user posted image


_____________________________

Ivona, 17.06.2009.

While we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
Angela Schwindt

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Koliko se presvlačite?
9.8.2010 1:08:19   
tiha
cvrci isto ko i tiuser posted image user posted image

_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

(Odgovor članu ELISABETH)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Koliko se presvlačite?
9.8.2010 2:19:54   
lilia
Donji veš svaki dan promijenim iako imam posebne gaće za spavanje, a za van nosim bokserice ili malo finije gaćice.
Tuširam se obavezno prije nego izađem iz kuće i ako se brzo vratim tu robu mogu iskoristit za sutra ili drugi dan. Kad dođem kući, presvučem se u kućno, čak i donji veš.
Ako se otuširam navečer, obući ću nešto za po kući i ujutro ću to isto opet nositi. Neću bacati do navečer na pranje, a ako kuham gulaš, pečem palačinke ili ribu, taj miris mi se uvuče u robu pa je bacim na pranje i otuširam se.
I ne volim kad mi kosa ima miris po hrani koju sam kuhala pa i nju operem češće nego bih trebala.
Mužić, pravi čistunac. Tušira se svaki dan i potroši bojler vode, robu koju je nosio samo na kratko i čista je, ostavlja pored kreveta, na stolici, preko vrata od ormara i nikad ne obuče opet nego se to sve pogužva pa ja bacim prat za par dana.
To me izludi kod njega.

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Koliko se presvlačite?
9.8.2010 7:02:59   
pincirotvajler
dariu ak se nezaprlja ili zaslini mjenjamo robicu navečer kad se okupa,,i to nosi idući dan za po kući, a kad idemo van nešt drugo-onda tu večer oboje ide na pranje
ručnike imamo 2d iliti 4 tuširanja(dario 1d), roba za po kući i ona za spavanje isto svaka 2d..gaće dvaput na dan,a roba za po vani i čarape svaki dan

< Poruku je uredio pincirotvajler -- 9.8.2010 7:05:10 >


_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Koliko se presvlačite?
9.8.2010 8:49:08   
Zvonki
IZVORNA PORUKA: cvrčak

kuma mi kaže da sam luđakinjauser posted image



Moram potpisati tvoju kumu user posted image
Kod nas je ovako - radnu odjeću skinem kad se vratim doma, hlače obučem još jednom sigurno a u majici recimo ostanem i nosim je cijeli dan. nekada je mogu obući još jedan dan, nekada je bacim na pranje. Ovisi koliko sam bila aktivna. Kikači se preskidaju svaki dan iako starije mogu imati i po dva dana istu odjeću. Samo im se to ne da pa najčešće ta odjeća ipak završi na pranju potpuno čista na čega ja poludim jer perem kao da nas je desetero

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Koliko se presvlačite?
9.8.2010 8:53:51   
Domy
Dosta često se presvačim ..možda i pretjerujem u tome..

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Koliko se presvlačite?
9.8.2010 9:10:16   
FIONA
jedne gaće navečer , druge ujutro....čarape i majce za van jedno i u pranje, za po kući drugo i isto na pranje...e sad...ako samna moru pa cijeli dan na plaži...navečer kad se otuširam obućem nekaj lagano i to obućem i drugi dan jel za sat dva na meni navečer ukoliko nije pasja vrućina ne bu niš...ja ručnike ne bacam odmah napranje jel imma...posebno za noge, posebno za intimu, posebno za kosu, posebno zalice i veliki posebno za tijelo...jako mi je bitno da imam za sve posebno pa mogu da se obrišem par rtuširanja...svi mi soje uvijek rašireni da se suše....samo za intimu mjenjam na dnevnoj bazi!....hlače ili šosek ne bacam na pranje odmah nakon nošenja...al opet ovisi ak sam negdje sejdala ili išla onda da...ako sam po kući dok se ne zaprlja ili uvuče miris od uhanja...zaprravo ja se presvlaim često ali opet nemam pravila!

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Domy)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Koliko se presvlačite?
9.8.2010 9:14:21   
mariola
Izgleda da nas ima puno luđakinja. Ja npr. i ako mi nije roba za pranje, nema šanse da dva dana nosim istu robu vani. Osim kućnu. Ali donju robu i ručnike nikad ne upotrebljavamo dva puta.Ljeti se i po nekoliko puta tuširam i uvijek sve čisto. Mi korpu za veš napunimo svaki dan (a nije baš mala). A T presvlačim po nekoliko puta. Ne volim kad je zamazan,pa čim ima flekicu presvlačim ga.

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu Domy)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Koliko se presvlačite?
9.8.2010 9:21:43   
tita
ima ludjakinja,i ja se javljam !!!!DIjete presvlačim stalno,mijenjam robicu jer za sada baš uživam u tome volim da je lijepo mirisno i uredno!!!Sad dok sam kući ne presvlačim se previše,osim gača ,grudnjaka to svaki dan!!!!Moj dragi on je sad gori od mene!!!

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Koliko se presvlačite?
9.8.2010 11:26:58   
elle1
IZVORNA PORUKA: cvrčak

Kod nas npr kada bi došla sa posla ta garderoba ide u pranje(izuzev odijela),za po kući obučem drugo i navečer i to ide u pranje.
mm isto.
Dijete se presvlači nekada i pet puta dnevno.
Nema šanse da npr dva dana nosimo čarape ili potkošulju ili majicu.
Čak ako sam npr čarape obukla samo navečer idu na pranje.
kuma mi kaže da sam luđakinjauser posted image

Koliko se vi presvlačite?





isto tako i mi,jos sad dvoje djece pa jos viseuser posted image ...skoro svaki dan masina pere-upravo se sad bebino pere

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Koliko se presvlačite?
9.8.2010 12:50:43   
cuba
Sav donji veš svaki dan na pranje, ručnike nakon tuširanja isto a dnevna roba nekad izdrži cili dan nekad se i dva puta presvučem, pogotovo sad liti kad je vruće. Mislim da R minimum 4 bodića dnevno presvučemuser posted image


_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu elle1)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Koliko se presvlačite?
9.8.2010 13:04:18   
nemammaste
Donji veš 2 puta dnevno,nekad i više,a robu ne nužno svaki dan (ovisi koliko sam i gdje nešto imala na sebi).Radim u uniformi pa nekad znam u svojoj robi biti samo recimo u autu do posla i natrag,to mogu ponovno obuči.Sad po ljeti sve odmah bacam na pranje.Čim dođem doma se obavezno sva presvlačim.Mm-u uvijek sve ide na pranje svaki dan jer radi u svojoj robi

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Koliko se presvlačite?
9.8.2010 14:30:30   
Sagem
Donji veš mijenjamo najmanje jednom na dan, ako je jako vruće onda i više puta. Ja ne podnosim odjeću na sebi ako je i malo mokra, makar mi se prolilo malo vode po čarapama, odmah ih presvlačim.
Ali sad kad su vrućine, po kući sam u kratkoj haljinici, mm u kratkim hlačicama, a M u pelenama. Po zimi imamo komotne trenerke i ne mjenjam ih svaki dan. To mi je odjeća za po kući.
KAd mm radi nešto u vrtu ili po garaži ne dopuštam da mi u tome sjeda na trosjed ili da ide u spavaću.
Naravno i tuširamo se user posted image

(Odgovor članu nemammaste)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Koliko se presvlačite?
9.8.2010 17:35:51   
Anoniman
donji veš svakodnevno, pogotovo mi ženske. Muža ne kontroliram, odustala sam davno... on to rjeđe mijenja. Nije me brigs nek radi šta oće, jedino me nervira i ratujem s njim glede Pauline, jer se njoj nekad ne da tuširati i on bi ju pustio da ode spavati zmazana a ja ne, ja ju doslovno najurim u kupaonu, i u kadu!!!
Male cure presvlačim i par puta dnevno jer se zmažu.
Moja roba za po doma traje dok ne počne smrditi po kuhinji, dan dva, ne volim si smrditiuser posted image . Za sad još ne idem puno van ali i to ću često mijenjati kad krenem raditi.
Ručnici nam isto idu u pranje nakon 1 tuširanja. Jedino malim curama raširim da se suši pa iskoristim za 2 tuširanja, jer mislim da su male i nisu tak zmazane ko miuser posted image
i isto tako - davim se u vešu za pranje, non stop ga ima, groooozno!!!!user posted image

(Odgovor članu Sagem)
  Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Koliko se presvlačite?
9.8.2010 17:46:57   
ejmama
Baš sam se danas žalila jednoj ženskoj na tu temu, presvlačimo se svi više puta na dan, pogotovo sad po ljeti.
Počet ću od jutra skidam piđamu i oblačim robu za posao, na poslu se presvučem u uniformu,kad idem kući opet skidam uniformu i oblačim ono u čemu sam ujutro došla,kad dođem kući presvučem se u robu za po kući,do večeri sve to zmažem pa to bacim na pranje i oblačim opet piđamu,ukoliko me dijete izmrlja onda moram i više..
Mm isto tako kao i ja, o dijeci da i ne govorim i o njihovom mrljanju i presvlačenju.

< Poruku je uredio ejmama -- 9.8.2010 17:47:53 >


_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Koliko se presvlačite?
9.8.2010 19:19:27   
Nika 24052006
Donji veš,naravno,svaki dan (kad mi dođeuser posted image  i češće),robu za oko kuće isto pretežno nosimo 1 dan,jer se uznojimo,ili sam od kuhanja.A djecu presvlačim nebrojeno puta dnevno,pogotovo Niku.

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Koliko se presvlačite?
9.8.2010 21:03:53   
leilany
IZVORNA PORUKA: lilia

Donji veš svaki dan promijenim iako imam posebne gaće za spavanje, a za van nosim bokserice ili malo finije gaćice.
Tuširam se obavezno prije nego izađem iz kuće i ako se brzo vratim tu robu mogu iskoristit za sutra ili drugi dan. Kad dođem kući, presvučem se u kućno, čak i donji veš.
Ako se otuširam navečer, obući ću nešto za po kući i ujutro ću to isto opet nositi. Neću bacati do navečer na pranje, a ako kuham gulaš, pečem palačinke ili ribu, taj miris mi se uvuče u robu pa je bacim na pranje i otuširam se.
I ne volim kad mi kosa ima miris po hrani koju sam kuhala pa i nju operem češće nego bih trebala.
Mužić, pravi čistunac. Tušira se svaki dan i potroši bojler vode, robu koju je nosio samo na kratko i čista je, ostavlja pored kreveta, na stolici, preko vrata od ormara i nikad ne obuče opet nego se to sve pogužva pa ja bacim prat za par dana.
To me izludi kod njega.


hehe potpisujem te od-douser posted image


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!