|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   [Obrisani korisnik]
11.7.2010 12:31:01   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]
  Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Bapske nebuloze:)
11.7.2010 12:50:04   
Gogule
baš kakva si ti to mama. Pa koliko sam te ja zapamtila ti si visokkkkkkaaaaaaaaa i kakva će onda Anja biti?????
ma joj te su mi babe najjjjj. Meni svi (skoro)govore da je recimo Klara debela. helloooouuuu
a što swe Anje tiče meni se čini taman za svoju dob

_____________________________

ROKO 20.10.2005.
KLARA 20.08.2009.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Bapske nebuloze:)
11.7.2010 12:51:27   
ama
user posted image user posted image user posted image user posted image sta drugo nego da se nasmijem svakakvih ludaka ima sta cesuser posted image user posted image user posted image hajde baba ko babe nezamjera im se navikli smo svi na njihove provaleuser posted image  al ta mama je groznauser posted image kako bi bilo lijepo  da nas postede malo svakakvih komentara

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Bapske nebuloze:)
11.7.2010 12:58:21   
danery
eh,babe ko babe,moraju nešto klepit da ispadnu pametne user posted image user posted image user posted image
evo moja sveki (buduća baba) veli sad da ne skidam platno s kolica jer još neće prati šareni veš da ne bude prazna mašina user posted image user posted image user posted image
lude žene,pa dobro pa nije rekla da će na iskuhavanje staviti i malo štirke da bolje drži user posted image user posted image user posted image


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu ama)
Neposredna veza do poruke: 4
   [Obrisani korisnik]
11.7.2010 12:58:45   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Gogule)
  Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Bapske nebuloze:)
11.7.2010 13:08:41   
Ninaa
Ma pusti glupe babe na miru, moja ima 16 mjeseci pa je dosta visoka za svoju dob, i kaj sad? Da je skratimo? ma mene isto tak nekad naživciraju tak glupi komentari da bi ih najrađe tak oprala pa se suzdržim.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Bapske nebuloze:)
11.7.2010 13:36:06   
mariola
meni nije ni smješnouser posted image
a ti si joj dobro odgovorila. joj,da je meni takav jezikuser posted image
meni jedna digla tlak s ovim: moj T stalno skida cipelice (to mu je najdraža igračka za u usta). Ja mu ih stalno obuvam jer mi je glupo da je bez cipelica. A baba da nek to ne radim,šta će mu sandalice.Ali kad smo po ovoj vrućini po ulici našoj on je samo u bodiju. In tako mi ispred kuće,T u bodiju u kolicima sjedi,sandala nema a baba će: ma vidi ga,stalno si bos. i 5 puta je to ponovilauser posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Bapske nebuloze:)
11.7.2010 13:37:18   
cuba
IZVORNA PORUKA: danery


evo moja sveki (buduća baba) veli sad da ne skidam platno s kolica jer još neće prati šareni veš da ne bude prazna mašina user posted image user posted image user posted image
lude žene,pa dobro pa nije rekla da će na iskuhavanje staviti i malo štirke da bolje drži user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image
Da, da reci joj da skupi svo šporko donje rublje pa da ga stavi prati sa navlakom za kolica...mislim prestrašno


_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 8
   [Obrisani korisnik]
11.7.2010 14:30:58   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu mariola)
  Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Bapske nebuloze:)
11.7.2010 14:35:36   
katy mama
joj Boze te babe...
mojoj kumi je baba rekla da je malom mali piso i da "cuva za brata"user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

moj mali sin,moja velika ljubav je stigo 19.09.2009.u 10.25

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Bapske nebuloze:)
11.7.2010 14:38:18   
katy mama
IZVORNA PORUKA: cvrčak

IZVORNA PORUKA: mariola

meni nije ni smješnouser posted image
a ti si joj dobro odgovorila. joj,da je meni takav jezikuser posted image
meni jedna digla tlak s ovim: moj T stalno skida cipelice (to mu je najdraža igračka za u usta). Ja mu ih stalno obuvam jer mi je glupo da je bez cipelica. A baba da nek to ne radim,šta će mu sandalice.Ali kad smo po ovoj vrućini po ulici našoj on je samo u bodiju. In tako mi ispred kuće,T u bodiju u kolicima sjedi,sandala nema a baba će: ma vidi ga,stalno si bos. i 5 puta je to ponovilauser posted image


Moj stari je bio kao ta baba.. Ajme meni..Nije li im ljepše samo u bodiću i bosih nožica nego obučenih po ovim vrućinama.
što bi ja dala da mogu tako



i meni je L.stalno u bodicu ili mu obucem lagani sorcic!a juce gledam neku mamicu obukla maloj suknjicu,cipelice i stramplice joj Boze htjela sam mamu pitaat jer je ona u sorcu-jel njoj vruce tako,kako je tek jadnoj maloj user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

moj mali sin,moja velika ljubav je stigo 19.09.2009.u 10.25

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Bapske nebuloze:)
11.7.2010 15:20:59   
Bebys
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ja samo zahvaljujem bogu  sto nemam takvu okolinu...jer bi mi ISPRALI ZIVCE...

user posted image

(Odgovor članu Gogule)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Bapske nebuloze:)
11.7.2010 16:40:07   
leilany
IZVORNA PORUKA: Bebys

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ja samo zahvaljujem bogu  sto nemam takvu okolinu...jer bi mi ISPRALI ZIVCE...

user posted image



pa nemam ni ja bas...al ak se i nade koja nadobudna;ja samo mahnem rukom,i nasmijem se....user posted image user posted image


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 13
   [Obrisani korisnik]
11.7.2010 17:59:35   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu leilany)
  Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Bapske nebuloze:)
11.7.2010 18:05:33   
danery
HAHHAAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAH (ne da vičem,nego URLAM od smijeha!!!!)
koja biserka user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Bapske nebuloze:)
11.7.2010 18:49:37   
nemammaste
Svašta! Stvarno treba imati živaca za te babe i njihove bisere user posted image

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Bapske nebuloze:)
11.7.2010 19:38:19   
curice
IZVORNA PORUKA: nemammaste

Svašta! Stvarno treba imati živaca za te babe i njihove bisere user posted image


prepisujem


_____________________________

Mamine princeze x 3

(Odgovor članu nemammaste)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Bapske nebuloze:)
11.7.2010 20:30:11   
natalijax
user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu curice)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Bapske nebuloze:)
11.7.2010 20:56:21   
BUMBI
I ovo sam se sada sjetila.Mislim da je bila svekrva u pitanju.
S tri mjeseca moram započeti dohranu kravljim mlijekom,ali s obzirom da je ono štetno nacijediti unutra malo limuna ili naranče,pa onako lijepo prokisnuto dati bebi?


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Bapske nebuloze:)
11.7.2010 20:57:37   
MiniMama
meni su svi klinci visoki. sta cu kad me u 4. osnovne vec svi sisaju za koji centimetar...
do osmog razreda mi jedu s glave.  user posted image

ali mrzim te komentare. bas jutros na plazi, kupimo mi stvari za doma, bilo nekih 10 sati, a neka baba se zaljepi za mene. kao, da zasto vec idemo da je sad bas prvo sunce za "uvatit boje" i da mi je dite ionako preblido..
skoro sam je pukla necim. digla mi je tlak vec u 8 kad smo dosli na plazu kada mi je ocitala bukvicu da ce mi se "mali razbolit od puste kreme za suncanje".. da sta ga ja mazem svaki put kad izađe iz mora?!

ionako je jadan cijeli bijeli, jos da mi izgleda ko patuljasti ceh, kako da ne.

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Bapske nebuloze:)
11.7.2010 22:44:01   
Ladina mama
IZVORNA PORUKA: katy mama

joj Boze te babe...
mojoj kumi je baba rekla da je malom mali piso i da "cuva za brata"user posted image user posted image user posted image user posted image




O moj bOžeee!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mama je prijatelj kojeg nikad ne prerasteš!

(Odgovor članu katy mama)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Bapske nebuloze:)
11.7.2010 23:08:30   
njanja
a ovo???? moja susjeda danas (pazite baba od 80 godina)..ajme, ja njega gledam svaki dan kako se on veseli motoru (kad izlazi iz zgrade ide podragat tatin motor) i kako jurca prema autu....rekla sam Ivici (njen muz) da ste ga siguno napravili u autu???????????????   Hmmmmmmmmm.... Ja ja njoj kazem: Bome nismo, da znate sto bi po toj teoriji jan trebao voljeti, pali biste u nesvjest....  sad mi je žao da joj nisam rekla da smo ga napravili u avionu ili neku totalnu budalaštinu

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu Ladina mama)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Bapske nebuloze:)
11.7.2010 23:13:57   
anonno17
ajme nemam komentara neka se te babe prvo pogledaju u  ogledalo pa neka onda komentiraju,uf digle mi živac!

_____________________________

Noa -17.08.2005.
Patrik - 18.12.2009.

(Odgovor članu Ladina mama)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Bapske nebuloze:)
12.7.2010 0:53:55   
mare i gogo
joj moja je meni danas rekla da je meni slabo mlijeko zato što nejedem grh,grašak i sve što ne smijem dok dojim i da to moram jesti kako je ona kad je dojila svoju dijecu sve jela user posted image user posted image user posted image a meni tlak na sto (zašto nema smijlić koji se lupa čekićem po glavi taj bih rado stavila za komentar te babe)

_____________________________

31.10.2008
02.05.2010god.

(Odgovor članu anonno17)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Bapske nebuloze:)
12.7.2010 6:26:04   
nemammaste
IZVORNA PORUKA: njanja

a ovo???? moja susjeda danas (pazite baba od 80 godina)..ajme, ja njega gledam svaki dan kako se on veseli motoru (kad izlazi iz zgrade ide podragat tatin motor) i kako jurca prema autu....rekla sam Ivici (njen muz) da ste ga siguno napravili u autu???????????????   Hmmmmmmmmm.... Ja ja njoj kazem: Bome nismo, da znate sto bi po toj teoriji jan trebao voljeti, pali biste u nesvjest....  sad mi je žao da joj nisam rekla da smo ga napravili u avionu ili neku totalnu budalaštinu


Dobro si joj spustila,sad sigurno s Ivicom razbija glavu gdje user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!