|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   [Obrisani korisnik]
6.7.2010 11:49:11   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]
  Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Kolica za plažu
6.7.2010 11:50:34   
nemammaste
Nisam iskusna ali neka s velikim kotačima

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Kolica za plažu
6.7.2010 11:52:54   
njanja
nama su naša mura bila super, ali ona su preskupa za plažu...neka vidi malo one Bubu trokolice, na slikama mi izgledaju ok kotači, vidjela na reklami, na zadnjoj stranici Mama i beba časopisa, ali ne znam koji broj

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu nemammaste)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Kolica za plažu
6.7.2010 12:19:26   
MiniMama
pojma nemam iskreno. mi imamo maclaren polukisobran kolica s jako malim kotacima i uredno idu preko pijeska, sljunka, penzionera, kantica.. svega.  ali vjerujem da veci kotaci idu lakse preko zahtjevnih terena.  nek pogleda u oglasniku. mislim da sam vidjela peg perego switch za 1400 kn. crvena. ona mi djeluju super zbog velikih kotaca, a u onu kosaru ispod mozes potrpati svu opremu, lubenicu od 10 kila i jos jedno dijete. a relativno su mala kad se sklope jer se sklapaju ko kisobran.

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Kolica za plažu
6.7.2010 12:22:52   
MiniMama
http://www.njuskalo.hr/djecja-kolica/peg-perego-pliko-switch-poklon-oglas-1398031

evo link. znam da su ta kolica super jer ih sogi vozi i za plazu su zbilja mrak. ful su prakticna zbog te pomicne sipke pa beba moze gledat i prema van i prema mami, a s druge strane imaju veliku kupolu za sunce i ogromnu kosaru za stvari. ali zbilja ogromnu... kotaci su duplo veci od mojih.

(Odgovor članu MiniMama)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Kolica za plažu
6.7.2010 12:27:49   
leilany
beze....dat soma i nekaj kn za kolica koja ce đipat po plazi....

imas u TL ona neka kisobran kolica....nisu skupa,istina nit kaj vrijede...al tih par tjedana il kolko ste na moru budu zdurala....


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu MiniMama)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Kolica za plažu
6.7.2010 12:29:04   
BUMBI
Ja sam skužila da je to u pitanju mala beba,pa sad neznam dali može baš u neka kišobran kolica

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Kolica za plažu
6.7.2010 12:29:28   
ninolina
IZVORNA PORUKA: leilany

beze....dat soma i nekaj kn za kolica koja ce đipat po plazi....

imas u TL ona neka kisobran kolica....nisu skupa,istina nit kaj vrijede...al tih par tjedana il kolko ste na moru budu zdurala....


pa da baš tako...a ako već ima kolica nek ih proba iskoristiti kako može...a i kaj nema večina plaža stazu betonsku sa strane...


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Kolica za plažu
6.7.2010 12:37:42   
MiniMama
beze....dat soma i nekaj kn za kolica koja ce đipat po plazi....
IZVORNA PORUKA: leilany

.



imaš pravo, tek sad vidjela da ona IMA kolica. ako je tako, onda bi ja zbilja kupila neku jeftinocu ili u TL ili isto preko oglasnika. jer ti uvik preko oglasnika kad vidis da neki oglas stoji dulje od 20tak dana mozes spustit cjenu za bar 40%.

a kakva to ona ima kolica kad ne idu po sljunku?? pa moja su zbilja mini kotaca i super voze. sta ona ide u rio na copacabnu pa 5 kilometara vozi po pijesku??

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Kolica za plažu
6.7.2010 12:45:45   
leilany
IZVORNA PORUKA: MiniMama

beze....dat soma i nekaj kn za kolica koja ce đipat po plazi....
IZVORNA PORUKA: leilany

.



imaš pravo, tek sad vidjela da ona IMA kolica. ako je tako, onda bi ja zbilja kupila neku jeftinocu ili u TL ili isto preko oglasnika. jer ti uvik preko oglasnika kad vidis da neki oglas stoji dulje od 20tak dana mozes spustit cjenu za bar 40%.

a kakva to ona ima kolica kad ne idu po sljunku?? pa moja su zbilja mini kotaca i super voze. sta ona ide u rio na copacabnu pa 5 kilometara vozi po pijesku??



pa da....kuzis....mislim pa ne raste lova na drvecu....ja vec mislila vidi ove minimame kako je rastrosnauser posted image user posted image salim se....
bas sam gledala u baby media shopu ima jedna kisobran kolica
http://www.media-commerce.com.hr/proizvod.php?id=2&id1=4&id2=616
idem vidjet jos...
sve za moju lilivanuuser posted image user posted image hihi.....



_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu MiniMama)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Kolica za plažu
6.7.2010 15:54:25   
Thea
http://www.justclick.rs/catalog/images/Graco%20kolica%20Mirage%20plus%20solo%20Gerard.jpg

Mi imamo ovakva i super su.isprobali smo ih i na plaži po pijesku...

_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Kolica za plažu
6.7.2010 23:06:37   
Gogule
ja ima takva kao što je Thea stavila link, al ona su mi samo za po Zg, ipak su velika i teška a i sklapanje je problem ako se ide autom a u bunekeru ipak zauzimaju mjesta zbog načina sklapanja.(kako bi ja rekla na dole)
ja za more... Rijeka i okolni otoci koristim kišobran kolica bubu još od Roka. Koštala su 150kn i super su jer se sklapaju na unutra ako me kužiš i imaju položaje ... ležeći nije ono ful ravni ali je ok.

_____________________________

ROKO 20.10.2005.
KLARA 20.08.2009.

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Kolica za plažu
7.7.2010 0:28:41   
dominik
i mi imamo takva...lagana, su , mala...mislim halooo pa nebu djete vozikala po plazi, ostavis ih gore na setnici kad si sa malom na plazi, ionako kad beba ide spavat seces se sa njome (vozis) po ravnom....ali nijedna kolica nemre po plazi voziti bez rondanja i opasnosti od prevrtanja, zapinjanja i izletavanja bebe od treskanja...brijemuser posted image

(Odgovor članu Gogule)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Kolica za plažu
7.7.2010 0:29:34   
dominik
ipak su velika i teška


user posted image 3,5 kg teskouser posted image

(Odgovor članu Gogule)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Kolica za plažu
7.7.2010 3:17:01   
CallamityJane
IZVORNA PORUKA: dominik

ipak su velika i teška


user posted image 3,5 kg teskouser posted image


sta bi tek rekli da moraju moja nositi teska ravno 13kg i jos onog dundlu kada je imala 17,50kg user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Kolica za plažu
7.7.2010 13:31:16   
Thea

IZVORNA PORUKA: Gogule

ja ima takva kao što je Thea stavila link, al ona su mi samo za po Zg, ipak su velika i teška a i sklapanje je problem ako se ide autom a u bunekeru ipak zauzimaju mjesta zbog načina sklapanja.(kako bi ja rekla na dole)
ja za more... Rijeka i okolni otoci koristim kišobran kolica bubu još od Roka. Koštala su 150kn i super su jer se sklapaju na unutra ako me kužiš i imaju položaje ... ležeći nije ono ful ravni ali je ok.


Ti imaš ona velika takva koja mogu biti i 3u1..Ova su lagana i lako sklopiva jer su to baš kišobran kolica...

_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu Gogule)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Kolica za plažu
7.7.2010 13:35:46   
leilany
IZVORNA PORUKA: dominik

i mi imamo takva...lagana, su , mala...mislim halooo pa nebu djete vozikala po plazi, ostavis ih gore na setnici kad si sa malom na plazi, ionako kad beba ide spavat seces se sa njome (vozis) po ravnom....ali nijedna kolica nemre po plazi voziti bez rondanja i opasnosti od prevrtanja, zapinjanja i izletavanja bebe od treskanja...brijemuser posted image


dobro brijesuser posted image user posted image


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 17
   [Obrisani korisnik]
7.7.2010 13:41:45   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu MiniMama)
  Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Kolica za plažu
7.7.2010 13:44:26   
Anoniman
Mi isto imamo peg perego pliko 3 i svugdje idemo s njima, drndala su se i po makadamu i ne pada mi na pamet kupovat ništa drugo jer u ovu košaru dolje čuda natrpam

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Kolica za plažu
7.7.2010 14:02:04   
katy mama
joj mi smo nedavno uzeli kisobran kolica,neka najobicnija jer ova velika zauzmu pola auta,ali mene strah s njima do centra koji je 10 min pjesice udaljen-nasprem ovih velikih razlika preogromna,ne znam uopce kako cu na moru-strah me da se raspadnu user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

moj mali sin,moja velika ljubav je stigo 19.09.2009.u 10.25

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Kolica za plažu
7.7.2010 14:03:50   
ninolina
IZVORNA PORUKA: katy mama

joj mi smo nedavno uzeli kisobran kolica,neka najobicnija jer ova velika zauzmu pola auta,ali mene strah s njima do centra koji je 10 min pjesice udaljen-nasprem ovih velikih razlika preogromna,ne znam uopce kako cu na moru-strah me da se raspadnu user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image dobra su onda neka kolica


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu katy mama)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Kolica za plažu
7.7.2010 14:05:57   
katy mama
kaze mi mm to ti je isto da iz novijeg mercedesa sjednes u yugu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

moj mali sin,moja velika ljubav je stigo 19.09.2009.u 10.25

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Kolica za plažu
7.7.2010 14:07:03   
ninolina
IZVORNA PORUKA: katy mama

kaze mi mm to ti je isto da iz novijeg mercedesa sjednes u yugu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ajme pazi dijeteuser posted image user posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu katy mama)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Kolica za plažu
7.7.2010 14:17:40   
mamice
Ja sam svoj Pinklec stavila na rame i put pod nogeuser posted image a u bubu kisobran kolica stavila stvari za plazu i dobro su izdrzala pjesak i kamencice

_____________________________

Veliki braco Mihael-14.06.2008
Seka Valentina dosla 20.10.2011

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Kolica za plažu
7.7.2010 14:22:48   
katy mama
IZVORNA PORUKA: ninolina

IZVORNA PORUKA: katy mama

kaze mi mm to ti je isto da iz novijeg mercedesa sjednes u yugu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ajme pazi dijeteuser posted image user posted image





user posted image yugo vs moj mercedes user posted image


mozda ona i nisu tako losa,ali ja imam osjecaj raspada sistema user posted image user posted image user posted image

_____________________________

moj mali sin,moja velika ljubav je stigo 19.09.2009.u 10.25

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!