|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   [Obrisani korisnik]
21.10.2008 9:52:25   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]
  Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Ispitivanje granica
21.10.2008 9:57:57   
božica
da liliviana to je ispitivanje živaca i granica

naša viki je jako osjetljiva u zadnje vrijeme i nakon takvog ponašanja se sama skulira i kak ti veliš obuće kaj treba

                                                     kissi


_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Ispitivanje granica
21.10.2008 10:00:45   
Florijan Jakov
IZVORNA PORUKA: lilivana
A kaj da je to bilo u trgovini, na ulici... user posted image


Ja bi pustila i tom trenu da se dere...u takvoj situaciji bi reagirala isto bez obzira na mjesto.

Npr. jučer smo išli na druženje u Maksać i tijekom šetnje do parka FJ je počeo tražiti novčić (svaki dan mu damo par novčića/ kuna da spremi u svoju kasicu, pa se on baš u Maksimiru sjetio), plakao je, cendrao, vikao "Novčić, daj mi novčić"...i tako smo šetali još par minuta, no kad je skužio da nema ništa od novčića (naravno, objasnila sam mu nekoliko puta da će novčić dobiti kad dođemo doma i da nije lijepo da s edere i sl.) nastavio je šetnju i igru i sve je bilo ok.

Važno je postaviti se nekoliko puta, dok ne skuže do kuda mogu...vjerujem da će ti Gabi, isto kao i FJ meni, napraviti još neke scene i situacije, no treba ostati dosljedan i ne popustiti, nakon par puta jako će dobro znati što smiju a što ne i kakvo je lijepo a kakvo ružno ponašanje.


_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Ispitivanje granica
21.10.2008 10:09:24   
mirna
bok lilivana.. poznate su mi slicne stvari, pogotovo prije spavanja...user posted image  Kod nas nema deranja, ali ponekad baci cetkicu, legne se na pod i ne reagira (ja ga ne mogu dizati zbog mojih ledjauser posted image ), radi sve kaj je zabranjeno..

dobro ste odreagirali i potpisujem f.j. da treba isto tako odreagirati na bilokojem mjestu bez obzira na prolaznike...user posted image

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 4
   [Obrisani korisnik]
21.10.2008 10:09:40   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Florijan Jakov)
  Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Ispitivanje granica
21.10.2008 11:55:55   
tonkica
Moja još nije u toj fazi, ali dobro je pročitati unaprijed kaj nas sve čeka da se možemo pripremit. Živjela raja i naši klinci i problemčići s njima. user posted image

_____________________________

Mia 13.07.2008
Blaž: cca 18.12.2010

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Ispitivanje granica
21.10.2008 12:13:13   
troubled
lilivana dobro ste napravili....
i slažem se s FJ, iako nije lako, pogotovo kad je publike koja nije upoznata s cijelom situacijom, pa je stoga sklona osudama, najbitnije jest biti dosljedan....i u trgovini i bilo gdje....
(gabi ti je ispred nepoznate publike zar ne? user posted image user posted image )
tako će djeca najprije shvatiti da se pogrešnim putem ne stiže na odredište, a kad to shvate prestat će s takvim ponašanjima
user posted image

(Odgovor članu tonkica)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Ispitivanje granica
21.10.2008 12:23:12   
sanjalica
ja bih samo dodala da nam je teta u jaslicama, koja je već imala puuuno staža iza sebe, (sunce naše malo, lijepo, dobro, ma najbolje na svijetu bilo 14 mjeseci), rekla da se oni rode s malom maturom....
i niz situacija tijekom ovih godina posvjedočilo mi je upravo to.... dakle: živci, zbor !!!!!

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 8
   [Obrisani korisnik]
21.10.2008 12:53:40   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu sanjalica)
  Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Ispitivanje granica
21.10.2008 12:59:32   
cokolada
Lilivana dobro ste postupili.
Meni se to desilo kada smo bili vani, bacio se pred Konzumom i derao, legao se na pod. Ja sam mu rekla da idem bez njega ako se ne digne, nije me dozivljavao, lezao je na podu i urlao, ljudi oko njega prolaze i zgrazaju se (vise me je to iznerviralo nego njegova histerija), ispad bijesa je trajao oko 5 minuta, dignuo se sam, dosao do mene, dao mi rukicu i nastavili smo dalje.
Sto sam drugo mogla, popustiti njemu ili ustrajati i ne obazirati paznju na ljude koji guraju nos gdje im nije mjesto?
Moje misljenje na takve stvari im ne treba popustati bez obzira na vrijeme i mjesto, a ljudi nek misle sto zele.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Ispitivanje granica
21.10.2008 13:06:33   
sanjalica
nije baš posve blisko, ali vidim da spominjete puno takvih situacija u trgovini, a nadovezujem se i na čokoladu...
ja pošizim ako moje dijete u trgovini radi nešto što ne treba, ja ga upozoravam da to ne radi i smirujem ga... a onda se još pojavi neka nadobudna trgovkinja ili netko drugi sastrane koja ga počne upozoravati... najrađe bih i sama sve srušila s polica.... uhhhh

(Odgovor članu cokolada)
Neposredna veza do poruke: 11
   [Obrisani korisnik]
21.10.2008 13:24:54   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu sanjalica)
  Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Ispitivanje granica
21.10.2008 13:36:44   
mirna
Kod nas pomaze dogovor: mozes pogledati, ali stavi natrag...Mozes uzeti jednu stvar.. ili Ovo nam treba, pomogni mami, pa stavi u kosaricu..
 
Kada je pospan pomaze jedino da napustimo trgovinu...user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 13
   [Obrisani korisnik]
21.10.2008 14:00:15   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu mirna)
  Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Ispitivanje granica
22.10.2008 12:30:33   
melly21
moj luka je za sada još mali pa nemam još nekih problema.......ali doći će i do togauser posted image  ali htjela sam vam ispričati kako je to moja mama rjesila sa mojim tada nemogućim bratom i groznom tetom koja je tada prolazila kraj njih.šetali su se po trgovini i moj brat je tražio da mu kupi neke bombone na šta ona nije pristala.brat se svom snagom bacio na pod i počeo vrištat a ona ga je podigla i udarila po guzi.u tom trenutku prolazila je ta žena kraj njih i ispod glasa rekla mami "ti nisi mama nego mačeha" na sta joj mama odgovori "šuti jer ću i tebe natuć" .... htjela sam samo reći da djeca grabe priliku da ispitaju nase granice a znaju da smo najslabiji u javnosti upravo radi ovakvih komentara prolaznika.da je moja mama tada popustila bratu on bi uvijek u javnosti radio takve scene no ovako nikad se vise nije bacio na pod i znao je da i sv.petar stoji kraj moje mame ono sta ona kaze je zakon....i to nitko ne moze promjeniti.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 15
   [Obrisani korisnik]
28.10.2008 8:50:06   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu melly21)
  Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Ispitivanje granica
28.10.2008 8:58:46   
Florijan Jakov
vrlo brzo oni shvate da neka njihova radnja nije ispravna, ali moraju i oni malo svoj "princip" tjerati..."histerija" nije dugo trajala, a ishod stvari je bio ispravan

_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 17
   [Obrisani korisnik]
28.10.2008 9:02:14   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Florijan Jakov)
  Neposredna veza do poruke: 18
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!