|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   [Obrisani korisnik]
21.5.2010 16:52:53   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]
  Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Kreirali ljudski zametak od 3 roditelja
24.5.2010 11:59:33   
Bebys
mislim dobro je ova vijest...ali nikako mi se nesvidja to sto mrdaju sa ljudskim embrijem ko sa zivotinjom....ili ti plodom...ili vec jajasce ili spermije...mislim da se jako puno igraju boga....user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Kreirali ljudski zametak od 3 roditelja
24.5.2010 14:38:20   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: cvrčak


Ipak preinake zakona bude nade stručnjaka da bi se nova oplodnja mogla legalizirati. Voditelj istraživanja prof. Doug Turnbull kaže da će u slučaju da se ovo dogodi prva beba s tri roditelja biti rođena već za tri godine.






I ko ce onda tom detetu biti roditelji, sta ce da pise u rodnom listu- mama 1 i mama 2??? user posted image user posted image
ma mislim igraju se sa stvarima koje nisu za igru, sto bebys kaze igraju se Boga i to mi se ne svidja ama bas nimalo user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 3
   [Obrisani korisnik]
24.5.2010 16:01:58   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Kreirali ljudski zametak od 3 roditelja
24.5.2010 16:11:57   
ninolina
U svakom slučaju pozdravljam ovakav napredak i radujem se svakom tko će zahvaljujući ovome moći imati zdravo dijete,a ne teškog invalida prikovanog za kolica i pitanjem da li će doživjeti pubertet.

slažem se jer moramo biti svjesni da kako i tehnologija i sve ostalo ima svoj napredak tako i generacije bebe, djece, odraslih i ako se to na bilo koji naćin može spriječiti ja sam za


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!