|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   [Obrisani korisnik]
15.10.2008 11:58:03   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]
  Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Koliko vam znači RR?
15.10.2008 12:07:48   
troubled
toliko da sam svaki dan neizostavno tu user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Koliko vam znači RR?
15.10.2008 12:19:28   
ZVRK
kada god ''uhvatim''slobodnog vremena ja sam na rr

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Koliko vam znači RR?
15.10.2008 13:09:33   
lelo
Puno mi znači druženje na rr.Pošto puno mojih prijateljica više trče za karijerom nego za dječicom, ne znaju šta znači imati dijete tako da neke teme ne mogu sa njima podjeliti. Sa svima vama ovdje na rr mogu.user posted image

_____________________________

Leon 19.04.2007

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Koliko vam znači RR?
15.10.2008 13:11:25   
mirna
Kada sam se preselila u HR tražila sam informacije po raznoraznim forumima, ali užasno mi je falilo nešto tipa slovenske RR. U to vrijeme RR HR još nije bila aktivirana.. Kad se je pojavila, bila sam presretna i nisam odustajala od nje i ako sam na početku razgovarala skoro sama sa sobom..user posted image presretna sam što je prijavljenih toliko fenomenalnih ljudi, svatko sa svojom posebnom pričom.. Što je nama svima zajedno je da smo dobri u srcu i da volimo djecu...user posted image Zaboravila sam još dodati da sam zbog RR-HR potpuno zanemarila RR-slo...user posted image user posted image I naučila sam pisati hrvatski (nije idealno, ali još učim..user posted image )


 znači mi puno...


< Poruku je uredio mirna -- 15.10.2008 13:12:29 >

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Koliko vam znači RR?
15.10.2008 13:15:44   
tiha
sta da vam kazem vidite po mojim objavama koliko sam tu!!!!! user posted image

_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Koliko vam znači RR?
15.10.2008 13:37:24   
božica
znaći znaći--čista pozitivauser posted image user posted image
samo tako user posted image prave smouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Koliko vam znači RR?
15.10.2008 15:34:53   
Puli
puno nam znači
zajedno smo jačiuser posted image

_____________________________

mamin najljepši Cvijet stigao je 6.1.2008.

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Koliko vam znači RR?
15.10.2008 15:43:06   
FIONA
tek sada kad mi je komp i signal u banani vidim da mi puno znači jer od kada sam trudna manje plazim i izlazim i vi ste mi kao obitelj user posted image user posted image ....
jedva čekam da se sve stabilizira pa da opet mogu "kenjati" kao i prije!!!

Kissi, kissi...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Koliko vam znači RR?
15.10.2008 16:58:27   
piggy
meni RR puno znači,sad kad nemam baš vremena užasno mi fali,ne znam kaj se dešava,nisam uopće u toku,kad se navikneš na nešto nemreš samo tako prestat.
obožavam RR jer kad mi je najviše trebalo pozitivnih misli vi ste mi bili tu.


_____________________________

šašava,vrckasta,nasmijana i posebna :) :)

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Koliko vam znači RR?
15.10.2008 20:39:13   
tonkica
Jaaako puno! Svaki slobodan trenutak preko dana zavirim malo ovdje da vidim šta ima novoga, da popričamo malo u bircu i da se družimo. user posted image
Kad mi je komp bio u banani, i ja sam bila takva, jer nisam znala kam bi sa sobom. Ak sam free, prvo kaj radim je dođem na raju. user posted image

_____________________________

Mia 13.07.2008
Blaž: cca 18.12.2010

(Odgovor članu piggy)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Koliko vam znači RR?
15.10.2008 20:44:57   
Ira_
Normalno da mi puno znači ipak se tu dobro nasmijem na komične situacije i rastužim zbog tuđih tragedija ili nesreća. Nema veze što je ovaj forum namjenjen mamama,budućim mamama i onima koje to žele postati, te neizostavnim tatama, tu smo da se družimo, saznamo mnogo o stvarima koje niti nemaju veze sa ovim portalom. Jednostavno uživam u razgovoru sa svima Vama !!!

(Odgovor članu tonkica)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Koliko vam znači RR?
15.10.2008 21:15:12   
njanja
Mislila sam da forume posjećuju ljudi koji nemaju svojih prijatelja-u stilu, šta će ti forum ako imaš ljude oko sebe s kojima možeš razgovarati....Pogriješila sam....raja mi je uljepšala zadnje dane trudnoće i olakšala prve majčinske dane, sve ste bile tu za mene sa svojim savijetima, podrškom.....sa vama sam razgovarala/razgovaram o onome o čemu ne pričam sa prijateljicama.....I još se uz to dobro zabavljam......user posted image   

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu Ira_)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Koliko vam znači RR?
16.10.2008 9:28:55   
Elena

IZVORNA PORUKA: Puli

puno nam znači
zajedno smo jačiuser posted image

daleko ste mi od ociju al od srca niste,presretna sam sto sam pronasla rr i sta reci PUNO VAS VOLIM!

_____________________________

volim vas sve

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Koliko vam znači RR?
16.10.2008 20:16:58   
Candy
IZVORNA PORUKA: njanja

Mislila sam da forume posjećuju ljudi koji nemaju svojih prijatelja-u stilu, šta će ti forum ako imaš ljude oko sebe s kojima možeš razgovarati....Pogriješila sam....  sve ste bile tu za mene sa svojim savijetima, podrškom.....sa vama sam razgovarala/razgovaram o onome o čemu ne pričam sa prijateljicama.....I još se uz to dobro zabavljam......user posted image   



Potpisujem user posted image !

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Koliko vam znači RR?
17.10.2008 20:01:08   
mamavlatkica
meni raaj fakat puno znaći , svi ste super i zabavno je sa vama .
Bila sam na puno foruma ali raja mi je naj , zakon ste cure .
Da nuisam našla promo letak u TL. ne bi ni znala da postoji ovako super mjesto kao raja
Volim vas . user posted image

_____________________________

Ljubav je mala riječ ;
ljudi je čine velikom .
LJubav znači dijeliti dio sebe s drugima
Ljubav je čin beskrajnog oprosta , nježnog pogleda koji prelazi u naviku .
Ljubav je uvijek spremna vjerovati u čuda

(Odgovor članu Candy)
Neposredna veza do poruke: 16
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!