|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   [Obrisani korisnik]
15.5.2010 10:34:08   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]
  Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Kako izbrisati facebook profil?
15.5.2010 11:17:33   
xxl
hm mene zanima kako obrisati profil na RR.Evo bez uvrede.Ja sam npr već dugo blokirana kao ivanaa a moje fotke i fotke moje dijece svi mogu vidjeti.Svi se bunite na fejs a svugdje je tako..bar na većini.

_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Kako izbrisati facebook profil?
15.5.2010 11:43:13   
ejmama
IZVORNA PORUKA: xxl

a moje fotke i fotke moje dijece svi mogu vidjeti.


Ivanaa ovo je stvarno grozno od RR


_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Kako izbrisati facebook profil?
15.5.2010 11:46:07   
Gogule
ajde moderatori, administratori da vas vidimo na djelu, pomozite našoj XXL ivani

_____________________________

ROKO 20.10.2005.
KLARA 20.08.2009.

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Kako izbrisati facebook profil?
15.5.2010 12:50:43   
anne
Ne znam što napraviti.
Nije to do nas nego do tehničkog sektora.
Javiti ću Renati RR.

Cvrčak gdje si našla ovaj tekst?

< Poruku je uredio anne -- 15.5.2010 12:53:50 >


_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

(Odgovor članu Gogule)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Kako izbrisati facebook profil?
15.5.2010 13:11:05   
novamama
IZVORNA PORUKA: xxl

hm mene zanima kako obrisati profil na RR.Evo bez uvrede.Ja sam npr već dugo blokirana kao ivanaa a moje fotke i fotke moje dijece svi mogu vidjeti.Svi se bunite na fejs a svugdje je tako..bar na većini.


napiši im mail, meni su obrisali u roku jednog dana onomaduser posted image , ček dat ću ti link, ima na rr onih faq....evo: http://www.ringeraja.hr/FAQ.asp?ID=30

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 6
   [Obrisani korisnik]
15.5.2010 14:45:45   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu anne)
  Neposredna veza do poruke: 7
   [Obrisani korisnik]
15.5.2010 15:14:12   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu xxl)
  Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Kako izbrisati facebook profil?
15.5.2010 15:22:52   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: cvrčak

IZVORNA PORUKA: anne


Cvrčak gdje si našla ovaj tekst?


anne poslao mi mm na mail. Ja sam obrisala uz pomoć njega. Registirala sam se jednoom da bih vidjela slike moje prijateljice koja je živjela u Australiji. I kada sam probala poslije obrisati(mislim da mi je callanhoe ubacila bubu u uho da se ne može)nisam uspjela.
Uz pomoć ovog članka jesamuser posted image


imas clanak na stranici net.hruser posted image


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Kako izbrisati facebook profil?
15.5.2010 15:45:53   
xxl
jesam al sam tražila da mi vrate nick
IZVORNA PORUKA: cvrčak

IZVORNA PORUKA: xxl

hm mene zanima kako obrisati profil na RR.Evo bez uvrede.Ja sam npr već dugo blokirana kao ivanaa a moje fotke i fotke moje dijece svi mogu vidjeti.Svi se bunite na fejs a svugdje je tako..bar na većini.


ivanaa da li si pisala na pomoć ringeraja onda kada sam ti poslala link?
Proslijedit ću i ja Renati,ali prvo moram znati da li si sama pisala i zatražila brisanje?


_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Kako izbrisati facebook profil?
15.5.2010 17:07:57   
Ninaa
Ja sam isto pisala renati i pitala je kaj je s njenim nickom i zašto je nisu odblokirali. Rekla je da će  javiti da je odblokiraju, e sad jel će to uskoro neznam!

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Kako izbrisati facebook profil?
15.5.2010 18:44:57   
Bebys
bitno da se moze izbrisati profill...na face...ja sam jednom bila registrirana i jedino sto sam uspijela je deaktivirati...a i ne ulazim vise i ne dobivam email nista..ali to je bilo davno prije nego je stigao ovaj novi face...b...fala bogu tamo me nema..

xxl...pisi rr i oni ce ti to rijesiti...nadam se...

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Kako izbrisati facebook profil?
15.5.2010 19:06:01   
FIONA
...ja sam pomalo iznenađena kad čitam vaše komentare o privatnosti....ako hakeri upadaju u pentagon kaj mislite da na vaše računalo ne mogu....ako to mislite stvarno ste naivne...činjenica je da današnje doba ne nosi prviše privatnosti i stoga je jako bitno da ništa delikatno nemate pohranjeno na računalo več na prenosnom disku...nadalje, otvaranje profila na raznim forumima je svakodnevna pojava osobama koje se služe računalom na dnevnoj bazi ali takoer bi istim osobama trebalo biti jasno da slike svoje djece i sebe za koje ne žele da budu viđene ne stavljaju na te profile....sve se da izbrisati i sve se da ukloniti, nešto teže  a nešto lakše ali za svaki potez ste si po meni sami krivi...ja konkretno imam frendicu koja je stavil aslike klinca s moga golog da se vidi piša!!!!...ne da to mmeni nije za face nego mi nije uopće za bilo koji forum osim pedofilskog...

toliko...user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 13
   [Obrisani korisnik]
17.5.2010 9:44:45   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu xxl)
  Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Kako izbrisati facebook profil?
17.5.2010 12:58:34   
tikica_69
IZVORNA PORUKA: FIONA

...ja sam pomalo iznenađena kad čitam vaše komentare o privatnosti....ako hakeri upadaju u pentagon kaj mislite da na vaše računalo ne mogu....ako to mislite stvarno ste naivne...činjenica je da današnje doba ne nosi prviše privatnosti i stoga je jako bitno da ništa delikatno nemate pohranjeno na računalo več na prenosnom disku...nadalje, otvaranje profila na raznim forumima je svakodnevna pojava osobama koje se služe računalom na dnevnoj bazi ali takoer bi istim osobama trebalo biti jasno da slike svoje djece i sebe za koje ne žele da budu viđene ne stavljaju na te profile....sve se da izbrisati i sve se da ukloniti, nešto teže  a nešto lakše ali za svaki potez ste si po meni sami krivi.


Slazem se i ne slazem se user posted image
Slazem se sa cinjenicom da svatko tko zna danas moze sa "sniferima" u roku par sekundi saznati vase login podatke i upasti vam u racunalo te vidjeti sve podatke. Recimo, ja mogu svakog od vas hakirati jer mi je u prirodi posla da to znam. No ne cinim to jer bi mi inace vec odavno nosili kolacice u Remetinec user posted image
No onaj tko ne zna (primjerice vas buduci nadredjeni) putem Face-a moze vrlo lako vidjeti vase zivotne navike te one mogu biti recimo presudne da ne dobijete neko radno mjesto. Ne bi vjerovali, ali sve vece tvrtke provjeravaju kandidate imaju li profile na Face-u jer je sasvim legalno i nadasve jednostavno.
Pa kad sam rekla da se slazem i ne slazem, mislila sam na nacin na koji doci do podataka nekog korisnika.
U svakom slucaju vas profil na Face-u to svakom korisniku interneta omogucava legalno i bez ikakvih prepreka.
I to sto vi mislite da ne stavljate na Face nista sto vas moze ugroziti, gadno se varate. Firme zaposljavaju i profilere da kroz ono sto pisete i stavljate gore, ocijene kakva ste osoba.
Zivimo u takvom svijetu, htjeli vi vjerovati u to ili ne...



_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Kako izbrisati facebook profil?
17.5.2010 13:07:18   
Zvonki
IZVORNA PORUKA: tikica_69


I to sto vi mislite da ne stavljate na Face nista sto vas moze ugroziti, gadno se varate. Firme zaposljavaju i profilere da kroz ono sto pisete i stavljate gore, ocijene kakva ste osoba.
Zivimo u takvom svijetu, htjeli vi vjerovati u to ili ne...




E već vidim sljedeće što ću napisati na profilu: Radim ko' konj u firmi za koju bi dala i zadnju kap krvi a tako me slabo plaćaju :( Valjda će ipak jednoga dana netko od nadređenih shvatiti kakav dragulj radi kod njih user posted image user posted image user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Kako izbrisati facebook profil?
17.5.2010 13:12:41   
FIONA
IZVORNA PORUKA: Zvonki

IZVORNA PORUKA: tikica_69


I to sto vi mislite da ne stavljate na Face nista sto vas moze ugroziti, gadno se varate. Firme zaposljavaju i profilere da kroz ono sto pisete i stavljate gore, ocijene kakva ste osoba.
Zivimo u takvom svijetu, htjeli vi vjerovati u to ili ne...




E već vidim sljedeće što ću napisati na profilu: Radim ko' konj u firmi za koju bi dala i zadnju kap krvi a tako me slabo plaćaju :( Valjda će ipak jednoga dana netko od nadređenih shvatiti kakav dragulj radi kod njih user posted image user posted image user posted image


kad smo kod dragog kamena, možda crni opal...user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Kako izbrisati facebook profil?
17.5.2010 13:15:35   
Bebys
e boze fala ti ja nisam na face...user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Kako izbrisati facebook profil?
17.5.2010 13:16:07   
Anoniman
ja mislim da sam ja presitna riba da bi me netko na taj način špijuniral... s oproštenjem... ko sam ja?

a s druge str. slažem se s Fi, ne treba stavljati ništa što bi moglo ugroziti privatnost, pogotovo djece! nikad, ali nikad dijete ne stavljeti golo, nikuda! takve ih ni ne slikam, čak i ak su na moru, imaju badić!

(Odgovor članu Zvonki)
  Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Kako izbrisati facebook profil?
17.5.2010 13:17:31   
Zvonki
IZVORNA PORUKA: Mariachi

ja mislim da sam ja presitna riba da bi me netko na taj način špijuniral... s oproštenjem... ko sam ja?

a s druge str. slažem se s Fi, ne treba stavljati ništa što bi moglo ugroziti privatnost, pogotovo djece! nikad, ali nikad dijete ne stavljeti golo, nikuda! takve ih ni ne slikam, čak i ak su na moru, imaju badić!


Potpisujem. Ako nekoga zanima jedna moja slika, onda neka me gleda dan i noć. I ako ga zanima kaj s vremena na vrijeme napišem koju riječ-dvije, onda neka liže ekran sa mojim slovima. Šta ću, kad sam neodoljiva user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Kako izbrisati facebook profil?
17.5.2010 13:21:52   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Zvone, legendo!

(Odgovor članu Zvonki)
  Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Kako izbrisati facebook profil?
17.5.2010 13:25:44   
Ninaa
Meni fb služi da se tak lakše družim sa svojim frendicama iz srednje jel nas ima po svakuda. Ovak upalim komp i vidim slike sa izlazaka, velike trudničke buše, male bebe koje se porode, slike sa vjenčanja i budem sretna. Za puno toga bila bi zakinuta da fb nema. Istina zamara me ponekad,ali i u taj svoj internetski život dopustiš da zavire samo oni kojima dopustiš i ti sam odrediš koliko su neke stvari privatne ili ne. Nit stavljam slike svog golog djeteta nit pišem stvari koje ne želim podijeliti sa svekolikom javnošću. A i lakše mi je tamo poslati poruku nego mailom. Ponekad kad mi moje cure fale barem ih vidim na slikama. Čujemo se mi i telefonom i vidimo s vremena na vrijeme ali ovak sam u toku. A i koke moje koliko vas ne bi poznala da nema fb. Smatram vas već dijelom svoje obitelji makar vas većinu ni ne poznam.  A ak me netko želi špijunirati nek samo da moj je život tak zabavan da neznam kaj bi se sve tu moglo otkriti.user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Ninaa -- 17.5.2010 13:26:24 >


_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 22
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

fax
monte

upisala sam fax i udala se odmah nakon toga,izgubila sam želju za učenjem,dobili smo bebu al potajno žalim svaki dan i mislim kako ću za 10 godina biti propali slučaj bez škole. što mislite je li kasno da sad nastavim iako mi mm nije podrška u tome?

ne znam (4%)

nastavi .nije kasno (73%)

ovisi o bebi i ostalim obvezama (13%)

nastavi kad beba poraste (8%)

sad je kasno za kajanje (2%)


Broj svih glasova: 170

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!