|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   [Obrisani korisnik]
22.4.2010 9:29:23   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]
  Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Samohrani roditelji plaćaju skuplji vrtić
22.4.2010 10:22:57   
xxl
Ja nemam rijeći za odluke naše vlade.

_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Samohrani roditelji plaćaju skuplji vrtić
22.4.2010 10:27:03   
adryosijek
ih to nesto novo sto se tice vladeuser posted image eto sad svi nek trpe koji su glasali za njih ... njima nece maliti nikad vec jadnu rulju kud je sirotinja zele jos vise dotucuser posted image   a zele da se dijece vise rodi ...ma sve neka poskupi neka smanje place i tak su vec dobrano sjeuser posted image drzavu .. to je nasa vlada nas hdzuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ajte vi na vladi smanjite te vase place i mirovine od minimalnih 20 000 kn sram vas bilo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! gamad

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Samohrani roditelji plaćaju skuplji vrtić
22.4.2010 10:28:09   
curice
IZVORNA PORUKA: xxl

Ja nemam rijeći za odluke naše vlade.

potpisujemuser posted image

(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Samohrani roditelji plaćaju skuplji vrtić
22.4.2010 10:54:44   
ninolina
Ja nemam rijeći za odluke naše vlade.

potpisujem....više je za ne povjerovati kaj oni radeuser posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu curice)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Samohrani roditelji plaćaju skuplji vrtić
22.4.2010 12:18:43   
Bebys
http://www.ringeraja.hr/forum/osijek---upisi-u-vrtic---odluka/m_484133/tm.htm
cvrle preduhitrila sam te sa temom...
vec postoji od jutros...
no nema veze...
strasno je to sve skupa...i uzasno

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Samohrani roditelji plaćaju skuplji vrtić
22.4.2010 13:25:52   
natalijax
bezobrazlukuser posted image

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Samohrani roditelji plaćaju skuplji vrtić
22.4.2010 15:01:03   
Jack_Tequila
Ja sam oduševljen! user posted image

Uvijek me nanovo iznenade načinom kojim ovi naši čarobnjaci uspiju od sirotinje namaknuti još novca. Harry Houdini, sakrij se u mišju rupu! user posted image


_____________________________

23.01.2010. > Zvijezda je rođena!

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Samohrani roditelji plaćaju skuplji vrtić
23.4.2010 8:32:21   
adryosijek
neznam koja im je logika da samohrani placa  puno vise sam vrtic...jel ima puno mama koje su ostavljene od svojih muzeva ne svojom krivicom koje se moraju boriti same kroz zivot. pogotovo ako otac dijeteta izbjegava placati alimentacijuuser posted image a zna se da kod nas zene imaju duplo manje place nego muskarci zalosno je ovo ...i sramota 

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu Jack_Tequila)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Samohrani roditelji plaćaju skuplji vrtić
23.4.2010 9:48:23   
sig
neznam iz kojih ste gradova, ali kod nas u Puli... šuška se da će se još uz to smanjiti poticaj za privatne vrtiće... jer kao ukoliko imaš para daj dijete u privatni vrtić, a ako nemaš čekaj red za državni... u kojima odavno nema mjesta (nema mjesta ni u privatnim) uglavnom... državnim će se zbog tog povećanja povećati iz gradskog proračuna subvencija po dijetetu na 1589 kn a u privatnim će se smanjiti sa 570 na 380 kn. I gdje je tu pravednost... znači jer ja nemam veze da mi dijete uđe u državni vrtić moram plaćati 1000 kn vrtić po dijetetu, samo stoga što suprug i ja radimo. A dok netko tko ima vezu i možda ima i veće primanje nego mi plaćati će 400 kn vrtić. HALLO?? Gdje je tu pravednost

_____________________________

imam dvije ljepotice jedna ljepša od druge

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Samohrani roditelji plaćaju skuplji vrtić
23.4.2010 15:18:35   
božica
fujuser posted image
sram ih može bitiuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 11
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!