|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   [Obrisani korisnik]
3.12.2009 15:56:47   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]
  Neposredna veza do poruke: 1
   RE: "Hvala"
3.12.2009 16:12:26   
ejmama
Žao mi je što nekad ne mogu učiniti i više.

Naravno da ću doći po vas uvijek, kad god treba. Jadni Cvrle je plakao kad nas je vidjela, nikad je neću zaboraviti.


_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: "Hvala"
3.12.2009 16:19:19   
MILLA
hvala svima koje su na mojoj sinočnjoj temi dale dio sebe  ... i podržale me ,shvatile moju situaciju, napisale se...toliko me ohrabrile,da sam na kraju prihvatila posao oko kojeg sam pisala....

user posted image


_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: "Hvala"
3.12.2009 16:22:52   
Nika 24052006
Meni je ova tema baš super!!!user posted image user posted image user posted image ,cvrčak..

Ja bi zahvalila svakoj od vas na svakoj pruženoj potpori i svakom savjetu...Cure veliko,veliko HVALA!!!!

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: "Hvala"
3.12.2009 16:39:57   
tikica_69
Hvala Piggy koja mi je na ovom forumu prva pruzila ruku pomoci....ona zna kako.

Hvala svim curama koje su sudjelovale u akciji oko mog odlaska po bebolinaca u Maribor. To su redom: zaba, Zvonki, cvrcak. lee, lelo, pikachu,njanja, anaxx,mariola, Puli, Ruza, koka, FJ, Fiona, mirna, Lady3, dominik, IvaPiva.

Hvala curama iz Istre sto su se htjele druziti sa mnom a to su: JelenaJ, ZVRK, Kika26, lee i Lema.

Hvala ZG curama na svim prekrasnim zajednickim druzenjima a to su: zaba, piggy, Fiona, lady3, Zvonki, mirna, FJ, truobled, tiha, curice, bomboncic, mamice, lelo, Puli, pepeljuga, bozica, Wuki, Brunina mama i sve one koje sam slucajno zaboravila spoemenuti.

Hvala zabi, Ruzi, lilivani i cvrcak sto su mi slale poruke nakon nesrece i sjetile me se i u tim trenutcima.

Hvala svim moderatoricama ovog foruma na prekrasnoj suradnji i nasoj RenatiRR sto nam je to omogucila.

Hvala svima koji su nesebicno darovali dio sebe pomazuci mojoj prijateljici Maji da se snadje u svom majcinstvu.

Hvala svima koji ovdje niste spomenuti ali ste sigurno doprinjeli u nekom segmentu mog zivota poput misice666 koje me tjesila da nemam vanmaternicnu, ivanee (xxl) koja mi je poklonila brdo cvijeca za balkon, njanje koja mi je cesto pisala na blogu kad sam bila tuzna, pufne koja ce mi pokloniti svoje Utrogestane koji joj vise ne trebaju, mamemery koja me naucila prekrasnu molitvu i dala duhovnu podrsku u mojoj borbi sa neplodnoscu, Candy koja se uvijek napije sa mnom kada mi to treba...

A tu su jos i Mariachi, Callanhoe, ejmama, Maja, Milla, Beybs, Nika, joszde, lueman, uciteljica, plavka, mala pcelica, sanjalica, MaTana, martinaks, mali macic i mnoge druge cure koje su me cesto uspjele dobro nasmijati sto je meni vrlo vrijedno, pogotovo kad mi je tesko.

I na kraju hvala svim mojim suborkama na PDF-u Zatrudnjivanje sto ga odrzavaju mjestom utjehe i medjusobne pomoci!

Ako sam ikoga izostavila to je zato sto bi htjela svakom poimence zahvaliti sto ste mali dio mog zivota, a zaista vas je toliko da se ne mogu sjetiti svih - zato HVALA SVIMA!!!

< Poruku je uredio tikica_69 -- 3.12.2009 17:31:12 >


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: "Hvala"
3.12.2009 16:41:28   
MaTana
i meni je tema super, i zelim reci jedno veliko HVALA svim curama sa raje, pogotovo onima koje u bircu i tuzionici moraju citati moje tuzaljke o tome kad ce doci mm.....

_____________________________

princeza br.1 - 18.11.2008,
princeza br.2 - 16.04.2013

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: "Hvala"
3.12.2009 16:50:51   
lee
da i ja zahvalim .

hvala tebi Marta zato što me uvijek slušaš kad mi je teško i što si mi uvijek podrška u svemu postala si mi super super prijateljica i jedva čekam da te upoznam.user posted image   hvala tebi Zvrk, jedva čekam da se ponovno vidimo znaš da se Zvrkiču više veselim user posted image user posted image   gdje nam je koka i nju nisam dugo vidjela.

hvala tebi dominik na našim....neču javno mora ostati mala tajna...user posted image user posted image user posted image  

hvala tebi tikice , drago mi je jako što sam te upoznala i nadam se da čemo se sljedeče ljeto više družiti.

svima vama hvala, za sve! neznam što bi ja bez ovog foruma.user posted image user posted image

< Poruku je uredio lee -- 3.12.2009 16:52:58 >


_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu MaTana)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: "Hvala"
3.12.2009 17:15:00   
Zvonki
Hvala...

Cvrčak na lijepoj temi i na svakom kulenu serviranom za mene (ma hvala i kradljivicama koje mi ga pola pojedu user posted image )
Tikici što me spomenula da sam pridonijela odlasku u Maribor (nisam i žao mi je, jednostavno je tako ispalo.)
FJ što se uz nju na našim malim druženjima osjećam veselo
Lee, Candy, Marioli, martij, martiniks, mariachi,budućoj mamici, luenman,puli, curice i ostala škvadro, hvala na lijepim čavrljanjima u birtiji
Svima koje ste dopustile da vas preko foruma i vaših slika upoznamo, na neki način uđemo u vaš život.
Hvala onima što su stvorili ovaj forum jer je divan, našla sam mnogo novih virtualnih prijatelja.


_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: "Hvala"
3.12.2009 17:17:45   
ejmama
IZVORNA PORUKA: Zvonki

Hvala...


Hvala onima što su stvorili ovaj forum jer je divan, našla sam mnogo novih virtualnih prijatelja.



Hvala


_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: "Hvala"
3.12.2009 17:23:43   
pepeljuga
Ja zahvaljujem svim curama koje mi jednostavno razvesele svaki dan,u teskim trenucima budu podrska....i toliko sam vas zavolila da jednostavno vise ne znam sto bi bez vasuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: "Hvala"
3.12.2009 17:24:16   
lueman
cure hvala kaj me trpiteuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

28.12.95 L
27.03.97 E
24.04.05 A
**

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: "Hvala"
3.12.2009 17:31:21   
Kika83
Ja ču napisati kratko i jasno: HVALA curama koje su uz mene i  daju mi podršku od kad sam na ovom forumu, odkad se borim protiv neplodnosti a najviše hvala mojim curama sa PDF zatrudnjivanje(posebnoj Tikici) . Hvala vam cure od srcauser posted image  Neznam šta bi bez vas user posted image

(Odgovor članu lueman)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: "Hvala"
3.12.2009 17:39:12   
xxl
Hvala Dominik što je uvijek uz mene.
Hvala Tikici sto mi riješava internetske i forumske stvari.
Hvala Lueman jer joj nedostajem..i otvara tu temu.
Hvala svim curama na temi-Da vam nešto šaonem na velikoj podršci.
Hvala Kitty;Marti J,Nelici,Cvrčak....Svaka mi je posebna na svoj način.
Hvala Callahnoe,Babys,Natalijix što su uz mene a i neznamo se baš dobro.
Hvala mojoj mami,ovo nema veze sa RR al danas mi je pomogla toliko da nemogu prestat misliti na to.
Lady 3,Wukovarka hvala vam sto ste me opsovale na fejsuuser posted image .
Hvala svim curama koje su mi opet slale zahtjeve.
Anee hvala što si pitala.

_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: "Hvala"
3.12.2009 17:41:32   
mišica 666
ja bi se zahvalila svim curama s raje prvo što su me ljepo primile,  kad sam tužna što su uz mene da me utješe u mojoj radosti se raduju i eto uglavnom sto smo skupa u dobru i u zlu. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: "Hvala"
3.12.2009 17:46:24   
mama mery
IZVORNA PORUKA: lueman

cure hvala kaj me trpiteuser posted image user posted image user posted image



potpisujemuser posted image
hvala vam svima koje ste samnom pile kavu u bircu hvala curama na podrski kad sam se posvađala s mm-om, kad nisam imala sta djeci da dam da papaju jer nisam imala novaca
hvala vam svima na podrsci i lijepim rijecima
i tebi tikice sto si me spomenula to je najmanje sto mogu napraviti za tebe da mogu vise bi...i znaj da jos uvijek molim....user posted image user posted image user posted image


cvrcak hvala na temi....super jeuser posted image

< Poruku je uredio mama mery -- 3.12.2009 17:49:52 >


_____________________________




(Odgovor članu lueman)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: "Hvala"
3.12.2009 17:47:22   
Ninaa
Eto mene je ova tema sad rasplakala jel mi je dan koma od samog jutra i odmah se osjećam bolje! Svima koji su mi se zahvalili nema na čemu iskreno mi je drago da sam vam pomogla na bilo koji način.Neću navoditi poimence da nekog ne zaboravim svima vama VELIKA HVALA jel ste postale dio mog života i obitelji. Tu se mogu pojadati i podjeliti s vama svoje veselje.  Svaka od vas mi je posebna na svoj način i da vas nema trebalo bi vas izmisliti.  

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: "Hvala"
3.12.2009 18:27:59   
gljiva
Hvala svim curama jer znam da uvijek mogu računati na vas, uvijek imate odgovor na pitanje, savjet , lijepu riječ.
Hvalauser posted image

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: "Hvala"
3.12.2009 18:28:44   
lee
IZVORNA PORUKA: ejmama

IZVORNA PORUKA: Zvonki

Hvala...


Hvala onima što su stvorili ovaj forum jer je divan, našla sam mnogo novih virtualnih prijatelja.













potpisujem!user posted image



Hvala



_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: "Hvala"
3.12.2009 18:42:18   
boba125
ja bi sve ove postove mogla prepisati i potpisati,barem vecinu njih
hvala vam cure,sve ste drage
uvijek na vas mogu racunati:kad su mi poceli trudovi tu su bile callanhoe,martina ks koje su mi davale podrsku-hvala im od srca,ako je bio jos tko a ja zaboravila,zao mi je
hvala cvrcku na jutarnjim kavicama
ma zapravo HVALA svima jer sve ste posebne i divne user posted image
drago mi je kaj sam s vama user posted image

_____________________________




(Odgovor članu lee)
Neposredna veza do poruke: 19
   [Obrisani korisnik]
3.12.2009 19:53:55   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu boba125)
  Neposredna veza do poruke: 20
   RE: "Hvala"
3.12.2009 20:02:14   
BUMBIKA
Cvrčak super ti je temauser posted image user posted image user posted image user posted image
Ja ću samo svima vama reći jedno veliko HVALA na svemu..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: "Hvala"
3.12.2009 20:07:16   
mariola
Hvala vama cure što postojite jer su mi dani postali nezamislivi bez vas.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: "Hvala"
3.12.2009 21:19:34   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: cvrčak

Predlažem da ovdje zahvalimo onima čija nas je pažnja dirnula.

Na ovo me potaknula Pepeljuga koja je bila u bircu kada sam spomenula da bih htjela kupiti jednu knjigu koje nema kod nas i nije joj bilo teško s dvoje male djece obići par knjižara,javiti mi da ju je kupila i poslati.
Pepi hvala tiuser posted image




Cvrle nije mi bilo tesko i drago mi je da sam te bar malo razveselilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: "Hvala"
3.12.2009 21:28:37   
Anoniman
Hvala svim curama sto su me odmah prihvatile kao da sam sa vama oduvek. Sada cu to prvi put reci, iskreno sam se plasila na pocetku da nekom ne smeta moj nacin "pricanja", ko sam i odakle dolazim. Hvala vam sto to nikad nisam osetila, vec sam uvek osecala samo razumevanje sa vase strane, zelju da mi se pomogne ma kakav moj problem u tom trenutku bio. Hvala vam sto ste mi pruzile priliku da se nasmejem i placem sa vama. Da budem deo vaseg zivota, u dobrim i losim trenucima. Hvala vam sto ste me bodrile za ispite, i sto znam da cete i to i dalje da radite. Hvala vam sto ste me naucile puno, i naucicete me jos mnogo toga. Jednostavno, hvala vam sto postojite i sto ste uvek tu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Posebno hvala RR sto mi je omogucio da i van ovog virtuelno- stvarnog sveta (stvaran je jer mnogo toga znamo jedne o drugima, znamo kako izgledamo pomocu slika, samo fali direktan razgovor oci u oci) upoznam dve meni jako drage osobe- kitty i callanhoe, koje su mi mnogo pomogle u poslednje vreme, i na tome sam im jaaaakoooo zahvalnauser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu mariola)
  Neposredna veza do poruke: 24
   RE: "Hvala"
3.12.2009 21:29:27   
natalijax
super tema,hvala vam svima što ste iščekivale rođenje mojeg  anđela,hvala vam na svakoj podršci i svakom savjetu, Vekiko Hvala  svimauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!