|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   [Obrisani korisnik]
5.11.2009 16:35:57   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]
  Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Baš sam se nekako ražalostila..
5.11.2009 16:39:29   
Ninaa
cvrči jakolljep tekst kasnije ću napisati svoj komentarjel mi Kate sjedi u krilu pa sad nemrem jel mi neda.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Baš sam se nekako ražalostila..
5.11.2009 16:43:01   
osobno
slažem se potpuno...nismo svi isti, ali mislim da je većina nas(bar ja jesam) tu tek toliko da malčice utečem od svakodnevnice, da se malo pojadam i požalim na suživot s ukućanima...i sve ono šta mi je lakše ovako nego nekom iz okoline..i stvarno mi je drago čitat i razmjenjivat mišljenja i iskustva s vama, osobama u sličnim okolnostima, a svađe i tenzije su ponekad normalne, pa idila ne postoji, a ako i postoji, onda bude-dosadna...ponekad me zasmetaju sveznalice i one šta trpaju ljude pod neke etikete bez dokaza, ali onda se samo prebacim na vedrije teme koje me zanimaju...ugl, meni je ovde super i cure su odlične, a bogu hvala, svi možemo birati šta ćemo (ili nećemo) čitati...

_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Baš sam se nekako ražalostila..
5.11.2009 16:43:22   
tikica_69
Ja sam jedna od onih koja brzo eksplodira, ali znam se i ispricati.Iskreno, meni je ovo omiljeni forum i kako god da reagiram, a znam biti i bezobrazna i ironicna i saljiva i romanticna - ako sam ikada ikoga uvrijedila, ispricavam se jos jednom.
Teme, ankete ili rasprave u kojima se ne nalazim, zaobilazim - ne komentiram...I ne pada mi na pamet skoro otici, da razocaram one kojima ja idem na zivce user posted image Meni je bez obzira na sve Raja zakon i cvrcak, tema je na mjestu user posted image  

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Baš sam se nekako ražalostila..
5.11.2009 16:56:55   
zaba
cvrle user posted image

_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Baš sam se nekako ražalostila..
5.11.2009 17:11:51   
elle1
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu zaba)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Baš sam se nekako ražalostila..
5.11.2009 17:19:58   
pepeljuga
Cvrcakuser posted image user posted image user posted image user posted image
I ja moram priznati da mi je ova raja super,kad sam je otkrila spasila sam se da malo pobjegnem od svakodnevnih obaveza....user posted image user posted image user posted image user posted image
S nekima se dopisujem malo cesce ,s nekima rjeđe al moram reci da vas sve jako cijenim i ako mi neka tema ne pase jednostavno je preskocim....mozda i ja napisem nekad nesto sto nekome ne pase al to je zato sto ne znam pa me zanima tuđe misljenje.....
I evo veceras iem na vecericu sa curama i veselim joj se kao malo dijeteuser posted image user posted image user posted image user posted image
I cure svima vam saljemuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu elle1)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Baš sam se nekako ražalostila..
5.11.2009 17:28:56   
Bebys
ej nemoj regulirati sam ti dodji na RR kad mozes...ma svakome dodje zuta i teska minuta pa to treba tolerizirati...pa nitko nije savrsen...oprostiti pa ako netko i izleti s nekim bedastim komentarom pa sta ima veze...druga poruka bit ce bolja...
ma sto ljudi sto cudi...
cvrcak tema odlicna..nikud ti nemoj ici...kao i nitko drugi...
pa s kime cemo komunicirati..ja od kad sam na RR dugo sam je samo pratila a kasnije se ukljucila u forum..odlicna je puno se vidi, cuje i nauci...
a one kojima ide na zivce..pa tima je samima grozno...a ostalima zabavno..heheuser posted image

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Baš sam se nekako ražalostila..
5.11.2009 17:30:09   
ama
saljem svima zagrljaj user posted image user posted image user posted image tek neke 2g.ovdje sam,dosta dosta dosta sam se okoristila,nisam se do skoro uklj.u rasprave al sam pratila redovno sve....jos uvijek niko mi nije zapleso po zivcimauser posted image uzivam i odmaram zivce tu svi smo razliciti i to je normalno i sve koje smo ovdje znamo da je rr najbolja sto god ti treba za seknudu dobijes milinaaaa.ja se cesto uzivim nasmijem se naglas i  na nesto rasplacem...a cvrcak lijepo si to napisalauser posted image

(Odgovor članu elle1)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Baš sam se nekako ražalostila..
5.11.2009 17:32:10   
xxl
Stavite si rubliku za ispricavanji i tam se jadajte jedna protiv druge i pisite sta vam smeta i za sta se ispricavate jedna drugoj ak uopce mozete jedna drugoj pisat otvoreno.To sam vec vidla mislim ra rr,ba i bilo je ok.user posted image

_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Baš sam se nekako ražalostila..
5.11.2009 17:32:24   
twitty
ako nekom idem na zivce duboko se ispricavam sta postojim al necete me se rijesiti user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

gibam...

(Odgovor članu ama)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Baš sam se nekako ražalostila..
5.11.2009 17:33:31   
Monica
Jako lijepo napisano cvrčiuser posted image user posted image user posted image user posted image
Neka svatko napiše svoje mišljenje..svoj savjet..ima nas koji ga trebaju
i ja svima šaljem velikiuser posted image user posted image user posted image user posted image
i ne vidim razlog da se stare forumašice povlače to bi prije trebale učiniti mi novijeuser posted image
ipak ste vi stvorile ovaj forum i velika Hvala na tomeuser posted image

< Poruku je uredio Monica -- 5.11.2009 17:35:10 >


_____________________________

"Tko želi nešto napraviti nađe način,tko ne želi ništa napraviti nađe izgovor"

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Baš sam se nekako ražalostila..
5.11.2009 17:39:31   
Bebys
ma niko nikud ne treba samo treba vise razumijevanja i sve o.k.

(Odgovor članu Monica)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Baš sam se nekako ražalostila..
5.11.2009 17:40:44   
buduća mamica
nadam se da vam ja ne smetam...ja vas jako volim...raja je najbolje što mi se dogodilo poslije udaje i trudnoće, da vas nema vjerojatno bih razgovarala sa usisavačem ili metlom, a možda i peglom, zahvaljujući raji upoznala sam neke divne ljude i iskreno raduje me što imam mogućnost upoznati vas još više...meni je ovdje lijepo...na teme o kojima ništa ne znam ne odgovaram ili eventualno dam riječ podrške, ništa više, ne volim pametovati niti da se meni pametuje, iskreno voljela bih kad bi na moja pitanja malo više članica odgovorilo jer tuži me to što su neke teme otvorene iz zafrkancije posjećenije...eto to je moje mišljenje...cvrči user posted image za pokretanje ove teme....sve vas user posted image

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Baš sam se nekako ražalostila..
5.11.2009 17:41:58   
tikica_69
Trebale bi staviti negdje gore na vrh foruma obavijest - Ovo je mjesto nulte tolerancije na svadju user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Baš sam se nekako ražalostila..
5.11.2009 17:46:55   
maja
To što sam ja na toj anketi o živciranju napisala o da o da o dauser posted image  nikako se nije odnosilo na tebe, dapače jako si mi draga. Iskreno možda me živciraju dvije osobe ovdje! Mene živciraju ta prepucavanja. Imam osjećaj da su tu sve neka savršena bića, nikada nitko ne lupi dijete (ne tučem ni ja svoje, ali da dobije ponekad po guzi ili ga malo čupnem, jbg. napravim to), nikada nitko ne viče. To je čista glupost.  Ljuti me da se traži dlaka u jajetu, da čim netko napiše čudniju temu ili ima pravopisnih grešaka odmah je uljez.


Što se tiče ovoga što su cure napisale da napravimo stranicu ispričavanja ili da kažemo jedna drugoj šta mislimo, mislim da bi nas odmah bilo 20 upozoreno i možda isključeno.

Na RR na fejsu imate moje mišljenje i ja ne bježim od toga niti neću. I nitko me neće odavde istjeratiuser posted image  ako ću otići bit će samo mojom voljom!

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu Monica)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Baš sam se nekako ražalostila..
5.11.2009 17:47:25   
boba125
cvrcak,lijepo napisano user posted image
vrijeme na rr smatram kao da sam na kavi s prijateljicom-ako trebam da me saslusa,ili pak ja slusam,da me utjesi ili da ja nju utjesim,da mi da savjet ili da ga ja dam,da bude iskrena i da ja budem.misljenja su nam nekad drugacija,ali boze moj nismo svi isti.zato smo tu,da se nadopunjavamo,zabavimo,tjesimo,savjetujemo...
nadam se da nisam nikog uvrijedila i da nikom ne idem na zivce
zao mi je ako jesam,nisam htjela i od srca se ispricavam
vi ste meni sve drage i jako vas cijenim user posted image user posted image

_____________________________




(Odgovor članu Monica)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Baš sam se nekako ražalostila..
5.11.2009 17:51:30   
Lady3
Cvrčak svaka čast..user posted image Vidim da ste mnoge primjetile da me nema na jaji i da nema me..Više i ne želim biti jer se ovaj forum koji je bio divan,pun razumijevanja.savjeta,utjehe sveo sada na sam trači igranja detktiva i izrugivanje pojedinih forumašica.I to je žalosno i jadno.Pa s čime se vi zamarate žene,tko je pod anoniman ,tko se razvodi,tko se sexa a tko ne..Pa šta vas briga halo,zar nemate pametnijeg posla..Ja se samo javim kada imam šta reći i ako mogu nekome pružiti savjet,utjehu,za ostalo nemam ni volje ni želje.Imam i svojih problema i još mi samo treba se zamarti tko je tko i kakav.Sto ljudi,stoćudi,ne možemo se svakome sviđati ,ne morate se ni voljeti..ali međusobno uvažavanje treba biti pa čak i ako se ne slažete s time.Svatko ima pravo na svoje mišljenje i bez obzira na to dal se to vama ne sviđa.S nekima od vas sam se i vidjela i održavam i dalje kontakte i to mi je prekrasno,s nekima se još trebam i upoznati i radujem se tome.Čemu izrugivanje,pa slanje pp..pa hahahahaah,pa neke šifre jel ti to misliš ko i ja pa haahah,ma daj oladite se više.Prvo pometite pred svojim vratima pa gledajte tuđa sra...a..A da i ne spominjem sve te glupe teme koje nemaju nikakve veze s ovim forumom,stalno jedno te isto..ma koma...user posted image .Kada god dođem na ovaj forum uvijek neka svadja,tendencije,napetost...I ne žalim za ničime što sam rekla,napisala jer to sam ja...Kome pašem pašem ,kome ne pa dobro neću se ubiti od muke i jada user posted image Sva sreća na fejsu ,ondje kontroliram koga želim a koga ne.Daj dođite više k sebi,posvetite se nečemu pametnijemu a ne stvarati napetosti ...I šta sad,sad i ja ne smijem više ništa reći el..e pa jesam i briga me više..Pozz svima..user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu Monica)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Baš sam se nekako ražalostila..
5.11.2009 17:52:25   
anne
IZVORNA PORUKA: tikica_69

Trebale bi staviti negdje gore na vrh foruma obavijest - Ovo je mjesto nulte tolerancije na svadju user posted image


Onda bi skoro svima prisup bio zabranjen!user posted image
Cvrčak slažem se s tobom. koliko imamo godina i iskustva trebale bi bolje podnjeti kritiku i mišljenje različito od našeg.

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Baš sam se nekako ražalostila..
5.11.2009 17:54:57   
maja
Na RR na faceu imate otvorenu temu peticija da se lady 3 makne sa ringeraje hahahhahahaah
E sad će me stvarno ubiti.

Ladica moja draga, slažem se sa tobomuser posted image

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Baš sam se nekako ražalostila..
5.11.2009 17:57:34   
Lady3
hahaahA mAJO,TKO ZNA MOŽDA I IZLETIM user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Baš sam se nekako ražalostila..
5.11.2009 17:58:30   
maja
pisat ću onda peticiju vratite lady (gagu)

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Baš sam se nekako ražalostila..
5.11.2009 18:06:51   
boba125
IZVORNA PORUKA: maja

Na RR na faceu imate otvorenu temu peticija da se lady 3 makne sa ringeraje hahahhahahaah

zasto?
to mi je bezveze,pa svatko sam nek odluci hoce li ili nece biti clan i dio necega
lady3 i meni si falila,a ja sam iz novije generacije pa se nismo bas mozda sretale ali ja sam pratila forum
btw u pravu si


_____________________________




(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Baš sam se nekako ražalostila..
5.11.2009 18:08:25   
maja
boba, to je bila šala!!!

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu boba125)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Baš sam se nekako ražalostila..
5.11.2009 18:10:40   
boba125
aha,no pa evouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ja vec mislila da sve fakat ide k user posted image
user posted image user posted image user posted image

_____________________________




(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pušenje
L.P.

Da li pušite cigarete vi ili vaš muž?

da,oboje pušimo (18%)

puši samo muž (22%)

pušim samo ja (14%)

ne puši nijedno od nas (46%)


Broj svih glasova: 286

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!