|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   [Obrisani korisnik]
7.9.2009 23:47:14   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]
  Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Psiha i prijevremeni porod
8.9.2009 0:02:03   
tikica_69
Pa sto ja znam.....ne bih rekla. Po toj teoriji bih ja od silne zelje trebala jos prije 3 godine ostati trudna. Ne znam...mozda...moguce...

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Psiha i prijevremeni porod
8.9.2009 0:02:53   
elle1
a ne bih bas rekla,ja sam jedva cekala da rodim pa prenijela ihihi..u mene definitivno nije bila stvar psiheuser posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Psiha i prijevremeni porod
8.9.2009 9:08:53   
Nika 24052006
Pa ja isto mislim da psiha baš ne utječe previše na uranjeni porod..I ja sam imala lude želje da što prije rodim,pa sam prenjela 5 dana...

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu elle1)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Psiha i prijevremeni porod
8.9.2009 10:01:20   
buduća mamica
ja vjerujem da tu ima nečega, meni su se događale nemoguće stvari koje sam htjela, zato moram prestati željeti upoznati svoju bebu da ne bih stvarno rodila prerano user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Psiha i prijevremeni porod
8.9.2009 10:05:39   
dominik
ja mislim da psiha i stres ne utjecu na porod...ono na filmovima kad cuje neku ruzu vjest trudnica pa krenu trudovi ne pusim...ja sam dosta stresa prozivjela i kroz prvu i drugu trudnocu ok prvu sam pila normabele i prepare ali i prenjela...drugu sam rodila dan prije termina unatoc stalnom nosenju domia i razmjestanju namjestaja po stanu i sl...

(Odgovor članu buduća mamica)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Psiha i prijevremeni porod
8.9.2009 11:48:38   
ZVRK
cvrči draga neznam da li psiha utječe ali po mom primjeru možda i dauser posted image

pošto sam ležala u bolnici prije poroda 8 dana kukala sam da bi doma pa makar se sljedeći dan vratilča.
tako mi je i bilo.
pustili me u srijedu poslije 13 sati a ja u četvrtak pozvonila u rađaonu.......

da li sam utjecala ili ne ,neznamuser posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Psiha i prijevremeni porod
8.9.2009 11:51:58   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: dominik

...ono na filmovima kad cuje neku ruzu vjest trudnica pa krenu trudovi ne pusim...



domi,neznam za trudove ali možda nekako utječe na tijelouser posted image
meni je za zadnju trudnoću pogotila vijest da mi je baka umrla......i naravno ja završila na kiretaži
slučajnost ili stres ili nešto trećeeeeuser posted image
sve više sumljam jer mi svi nalazi ok tako da me ''to''možda uzdrmalo

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Psiha i prijevremeni porod
8.9.2009 12:09:52   
dominik
komentirala sam prijevremeni porod kao ubrzanje stvari...zao mi je sto se tebi desilo na samom pocetku...ja znam koje sam sokove dozivjela kada se dora pokusavala zakacit pa evo tu je pored mene...tako da mislim da one fore opusti se i primit ce se ili ovo da stres moze izazvati prijevremeni porod (barem iz mog) iskustva nije tako

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Psiha i prijevremeni porod
8.9.2009 13:28:01   
Anoniman
mislim da je kod mene uticala...ja sam prenela 10 dana, svaki drugi dan isla na plodnu vodu, ctg, i bla bla, i zadrze me 10i dan u bolnici za svaki slucaj, iako su i plodna voda i ctg bili u redu, nisam bila otvorena. izbedirala sam se totalno, i samo sam razmisljala kako necu da budem u bolnici, da hocu kuci i da se sto pre porodim, i kako ce mi dani biti dugi. posle sat vremena kako sam se smestila u sobu, krenuli su mi trudovi na 5 minuta, u roku od pola sata sam bila otvorena 4 prsta. od prvog truda do porodjaja je proslo malo manje od 4 sata. i mislim da je psiha tu dosta uticali, da me nisu ostavili iskreno ne mislim da bi se taj dan porodila...

(Odgovor članu dominik)
  Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Psiha i prijevremeni porod
8.9.2009 15:08:06   
monte
Na moj prijevremeni porod je utjecao muž,večer prije smo...hm... valjda smo potaknuli a poznato je da spermići to ubrzaju user posted image

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

najdraži odjevni predmet
matea1988

odjevni predmet

trenirka (31%)

haljina (19%)

traperice (44%)

minica (0%)

nešto drugo (6%)


Broj svih glasova: 16

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!