|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   [Brisano sporočilo]
21.2.2012 12:03:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Severina je postala mama!
21.2.2012 12:43:02   
lidac0605
Općenito mi ide na živce ta medijska pompa oko poznatih ljudi-te su trudne,te ima ne znam kakve trudničke želje,te trbuh ovakav il onakav,te nagađanje spola,poroda i ostalog,ko da je svijet stao i nijedna žena prije ni poslije njih nije bila trudna i rodila!Ne znam čime bi me samo trebala impresionirat najpoznatija balkanska d_olja koja bi već u svojim godinama mogla bit i baka,a kamoli mama?

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Severina je postala mama!
21.2.2012 12:44:05   
magdalenaa
ja joj od srca čestitam kao i svim novopečenim mamama , bila ona Sevka ili ne ,prošla je isti put do poroda kao i svaka od nas koja je bila trudna i koja je rodila,,,želim joj brz oporavak i zdravog, veselog i sretnog malog Aleksandra.....
n

_____________________________

dogodila se ljubav za koju nikad nistae čuli.............

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Severina je postala mama!
21.2.2012 12:51:19   
sretnabeba4
ma meni je sve to privlačenje pozornosti na sebe. osobno mislim da su svi ljudi jednaki, i svi zavrjeđuju isto. osim kaj lova čini čuda!! to je ono u čemu prednjače i glavna razlika između nas i njih. da nemaju love nitko nebi toliko pričao o njima. a što se Sevke tiče, želim joj puno zdravlja, sreće i smijeha i neka uživa u djetinjstvu s svojim sinčićem.user posted image

_____________________________

Patrick//28.02.2001
Dominick//16.07.2002.
Hana//21.10.2003
Jan// 08.05.2011

(Odgovor članu magdalenaa)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Severina je postala mama!
21.2.2012 13:35:25   
mala99
Iskreno ovaj mi se članak ne sviđa ni malo. Žao mi je šta je autorica ovog teksta rođenje djeteta doživjela na takav negativni način.

Meni je taj dan bio najljepši u životu, bez obzira šta sam rađala 12 sati u velikim trudovima i šta nisam znala za sebe.

Znam da svaku ženu muči dojenje, šavovi i sl., ali to su ipak posebni trenuci zadovoljstva i sreće da je nakraju sve to nebitno.

Mislim da je svaka žena, a i Sevka toliko sretna da je će sve te probleme svladati s lakoćom i uživati u svom djetetu. A ne kako se ovdje predstavlja kao žrtva, i ne samo ona nego svaka majka malog djeteta.

A za izlazak iz rodilišta tih par minuta nasmiješiti će se, mahnuti, lijepo obući i našminkati i to je to.
Pa i ja se nisam baš osjećala dobro, pa sam se isto uredila za izlazak iz rodilišta.
A poslije ne treba nikud dok se ne sredi i dok ne bude htjela.

(Odgovor članu sretnabeba4)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Severina je postala mama!
21.2.2012 13:37:36   
natalijax
evo od mene velike čestitke,al dok se moj sin bude ženio ja ču bit gospođa nekih 50 eto možda i više a dok se njen sin bude ženio ona če već bit ona prava babetinauser posted image user posted image smežurana ili ko gremlin od silnih botoxa,tak da aj rodila je svaka čat svatko se veseli svom djetetu ,al hebote koda se rodio kralj

(Odgovor članu sretnabeba4)
Neposredna veza do poruke: 6
   [Brisano sporočilo]
21.2.2012 13:39:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu sretnabeba4)
  Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Severina je postala mama!
21.2.2012 13:56:09   
JASNA33
IZVORNA PORUKA: lidac0605

Općenito mi ide na živce ta medijska pompa oko poznatih ljudi-te su trudne,te ima ne znam kakve trudničke želje,te trbuh ovakav il onakav,te nagađanje spola,poroda i ostalog,ko da je svijet stao i nijedna žena prije ni poslije njih nije bila trudna i rodila!Ne znam čime bi me samo trebala impresionirat najpoznatija balkanska d_olja koja bi već u svojim godinama mogla bit i baka,a kamoli mama?
savršeno si ovo napisala imamo isto mišljenje...

_____________________________

M-16.08.1993.
J-05.05.1997.
A-24.12.2000.
L-27.02.2010.

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Severina je postala mama!
21.2.2012 14:27:24   
mamacita
Danas nakon sto sam procitala reportazu iz Jutarnjeg, mislim i vjerujem da Severini uopce nece biti upola onoliko lijepo kako si je ona to zamislila. Ok, zaljubiti se na prvi pogled u srbina je jedna stvar, desavale su se i vece stvari, no kada taj isti srbin za jutarnji kaze kako se sin nece zvati Ivan Aleksandar, kako se to pretpostavljalo, nego SAMO Aleksandar. Dobro, mozda se i ona slaze s tim imenom. Zatim da ce navodno zivjeti u Beogradu. Mozda i to nece biti presudno za vezu, jer bitno je da su ljudi sretni gdje god da jesu. No, da njoj navodno nije stalo do braka, te da je ova njihova veza kao da su vec u braku... mislim molim te lijepo, koja to zena zaljubljena do usiju u svoj covjeka s kojim je upravo dobila dijete moze takvo sto izjaviti bez grizodusja?! Ja sigurno ne bih mogla. Hoce li oni potrajati? To je pitanje, no na nama je "zivi bili pa vidjeli". Jedno je biti u strastvenoj vezi bez djeteta, a sasvim je drugo biti u istoj takvoj vezi sa djetetom... to je posao gdje obje strane moraju zasukati rukave da bi opstali. Sretno im!

(Odgovor članu JASNA33)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Severina je postala mama!
21.2.2012 14:49:41   
adryosijek

IZVORNA PORUKA: lidac0605

Općenito mi ide na živce ta medijska pompa oko poznatih ljudi-te su trudne,te ima ne znam kakve trudničke želje,te trbuh ovakav il onakav,te nagađanje spola,poroda i ostalog,ko da je svijet stao i nijedna žena prije ni poslije njih nije bila trudna i rodila!Ne znam čime bi me samo trebala impresionirat najpoznatija balkanska d_olja koja bi već u svojim godinama mogla bit i baka,a kamoli mama?

potpisujem od a do ž user posted image

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Severina je postala mama!
21.2.2012 15:42:24   
mayathebee
Ma ja se nemam vremena s time zamarati, pa me valjda nista od toga ne dira.
Sevka je javna osoba, posao joj je popracen javnim medijima, pa je tako i njen privatni zivot, odnosno porod na svim naslovnim stranicama. To je potpuno normalno s obzirom da je ako mi se dobro cini proglasena kraljicom estrade! Mislim da bi se svi jednako cudili zasto nitko nije objavio da je ona rodila da je stvar suprotna! Uostalom po sto puta vec spomenuto mediji plasiraju ono sto mase najvise vole citati, gledati......
vjerujem da bi i ona sama puno toga voljela zadrzati dalje od javnosti, al priroda posla i cijena slave je ta da ne moze!

Kao majci joj cestitam na bebici, i zelim sve najbolje!

A ovako u sali da joj prokomentiram muza i ime malog Aleksandra....user posted image

http://www.youtube.com/watch?v=jZwRfjw42ZA&feature=youtube_gdata_player


_____________________________

IVANO.... mamin i tatin draguljčić 06.01.2011.
ISSA..... mala naša palčica, mamina 'potica! 18.03.2014.

http://www.facebook.com/maja.cancar?ref=tn_tnmn#!/photo.php?v=2720553127823


(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Severina je postala mama!
21.2.2012 15:54:28   
sina

IZVORNA PORUKA: lidac0605

Općenito mi ide na živce ta medijska pompa oko poznatih ljudi-te su trudne,te ima ne znam kakve trudničke želje,te trbuh ovakav il onakav,te nagađanje spola,poroda i ostalog,ko da je svijet stao i nijedna žena prije ni poslije njih nije bila trudna i rodila!Ne znam čime bi me samo trebala impresionirat najpoznatija balkanska d_olja koja bi već u svojim godinama mogla bit i baka,a kamoli mama?



i ja ovo potpisujem,jedino kaj ovo za godine se ne slažem,imam ih i ja a i mm je njezino godište. moj prvi komentar je samo bio:da,dijete se nije moglo zvati npr.Luka,nego je Aleksandar.


_____________________________

16.03.2012- Korana
09.10.2013- Ivan

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Severina je postala mama!
21.2.2012 15:57:19   
modesty blaise
E sad mi je laknulo... to je ona vijest koju sam s nastrpljenjem i strepnjom očekivala.... vijest od prvorazrednog nacionalnog značaja...dajte nam još molim vas takvih prevažnih događaja...

U Žuži stilu:
"A ''''ko si ti?" -"Severina"
Žuži : "Aaa, Severina..."
Za par minuta opet će Žuži: "A, ''''ko si ti?"user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio modesty blaise -- 21.2.2012 15:58:35 >


_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu mayathebee)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Severina je postala mama!
21.2.2012 16:43:41   
sina

IZVORNA PORUKA: modesty blaise

E sad mi je laknulo... to je ona vijest koju sam s nastrpljenjem i strepnjom očekivala.... vijest od prvorazrednog nacionalnog značaja...dajte nam još molim vas takvih prevažnih događaja...

U Žuži stilu:
"A ''''ko si ti?" -"Severina"
Žuži : "Aaa, Severina..."
Za par minuta opet će Žuži: "A, ''''ko si ti?"user posted image user posted image user posted image



mb legendo user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

16.03.2012- Korana
09.10.2013- Ivan

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Severina je postala mama!
21.2.2012 17:21:30   
mala pcelica

IZVORNA PORUKA: lidac0605

Općenito mi ide na živce ta medijska pompa oko poznatih ljudi-te su trudne,te ima ne znam kakve trudničke želje,te trbuh ovakav il onakav,te nagađanje spola,poroda i ostalog,ko da je svijet stao i nijedna žena prije ni poslije njih nije bila trudna i rodila!Ne znam čime bi me samo trebala impresionirat najpoznatija balkanska d_olja koja bi već u svojim godinama mogla bit i baka,a kamoli mama?

potpisujem

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Severina je postala mama!
21.2.2012 17:21:53   
mišica 666
napokon user posted image

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu sina)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Severina je postala mama!
21.2.2012 17:22:00   
mala pcelica

IZVORNA PORUKA: modesty blaise

E sad mi je laknulo... to je ona vijest koju sam s nastrpljenjem i strepnjom očekivala.... vijest od prvorazrednog nacionalnog značaja...dajte nam još molim vas takvih prevažnih događaja...

U Žuži stilu:
"A ''''ko si ti?" -"Severina"
Žuži : "Aaa, Severina..."
Za par minuta opet će Žuži: "A, ''''ko si ti?"user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Severina je postala mama!
21.2.2012 17:37:46   
Indy
IZVORNA PORUKA: modesty blaise

E sad mi je laknulo... to je ona vijest koju sam s nastrpljenjem i strepnjom očekivala.... vijest od prvorazrednog nacionalnog značaja...dajte nam još molim vas takvih prevažnih događaja...

U Žuži stilu:
"A ''''ko si ti?" -"Severina"
Žuži : "Aaa, Severina..."
Za par minuta opet će Žuži: "A, ''''ko si ti?"user posted image user posted image user posted image
potpisujem


_____________________________

moji veliki decki, Patrik i Dominik
"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje plaćenih poslova. Uzevši u obzir da je plaća čista ljubav"

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 18
   [Brisano sporočilo]
21.2.2012 17:42:59   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu modesty blaise)
  Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Severina je postala mama!
21.2.2012 17:52:42   
uplašena mama
Severina je rodila sad mogu umrijeti

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Severina je postala mama!
21.2.2012 17:53:01   
modesty blaise
Draga Katarina mislim da si ti ta koja nije shvatila....
Moj post odnosio se na medijsku objavu a ne na tvoje pitanje.....

_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Severina je postala mama!
21.2.2012 17:53:39   
lilia
Ma nije joj ništa drugačije nego nama ostalim mamama, isto će muku mučit sa dojenjem, upaljenim cicama, isto će joj bit pune gaće smrdljivih lohija, dizat će se 20 puta po noći zbog ovog ili onog. Imat će podočnjake do nosa i bit sljedećih 2 mjeseca neobrijana, a kosu će oprat kad uhvati nekog da dežura uz bebu.
I protiv toga nijedna majka ne može. Pa ni Sevka.
Jedino kad imaš puno para je sve lakše. user posted image
Nisam ni znala da je rodila, u svakom slučaju želim joj puno sreće.

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Severina je postala mama!
21.2.2012 17:55:13   
uplašena mama
Sori Katarina ovo nije išlo tebe ali danas mi je pun kufer ljudi koji samo pričaju o Severini koja je rodila kao da se desilo sedmo svijetsko čudo

(Odgovor članu uplašena mama)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Severina je postala mama!
21.2.2012 17:56:43   
pticica

IZVORNA PORUKA: lilia

Ma nije joj ništa drugačije nego nama ostalim mamama, isto će muku mučit sa dojenjem, upaljenim cicama, isto će joj bit pune gaće smrdljivih lohija, dizat će se 20 puta po noći zbog ovog ili onog. Imat će podočnjake do nosa i bit sljedećih 2 mjeseca neobrijana, a kosu će oprat kad uhvati nekog da dežura uz bebu.
I protiv toga nijedna majka ne može. Pa ni Sevka.
Jedino kad imaš puno para je sve lakše. user posted image
Nisam ni znala da je rodila, u svakom slučaju želim joj puno sreće.



potpisujemuser posted image

plus joj je teze jer ce svaki njen izlazak sa bebom/djetetom iz kuce biti medijski propracen, svaki potez dobro prokomentarisan i izanaliziran, itd., iako sam sigurna da je ona navikla na medijsku paznju pa joj to nece nista dodatno otezavati zivot

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Severina je postala mama!
21.2.2012 17:57:05   
sina
mislim da u takvim situacijama sve ima svoje prednosti i mane. ne znam,ali svejedno smatram da je njima ipak malo lakše s te strane što ne moraju razbijati glavu o tome hoće li sutra imati za pelene ili ne,što kod nas i nije baš tako rijedak slučaj.
svejedno,bez obzira na financije i sve ostalo što mi "obične mame" imamo manje nego ove druge, imamo ono najbitnije-našu djecu koju svi neizmjerno volimo i za koju živimo.

_____________________________

16.03.2012- Korana
09.10.2013- Ivan

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dojenje.
пеперутка16

Koliko si dugo dojila?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!