|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   (Ne)slatke muke
23.4.2010 20:08:48   
natalijax
Svi se žale na kikaće,evo i ja cu joj ja neznam što bi više,probudi se ujutro oko 7 pol osam,jede i za sat i pol on u komi,zaspi,popodne odspava sat vremena i vani smo dobrih 3 sata i u pol sedam pada u komu,koliko mu nedam spavat barem do osam on urla,cmolji ništa ga nezanima,i onda od muke sjedečki zaspi i naravno spava sat i pol i onda se ja moram s njim zezat do jedan u noći,Ako ga držim i više vani on zaspi u kolicima i onda sam opet na isto,Nekad me iznenadi pa aj ni neprobudi se do jutra,Vec dva tjedna kombiniram što i kakouser posted image Ako nije po njegovom odma dreka,Počupa me i kad išcupam kosu on se dere i ja njemu moram dat da me čupa,a da nepričam o grebanju,Borim se s prematanjem pelena dok mu guzicu obrišem on za pišu i onda drži ruke da ih nestavi u usta a sad zamislite kad je još kakica u pitanjuuser posted image Jednostavno stojiš,gledaš i nemoš dalje,uspavljujem ga na krevetu ili u rukama al dok smo na krevetu on me izgura ,neznam jel to što je naučen spavat samuser posted image

< Poruku je uredio Ninaa -- 23.4.2010 21:18:04 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: (Ne)slatke muke
23.4.2010 21:53:33   
nancy
ajme Nato nasmija meuser posted image user posted image .nama jos uvijek traje takva situacija kod prematanja.sve mislis proc ce ali jok,on sve gori.sad uopce ne zeli ni lec da ga preskinem.to dreka,vika,bacakanje....oznojim se sva jadna.a za grebanje i cupanje.....ma sta da ti kazem osim da NISI SAMAuser posted image

_____________________________

Karlo.03.2009 mamin vragolan
Renato nam stigao-26.01.2011

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: (Ne)slatke muke
23.4.2010 22:32:39   
cuba
ajme meni šta me čeka user posted image user posted image
Nisam ti od neke pomoći moj je još relativno malecki...al iskreno se nadam da će se situacija bar sa spavanjem prominit.

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu nancy)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: (Ne)slatke muke
24.4.2010 8:01:26   
gljiva
Nato nisi sama i mi muku mučimo sa spavanjem , sa jelom, bolje rečeno ručkom, sa nosićem, opet ne može disat... i da ne nabrajam dalje.
Šaljem tiuser posted image user posted image user posted image user posted image .
I te slatke muke će proć , pa će doć noveuser posted image i tako u kruguser posted image

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: (Ne)slatke muke
24.4.2010 12:18:12   
marija0
i mi smo se tako morali sa svojim igrat u noći, ajmeeeeee........ trajalo je nekih 20ak dana a sad je u fazi da usrid noći odjednom počne plakat ko lud al spavauser posted image onda ga dignem pa me tuće i čupa ali još spavauser posted image neznam šta mu je al nadam se da će brzo proć user posted image

(Odgovor članu gljiva)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: (Ne)slatke muke
24.4.2010 12:34:24   
ninolina
jooooj nato...a probaj mu odrediti to spavanje...probaj ga staviti još jednom tamo oko 5 spavati pa nek odčori još pol sata, sat pa će navečer lakše zaspati...ovako se on  izmori pa si ne može sna uloviti pa je još gore...moja  je tako..ona se budila oko 7 pa spavala od 9 do 11 pa od 14 do 15-16 pa od 18 još malo nekad pol sata nekad sat...i u 8 išla u krevet...fino spavala do jutra...sad sam joj maknula to popodnevno spavanje pa nikako navečer da zaspi izmorena skroz...u noći se budi...

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu marija0)
Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!