|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   "ako nisi na fejsu-nema te"
20.2.2010 15:23:47   
njanja
citala -sam nedavno clanak koji je poceo s tom recenicom....
Znam da je vecina vas na fejsu i ja stalno govorim da necu nikada, ali to sam i za forume govorila pa eto mi sad....
Uglavnom, sta zelim reci....
Sretnem ja juce frendicu iz srednje skole, zivi na pagu i nismo bile najbolje, ali smo bile dobre, uglavnom ovih 11 god poslije skole ostalew u kontaktu prvo razglednicama, pa porukama mobitelima i na kraju mailovima....Moja pak najnbolja prijateljica zivi u americi, cujemo se nekad i svakodnevno prewko skajpa, ponekad rijedje telefonom, najcesce ipak mailovima....Ova frendica s paga i ova iz amerike nisu bile dobre toliko, a poslije skole nisu ostale u nikakvom kontaktu....
I sada.......buduci da su obje na fejsu, jedna o drugoj sve znaju, gledaju si slike obiotelji i slicno.....
Pa pitam se...je li to normalno...je li normalno da u 4 goid skole s nekim ne progovoris vise od 40 recenica, a 10 god kasnijew razmjenjues sav svoj zivot s njima???
Ovo je samo jedan malki primjer, ali shatila sam da ljudi vise nemaju vrem,enma ni mail poslati, ni sms ni nazvati jer kao-cijela komunikacija je na fejsu...
Ja odbijam tamo doci i istresati zivot znanima i neznanima...koga zelim vidjeti, cuti, nazovem, vidim...na zalost zbog brzine zivota, save je to rijedje nego prije, ali ipak cu radje 1 u 3 mj nekome napisati par recenica ili poslati sms da zna da mislim na tu osobu, nego objavljivati postove na fejsu....
Recite da sam staromodna,a li meni nije normalno da netko na fejsu, samo zato jer je na njemu prijavljen, zna o tebi vise od tvojih porijatelja-s naglasnom pravih prijatelja.......

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-
Neposredna veza do poruke: 1
   [Obrisani korisnik]
20.2.2010 15:30:48   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu njanja)
  Neposredna veza do poruke: 2
   RE: "ako nisi na fejsu-nema te"
20.2.2010 15:30:53   
ines
Nisam ni ja na fejsu niti ću ikada biti! One osobe koje nemaju vremena za mene niti netrebaju imati. Za mene je to glupa i opasna stvar. Neka sam staromodna ali tako je.

_____________________________

Mama dva mala anđela!

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: "ako nisi na fejsu-nema te"
20.2.2010 15:34:54   
njanja
malo nas je, al nas ima!!!!
I drago mi je

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu ines)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: "ako nisi na fejsu-nema te"
20.2.2010 15:44:01   
ines
Ja sad nekako iz principa neču na fejs. Neće me tamo niko vidjeti!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mama dva mala anđela!

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: "ako nisi na fejsu-nema te"
20.2.2010 16:01:03   
mirna
Nisam ni ja...

Nekako volim svoju privatnost odn. anonimnost...

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: "ako nisi na fejsu-nema te"
20.2.2010 16:09:05   
MILLA
nisam ni ja...niti namjeravam. mm je radi posla uletio i otvori ga kad se sjeti....ja nisam zainteresirana

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: "ako nisi na fejsu-nema te"
20.2.2010 16:12:10   
FIONA
uptavo takav je bio i moj stav dok me znatiželja nije sterala da vidim sama kaj je to...

nije točno da ti je privatnost ugrožena...ne moraš stavit niti jednu sliku ili svoje podatke....možeš ga koristiti samo kako bi našla izgubljene prijatelje ili kolege...osobno je stvar izbora i karaktera...ja se nekad zaigram pa sam tamo često...nekada uplim i ne pogledam niš osim poruka jel me tko našao...

evo jučer me našla jedna cura kojoj je moja mama krsna kuma...nismo znali kuda se odselila jel se mama preudavala...nebitno preko mog profila našla je moju mamu!...imali smo primjer da je netko i tu na rr tražio pa se i na faceu može preko nekih doći koga je progutao zaborav...

netko je tamo radi zabave, netko radi druženja, netko radi provociranja, netko jel je ovisnik...a to je ipak na vama...

evo još jedan slučaj...prijem nekog vremena našli me jedan par s kojima sam prekinula kontakt u srednjoj...oženili se mladi...ona imala 17...danas je majka dviju predivnih djevojčica...ne bi sa njom stpila opet u kontakt i planirala kavu da me nije našla na faceu...


sve ima granice pa tako i facebook...uostalom, kaj na rr ne dajete sviju intimu i privatnost svima da čitaju....iznenadili bi se koliko ljudi vas može povezat ak ste iz manjeg mjesta samo prema pričanju!

eto...tak si ja to nekak mislim...user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: "ako nisi na fejsu-nema te"
20.2.2010 16:17:04   
Zvonki
Slažem se s Fionom. Mene su na faceu našla 2 bratića s kojima se nisam vidjela niti čula preko 20 godina. Sada smo zahvaljujući faceu obnovili kontakt i planiramo ga nastaviti održavati. Ostale, za koje nisam vezana nečim dubljim, imam za prijatelje, ali ne pregledavam bolesno njihove profile niti me 100% zanima što se događa svaki dan u životu. Uostalom, nitko vas ne sili da pišete na njemu ništa. Niti da stavljate slike niti da pišete o životu. Ali nije loša stvar za spojiti ljude. Baš kao i ova naša rr user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: "ako nisi na fejsu-nema te"
20.2.2010 16:19:59   
MILLA
IZVORNA PORUKA: FIONA

pa se i na faceu može preko nekih doći koga je progutao zaborav..




slažem se...u vrijeme rata,iz ulice mm je mnogo njih otišlo i sve ove godine ni glasa od njih. uglavnom,bila mu to ekipa nerazdvojna...nakon toliko godina,preko fejsa ih sve pronašao i bio je sretan ko malo djete. user posted image ......sad i oni imaju svoje obitelji,več su odrasli,bilo je zanimljivo vidjeti sve to. ok,ja nemam tako neke pa me niti ne zanima....ali sam eto,uspjela naći bratića kojeg godinama nisam čula....i bili smo sretni,pričali satima,vidio samuela,vjenčanje,bračno....bla,bla.....u tu svrhu nam je fejs dobro došo


_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: "ako nisi na fejsu-nema te"
20.2.2010 16:26:02   
FIONA
pa upravo to...ja nit igram one igrice...svi mi šalju neke bedaste zahtjeve imam ih preko 150 neotvorenih i ne planiram otvarati..imma razloge kaj sam tamo...čista zafrkancija...komunikacija i pronalazak nestalih...

evo još zaboravih reči kako sam i ja s bratićem koji je u Beću vratila kontakt...stric je umoro prije godinu dana...ko klinci smo se igrali non stop...kako su se odselili kontakt se sveo na to da smo se vidli samo jednom na godinu...sad mi je non stop na faceu...malo malo si nekaj napišemo...vidla sam da trenira klince vaterpolo...i drago mi je zbog toga...frendicu iz srednje s kojom sam bila nerazdvojna dovelao nas na kavu i kad smo sjele konobar je ugasio svjetlo i zamolio da izađemo van jel je fajrunt...eto...meni nije žao niti najmanje...

kaj se fotki tiče imaš mali milion postavki za svaki drek...namjestiš si koga želiš...čak možeš i blokirati ljudi koji te nikako ne mogu vidjeti iako ga netko ima u prijateljima...znači ako si i malo informatički pismen zaštitiš se...user posted image ..

uostalo ak ne probate ne budete znale...kaj vas ne zanima kak recimo ja zgledam...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...đooouuukkk!!


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: "ako nisi na fejsu-nema te"
20.2.2010 16:26:41   
mariola
Nisam ni ja bila neki ljubitelj fejsa ali su me nagovorile prijateljice s faksa s kojima se čula jednom-dvaput mjesečno, a kad sam otvorila profil na fb svako veče čavrljamo. I to mi je super. Super mi je i što se s rodbinom koja mi živi u drugim državama češće čujem.  I prijatelji na fejsu su mi ljudi koji su mi zbilja prijatelji i rodbina i par cura s rr. Ne potvrđujem zahtjeve za prijateljstva od ljudi koji mi nisu prijatelji tj. neki tamo površni poznanici.

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: "ako nisi na fejsu-nema te"
20.2.2010 16:30:03   
pikachu
IZVORNA PORUKA: Zvonki

Ostale, za koje nisam vezana nečim dubljim, imam za prijatelje, ali ne pregledavam bolesno njihove profile niti me 100% zanima što se događa svaki dan u životu. Uostalom, nitko vas ne sili da pišete na njemu ništa. Niti da stavljate slike niti da pišete o životu. Ali nije loša stvar za spojiti ljude. Baš kao i ova naša rr user posted image


Slažem se sa Zvonki i sa Fi... Ja, osobno,nisam sebe nalazila ni na forumu, a vidi me sada...user posted image user posted image user posted image Daleko intimnije stvari iznosim ovdje nego na 'Fejsu'... Kao i većina...user posted image

_____________________________

Sunce naše malo, stigla si...
Vita-10.08.2009.
Ponosni T&M

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: "ako nisi na fejsu-nema te"
20.2.2010 16:32:05   
pikachu
IZVORNA PORUKA: FIONA

uostalo ak ne probate ne budete znale...kaj vas ne zanima kak recimo ja zgledam...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...đooouuukkk!!



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Ti uvijek!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sunce naše malo, stigla si...
Vita-10.08.2009.
Ponosni T&M

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: "ako nisi na fejsu-nema te"
20.2.2010 16:34:17   
FIONA
IZVORNA PORUKA: pikachu

IZVORNA PORUKA: FIONA

uostalo ak ne probate ne budete znale...kaj vas ne zanima kak recimo ja zgledam...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...đooouuukkk!!



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Ti uvijek!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image ...hehehheheh...user posted image ...

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu pikachu)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: "ako nisi na fejsu-nema te"
20.2.2010 16:38:13   
lema
Ja sam prije par mjeseci srela u dućanu jednog dećka iz osnovne što je išo samnom u rezred i prićamo i on mi kaže kao da je u subotu kao fešta da će se naći cijeli razred ! Ja ga gledam i kažem da nemam pojma o tome a on će meni pa nisi na fejsu pa nismo znali kako da te nađemo a živi tri kuće iznad meneuser posted image user posted image user posted image Bljedo sam ga pogledala i rakla zabavite seuser posted image Nisam na fejsu par puta sam bila tražila neku rodbinu i maminu prijateljicu iz Bogote koju nije ćula ni vidjela 20 god . ali sam brzo odustala uostalom za mene to ni nije zdravo ima svakakvih budalaština svako ti šalje pruku koga poznaš i ne i dolazi do kućnih svađa ljubomore i svega!!!! Možda sam luda ali.....

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: "ako nisi na fejsu-nema te"
20.2.2010 16:44:18   
novamama

IZVORNA PORUKA: FIONA
nije točno da ti je privatnost ugrožena...ne moraš stavit niti jednu sliku ili svoje podatke....



slažem se sa fionom skroz...+ onaj dio da sam uređuješ postavke....

ja sam na fejsu, evo skroz minimalno u zadnje vrijeme i planirala sam ga ugasiti, ali neću radi ljudi sa kojima se pak nikako ne bih mogla čuti...

moja njanja, da mi te bilo čut kad su se mobiteli pojavili user posted image


ja npr. ne šaljem sms-ove uopće, jer mi je tlaka...pogotovo one novogodišnej skupne - rađe ništa!

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: "ako nisi na fejsu-nema te"
20.2.2010 16:48:47   
leilany
..ja bum samo potpisala FI i nadodala 100 ljudi 100 cudi...100 zena 200 jelteuser posted image user posted image
ko voli neki izvoli..al ak cemo tako pa i ovdje se stavljaju slike....iznosimo svoja misljenja ,zivotne price(lijepe i ruzne)...pa onda jel se to zvalo ringeraja il facebook dode ti na isto...
user posted image user posted image (p.s. i ja sam na fejsuuser posted image user posted image )



_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu lema)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: "ako nisi na fejsu-nema te"
20.2.2010 16:51:13   
Bebys
IZVORNA PORUKA: cvrčak

Ja odbijam tamo doci i istresati zivot znanima i neznanima...koga zelim vidjeti, cuti, nazovem, vidim...na zalost zbog brzine zivota, save je to rijedje nego prije, ali ipak cu radje 1 u 3 mj nekome napisati par recenica ili poslati sms da zna da mislim na tu osobu, nego objavljivati postove na fejsu....


Ovakva sam i ja.( Mislila sam da sam jedina)
  i ja sam ovakva user posted image   nema me na fejsu

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: "ako nisi na fejsu-nema te"
20.2.2010 17:41:32   
Lady3
potpisujem i Fi i ZVonkiuser posted image Cure tko voli nek izvoli,istina je da ovdje više iznosimo svoje intimne stvari iz našeg života nego ondje.I svatko to može pročitati,a na fb pišeš što želiš ako to želiš....Koga želim prihvatim ga ,koga ne ,ne..sama stavljam slike koje želim i kontroliram tko može ih gledati.Ako mi se netko ne svidi,izbrišem ga i voila,nema ga više..user posted image
Živio fejsuser posted image user posted image

< Poruku je uredio Lady3 -- 20.2.2010 17:52:53 >


_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: "ako nisi na fejsu-nema te"
20.2.2010 18:05:53   
koka
Nema me na fejsu ..a dal če me biti neznam, nikad ne reci nikad...a nekako iz inata ne želim tamo...več sam tu iznijela neke stvari ljudima koje niti neznam a mislila sam da nikad neću takvo što napravituser posted image ....mislim na RR....
a i treba naći vremena i za fejs....a ako me netko traži neka se bolje potrudi user posted image

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: "ako nisi na fejsu-nema te"
20.2.2010 18:09:49   
xxl
Sve je opasno ak neznaš koristit...user posted image user posted image Ajmo NJanja,Tikica,Koka,MIrna...na fejssssuser posted image user posted image .
Nemorate ćak stavit ni svoje ime...ni jednu sliku,ni reć išta o sebi,pišete samo onoliko koliko želite.

_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: "ako nisi na fejsu-nema te"
20.2.2010 18:13:04   
Lady3
Koka možeš staviti si i lažno ime ,kao recimo:šala mala..user posted image nitko koga ne želiš neće znati da si to ti,ma možeš ondje biti i muško..što ti god srce poželi...user posted image user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: "ako nisi na fejsu-nema te"
20.2.2010 19:25:20   
CallamityJane
Sada da vam ja kazem jednu dvije o face-u...
Bila sam na njemu i jos uvijek sam na njemu, otisla bih davnoooo ali ne mogu. Zasto? Zato sto drage moje sa face-a se ne moze otici, mozes samo deaktivirati profil i to je sve sto mozes uciniti!!!
Ja sam deaktivirala profil i kada sam nakon vise od pola godine ponovo ukucala svoj mail sve me je docekalo kao da nikada nisam otisla. Jezivo zar ne?
Kazes Fiona da imas mali milion postavki da zastitis svoju privatnost, jeste imas mali milion ali jos vise imas nacina da ih izigras. Na svim mojim stvarima stoji da ih samo ja mogu vidjeti sem par stavki na kojima je najuza mogucnost ja i moji prijatelji ali uprkos tome odredjeni ljudi mogu vidjeti par mojih slika!Kako? Ne znam!Ali ocigledno je da ima propusta. Pitate se mozda zasto ne izbrisem fotografije, zato sto se fotografije ne mogu izbrisati sa face-a! Da drage moje, cak i kada se deaktivirate vase fotografije ostaju na njihovom serveru. Kazes Fiona da mozes blokirati da te ne vide koga ti ne zelis da te vidi, jeste ali ta osoba neka samo vidi sta je njegov prijatelj stavio komentar na neku tvoju fotografiju i jedan klick na fotku i usao ti je u profil. Vrlo jednostavno. Ja sam danima istrazivala sve mogucnosti i ni jedan profil koji sam htjela vidjeti nije mi ostao neotkriven! Znaci niste zasticeni, ni najmanje!Ko zaista zeli da vas nadje taj ce vas naci ako je imalo informaticki pismen. Ja jesam na face-u ali ne svojom voljom nego zato sto sam primorana da tamo budem. Kada bih mogla ponovo da biram ne bih nikada se prijavila na face!Zato Facebook hvala ali ne hvala!!!
P.S.
jos samo ovo da kazem ako niste cule ali masovno se desavaju provale u tudje profile a razlozi mogu biti od ciste radoznalosti do kradje cipova za poker, pa vi vidite dokle je to doslo!

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: "ako nisi na fejsu-nema te"
20.2.2010 19:28:31   
tikica_69
Hebes Facebook user posted image
Zivjela druzenja u zivo uz cevape na Bundeku ili bilo gdje drugdje user posted image
I ova Raja mi je sasvim dovoljna za umjetnu interakciju i bez obzira koliko volim biti ovdje, druzenja u zivo su mi ipak nekako bliza. Vise volim face to face, umjesto book to book user posted image


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!