|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   voda u koljenu...
16.10.2009 10:00:42   
anaxx
... ili nešto drugo...
znate li šta o tome????

mm-u, jućer, u pola dana od koljena nastala lubenica, doslovno, ne može stati na nogu od bolova i završio hitno u Lovranu u bolnici....user posted image

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: voda u koljenu...
16.10.2009 10:02:13   
natalijax
 stric imao,isao je na punktiranje mislim da se tako zove sa injekcijom vade tu vodu

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: voda u koljenu...
16.10.2009 10:05:20   
anaxx
IZVORNA PORUKA: natalijax

stric imao,isao je na punktiranje mislim da se tako zove sa injekcijom vade tu vodu


to je mm radio već par puta, ali koljeno bi se napunilo kad bi se udario ili slično i ne bi bilo tako jako, a sad iz čista mira, jer baš se pazi...

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: voda u koljenu...
16.10.2009 10:05:39   
anne
JA sam imala kao dijete.
Nekad tijelo samo riješi tu vodu - zato pričekaju par dana. Ako ne ide se na punkciju - sa iglom se izvlači voda van. Ja sam bila potpuno uspavanba, ne znam kako rade sa odraslima.
Par dana nakon toga me jako boljela noga.
Sretno!

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: voda u koljenu...
16.10.2009 10:13:02   
tikica_69
Neka obavezno provjere da nije negdje nekakav ugrusak. To se dogodilo mojoj susjedi ali dole na gleznju. A mislili su da ju je nesto ubolo a noga ko lubenica user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: voda u koljenu...
8.7.2011 14:25:58   
floopy
Moj brat je imao vodu u koljenu i doktor mu je to vadio iglom, ali se opet nakupilo i tako par puta... onda je brat dobio neku upalu grla, pio je antibiotik i nakon toga prošlo i koljeno. Izgleda da je neka infekcija bila koju je antibiotik ubio.

_____________________________

Kreni zdravo jer zdrav čovjek ima 100 želja, a bolestan samo jednu.

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: voda u koljenu...
8.7.2011 16:28:01   
Ruža
Ne znam puno o tome, no na svu sreću u Lovranu su vrhunski kirurzi za koljeno pa vjerujem da će pronaći rješenje.user posted image
Držite se.

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu floopy)
Neposredna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

.
пеперутка16

.

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!