|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   velika maza
20.1.2010 21:34:03   
domica
pomozite!imam dominka od skoro 4 godine i nikako da ostavi bočicu sa sokom nosa ju kad god smo kod kuče i nemože zaspati bez soka ali kada smo u gostima pije iz čaše neželi bočicu.probala sam mu uzeti bočicu ali cijelo vrijeme je bio tužan i pola noči plakao i stalno se budio.stvarno neznam,imali tko rješenje a da to bude sto bezbolnije i zanjega i zamene?!hvalauser posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: velika maza
20.1.2010 21:35:27   
BUMBIKA
Prvo dobrodošlauser posted image user posted image user posted image
A što se tiče toga nebi ti ja znala puno o tome reći,moj je manji od tvog,ali vjerujem da ima cura koje će ti dati savjete


_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu domica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: velika maza
20.1.2010 21:36:18   
FIONA
to je kao da sušam svoju mamu za mog buraza i sestričnu za njenog malog koji je moje kumče...pusti ga ako je samo doma..kad bu spreman odbacit će...pa nemreš mu baš sve uzeti...uostalom uskoro bu došla faza da te ne bu fermal pet posto pa ti ovakve slatke stvari budu potrebne da se malo ti umaziš...hehehhe..i dobro nam došla...user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu domica)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: velika maza
20.1.2010 21:40:21   
ninolina
.pusti ga ako je samo doma..kad bu spreman odbacit će...pa nemreš mu baš sve uzeti...uostalom uskoro bu došla faza da te ne bu fermal pet posto pa ti ovakve slatke stvari budu potrebne da se malo ti umaziš...hehehhe..i dobro nam došla...user posted image

slažem seuser posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: velika maza
20.1.2010 21:46:06   
evanda
user posted image dobrodošla!
Isto mislim kao i cure....ako ga pokušaš na silu odvojiti od bočice, mislim da će još jače dudati ju...

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: velika maza
20.1.2010 21:48:47   
domica
hvala,bas mi je to bilo potrebno čuti,a ne samo od mame i osatalih uzmi mu bočicu več je velik.et i da se pohvalim 28.01.idem na prvi pregled trudna sam.user posted image

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: velika maza
20.1.2010 21:49:25   
BUMBIKA
Super,čestitamuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu domica)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: velika maza
20.1.2010 21:50:02   
ninolina
joj nebi vjerovala sva sam se naježila user posted image user posted image user posted image user posted image a kad dođe beba veliki  braco neće trebati bočicuuser posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu domica)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: velika maza
20.1.2010 21:50:23   
FIONA
oooooo...pa čestitam onda i na bebici....user posted image user posted image user posted image ...

stara moja ak do sad nisi skužila onda buš uskoro da smo na ovom forumu sve realne mame koje ne glume po knjigama kak treba...pusti dete nek uživa a ti malo s nama...user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu domica)
Neposredna veza do poruke: 9
   [Obrisani korisnik]
20.1.2010 21:53:48   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu FIONA)
  Neposredna veza do poruke: 10
   RE: velika maza
20.1.2010 22:25:46   
leilany
domica dobrodosla...user posted image user posted image
ja ti nemrem dat savjet moja bu sad tek 8mj....
user posted image user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: velika maza
20.1.2010 22:54:14   
Nika 24052006
Mi imamo 3 g i 8 mj i isto još imamo bočicu za sok.Kao i voj maleni,samo kod kuće,ako smo negdje,ne želi ju,mislim da ju je sram cuclati bocu pred nekim.Iskreno,ja se ni ne trudim odviknuti je,kad bude željela ostavit će ju i dobro..Jedino mi je malo zbog zubića,ali za sada nemamo s tim problema.Negdje prije je htjela vratiti bočicu za mlijeko,ali to smo uspješno riješili.I naravno,dobro došla,i čestitke na novoj trudnoći...

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: velika maza
21.1.2010 7:30:14   
troubled
dobrodošla user posted image
čim je on osvijestio da to i nije baš jako prihvatljivo, jer ne želi "biti mala beba" gdje ga netko drugi može vidjeti, na najboljem je putu da je sam ostavi...možeš mu spomenuti tu i tamo da je veliki...ponuditi da pije iz čaše, pa ako odbije daj mu bocu...brzo će doći dan kad će reći - može čaša! user posted image
možeš mu pokušati ponuditi i da pije na slamčicu...mi smo na taj način rekli boci doviđenja, slamčice su joj i danas fora...a ima 10 godina user posted image

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: velika maza
21.1.2010 11:08:35   
Njofra
Eh ovo kaj ću napisat inspirirala me emisija od Knjaza al doduše prošao je Božić no svejedno dolazi Uskrs pa ak nikak drugačije probaj i to, uglavnom, u Finskoj u uredu djeda Mraza imaju veliki spremnik prozirni pun dudica i tam su vjerojatno mame dolazile s klincima i ubacivali su svoje dudice unutra kako bi im došao djed Mraz i donio punooo poklona, tak neki štos. Probaj taj štos samo sa zekom.
Iako ti najbolje znaš tj. prepoznat ćeš trenutak kad i tvoje djete i ti budete spremni.
Dobrodošla user posted image


< Poruku je uredio Njofra -- 21.1.2010 11:10:16 >


_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.

(Odgovor članu domica)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: velika maza
21.1.2010 11:10:05   
Bebys
dobro dosla  i ostala dugo s namamislim da ce odbaciti sam kad bude to trebao nemoj ga siliti...skapirat ce da druga djeca nisu takva i odrast ce u sekundi...vidit ces...moj necak je isto tako vukao deku kud god je isao ALI NE VAN...i kad se poceo druziti s drugima skuzio je da je veliki za takve stvari i prestao je...

(Odgovor članu domica)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: velika maza
21.1.2010 11:26:51   
Lady3
Pusti ga,sam će ti dati do znanja kada će htjeti prestati.Nek uživa u tome,za čas će odrasti.Najgore je što možeš učiniti je da ga prisiljavaš da prestane,pa ćeš i ti i on biti nesretni.I čestitam na trudnoći..user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 16
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!