|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   vasi savjeti u vezi klomifena
16.1.2011 11:25:39   
tiny
ajde cure,pucajte,evo ja sam pocela razmisljati da odem do svoje dr.i da je pitam za klomifen.malo sam citala o tome i vidim da je puno cura ostvarilo trudnocu jako brzo kad su ga pocele koristiti.svi nalazi koje sam radila su ok,isla sam na folikulometriju i folikula uvijek imam,ali nikad nemam plodnu sluz,pa ne znam jel to mozda problem.dr.je rekla da bi mi mozda jos uradila hsg i mm spermiogram,ali kako smo vec imali tri trudnoce da kod njega i nije tako hitno to raditi.procitala sam da klomifen ima i nuspojave,pa me je i malo strah.ali eto,dosla sam do te tocke da zaista nemam vise strpljenja cekati da se samo desi,jer cekam vec godinu i pol i ne zelim vise. eto,sad mi vi dajte neki savjet,dali da pitam za klomifen ili ne.?

_____________________________

mjenjam potpis....
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: vasi savjeti u vezi klomifena
16.1.2011 11:31:05   
ZVRK
ja ti se nerazumijem u to ali ako misliš da bi ti pomoglo.......razgovaraj sa svojim dokom o tome
user posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu tiny)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: vasi savjeti u vezi klomifena
16.1.2011 20:24:28   
zara13
ja sam ti ostala trudna sa klomifenom,to ti je najbolje da se posavjetuješ sa ginekologom jer ti on prati razvoj folikula i dok ti on to kontrolira netrebaš se bojati,s njima ti povećava veči broj folikula i veli ti kad trebate imati odnose,nama je nakon treće ture uspjelo,a mojoj frendici nakon prvi put.

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: vasi savjeti u vezi klomifena
16.1.2011 23:46:42   
tiny
hvala zara,jos cu malo razmisliti o tome.

_____________________________

mjenjam potpis....

(Odgovor članu zara13)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: vasi savjeti u vezi klomifena
18.1.2011 13:32:11   
Leptir5
ja sam prošlu godinu skoro cijelu bila na klomifenu,9 puta sam ga pila,neuspješno
trebalo mi je dva ciklusa da skužim da sam od njega užasno depresivna,razdražljiva,plačljiva...da mi je bar netko odmah rekao za takve nuspojave,ne bi trpila danima,mjesecima...kad ga kombiniram sa normabelom,normalna sam bila...

_____________________________

4xAIH
1.IVF.... beta 0
2.IVF.... beta 650 termin 15.04 :)
9.4 rodila se moja ljepotica :)

(Odgovor članu tiny)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: vasi savjeti u vezi klomifena
18.1.2011 18:20:00   
tiny
depresija je najmanje sto mi sad treba,uz svu ovu zbrku,sad i nisam bas sigurna za to.

_____________________________

mjenjam potpis....

(Odgovor članu Leptir5)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: vasi savjeti u vezi klomifena
18.1.2011 22:17:47   
Leptir5
A tiny ne odustaje se tako lako,pogotovo kad se radi o ovakvoj stvari,gdje ti treba jako puno strpljenja. Ako ti doktor prepiše slušaj ga,možda ti uspije sa klomifenom,meni i nije problem bio sa ovulacijama...

_____________________________

4xAIH
1.IVF.... beta 0
2.IVF.... beta 650 termin 15.04 :)
9.4 rodila se moja ljepotica :)

(Odgovor članu tiny)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: vasi savjeti u vezi klomifena
19.1.2011 10:50:15   
zara13
ja nisam bila depresivna od njih to ovisi od osobe do osobe,pa sve ti tablete imaju svoje nuspojave.ja sam ti uz to znala piti još women arginmax to ti je na biljnoj bazi isto poboljšava ovulaciju i muž je pip mens arginmax(to je dodatak prehrani)

(Odgovor članu Leptir5)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: vasi savjeti u vezi klomifena
19.1.2011 11:34:45   
tiny
evo ja se sad vratila od svoje dr.dala mi je klomifen,nadam se da necu imati nuspojave i da ce mi uspjeti da i ja napokon ugledam te user posted image .

_____________________________

mjenjam potpis....

(Odgovor članu zara13)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: vasi savjeti u vezi klomifena
19.1.2011 11:45:17   
Ira_
Ja nisam imala nikakve nuspojave, probaj nemaš šta izgubiti.

(Odgovor članu tiny)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: vasi savjeti u vezi klomifena
19.1.2011 12:42:17   
zara13
tiny držim fige da ti uspije i da ugledašuser posted image

(Odgovor članu Ira_)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: vasi savjeti u vezi klomifena
19.1.2011 13:14:17   
tiny
hvala,valjda ce vec jednom uspjeti



_____________________________

mjenjam potpis....

(Odgovor članu zara13)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: vasi savjeti u vezi klomifena
19.1.2011 14:14:50   
lavica81
draga, ja sam koristila klomifen, doduše samo jedan mjesec i odmah ostala trudna. ne znam koji je tvoj problem, kod mene je sve bilo ok, a mm je imao smanjen broj spermija pa nam je moja ginekologinja preporučila da probamo s klomifenom tri mjeseca i eto, ja odmah prvi mjesec ostala trudna. nuspojava nisam imala.

eto to je moje iskustvo a tebi želim jednu maluuser posted image  što prije

(Odgovor članu tiny)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: vasi savjeti u vezi klomifena
19.1.2011 18:25:39   
tiny
eto kad vidim nesto tako pozitivno,skakala bi od srece.i kod mene je sve super,uopce nema nikakav problem,muz nije radio spermiogram jer dr.misli da nema potrebe jer sam vec tri puta zatrudnila normalno,tako da se nadam da ce bit user posted image vec za valentinovo.ajme,ja bi pukla od sreceuser posted image

_____________________________

mjenjam potpis....

(Odgovor članu lavica81)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: vasi savjeti u vezi klomifena
19.1.2011 18:26:33   
tiny
a koliko ste prije toga pokusavali zatrudniti?

_____________________________

mjenjam potpis....

(Odgovor članu tiny)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: vasi savjeti u vezi klomifena
19.1.2011 19:01:25   
zara13
mi dvije godine ali mom mužu napočetku spermiogram nije bio baš dobar,al ako ste vi uspjeli tri puta ,vjerujem da ćeš uspjet i sa ovim samo se opustite.

(Odgovor članu tiny)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: vasi savjeti u vezi klomifena
19.1.2011 19:20:49   
tiny
ja se zaista nadam i veselim toj trudnoci,samo daj boze da uspije s klomifenom jer mislim da cu poludit ako se jos budem razocarala zbog neg.testa.ja sad oko godinu i pol pokusavam,ali nista zasada.

_____________________________

mjenjam potpis....

(Odgovor članu zara13)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: vasi savjeti u vezi klomifena
20.1.2011 9:23:29   
Leptir5
tiny opusti se user posted image ,kako bi tek ja trebala poludit šta u 3 god pokušavanja nikako nisam ostala trudna

_____________________________

4xAIH
1.IVF.... beta 0
2.IVF.... beta 650 termin 15.04 :)
9.4 rodila se moja ljepotica :)

(Odgovor članu tiny)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: vasi savjeti u vezi klomifena
20.1.2011 10:25:43   
tiny
da,znam.ali i sama znas da je to mozda najveci poraz zeni,toliko to zelis i sve bi ucinila da se ostvari,ali jednostavno nije sve u nasoj moci i to je ono sto mene izluđuje.

_____________________________

mjenjam potpis....

(Odgovor članu Leptir5)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: vasi savjeti u vezi klomifena
20.1.2011 10:47:40   
Leptir5
kad kažeš najveći poraz ženi onda svu krivnju svaljuješ na ženu,ja to ne gledam tako,niti smatram mužev loš spermiogram poraznim

_____________________________

4xAIH
1.IVF.... beta 0
2.IVF.... beta 650 termin 15.04 :)
9.4 rodila se moja ljepotica :)

(Odgovor članu tiny)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: vasi savjeti u vezi klomifena
20.1.2011 11:01:48   
tiny
ne,nisam mislila tako,vec na nacin kako je u nama taj majcinski osjecaj,i toliko zelimo bebu i kad svaki mjesec dođe user posted image ja se osjecam kao da sam izgubila nesto,ne znam,ja osobno kad zelim nesto jako se trudim da dođem do toga,ali s ovim je drugacije,jednostavno nije sve u mojim rukama i zbog toga ja osjecam poraz,a ne zbog nekih medicinskih razloga.oprosti ako sam se krivo izrazila,ali zaista nisam mislila tako.

_____________________________

mjenjam potpis....

(Odgovor članu Leptir5)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: vasi savjeti u vezi klomifena
20.1.2011 11:05:12   
lavica81
godinu i četiri mjeseca i taj mjesec s klomifenom odmah ostala trudna



IZVORNA PORUKA: tiny

a koliko ste prije toga pokusavali zatrudniti?


_____________________________

Mara 04.10.2010. mamina i tatina princeza
Toni 08.07.2013. mamin i tatin princ

(Odgovor članu tiny)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: vasi savjeti u vezi klomifena
20.1.2011 11:21:55   
tiny
pa i ja vec oko godinu i pol,e sad stvarno vjerujem da cu uspjeti.hvalauser posted image

_____________________________

mjenjam potpis....

(Odgovor članu lavica81)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: vasi savjeti u vezi klomifena
20.1.2011 11:34:42   
zara13
tiny imaj vjeru i nadu da ćeš uspjeti,i ja sam se tako osjećala kad smo dvije godine pokušavali,ja sam bila prije trudna i izgubila bebu ali ne sa mužom.3 god smo u braku i zaštitu od početka nismo koristili ,kad je njegov nalaz se pokazao lošim bilo je malo teško al ideš dalje i pokušavaš ,na četvrtom nalazu mu je pisalo da je nalaz dobar i da je problem u ženi e kad su to napisali u zg na nalazu e tad mi je bilo posebno teško al pokušali smo sa klomifenom ,3mj ništa i bila sam jadna svaki put sam, plakala i strašno mi je teško bilo ali ipak smo uspjeli .

(Odgovor članu tiny)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: vasi savjeti u vezi klomifena
20.1.2011 11:41:17   
lavica81
hoćeš, hoćeš i to kad se najmanje budeš nadala. Iskreno kako je spermiogram mm bio srednja žalost nisam mislila da ćemo uspjet ovako. Taj mjesec sam rekla sama sebi : idemo još ova tri mjeseca provat ovako pa ćemo na razgovor za potpomognutu. Čim sam se pomirila s činjenicom da će nam potpomognuta najvjerojatnije trebat, i nisam ni u snu pomislila da ću uspjet, eto ti ga nauser posted image , user posted image  na testu

IZVORNA PORUKA: tiny

pa i ja vec oko godinu i pol,e sad stvarno vjerujem da cu uspjeti.hvalauser posted image


_____________________________

Mara 04.10.2010. mamina i tatina princeza
Toni 08.07.2013. mamin i tatin princ

(Odgovor članu tiny)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!