|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   uspavanke ili ????
4.1.2009 19:50:23   
FIONA
Kako je moja djevojčica malena i voli da ju ušuškam sa pjesmicom i nunanjem zanima me da li i vi pjevate sve i svašta...ja se nekada sama sebi počnem smijati kud me melodija odvede!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

jedna od lijepših pjesma koja mi posluži u tu svrhu je od Ivčića tata kupi mi auto.....( nezna točan naziv pjesme)...zeko i potočić...pjesmica iz letečih medvjedića...onda jedna partizanska user posted image user posted image user posted image ...pa pjevamo sve i svašta...

Da li netko zna točno od riječi do riječi te pjesmice?
Kaj ste ili još uvijek pjevate svojoj dječici???user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: uspavanke ili ????
4.1.2009 19:53:20   
koka
Isto tako kad ju spustim u krevetić pjevam joj, al stvarno sve i svašta a da ne kažem koja improvizacija padne kad neznam rijeći user posted image user posted image user posted image ....cura neki put zaspi a neki put neće pa neće...neznam dali je do pesme ili do mog glasića user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: uspavanke ili ????
4.1.2009 19:57:18   
evanda
Fiona, nemoj se smijati stranici, evo ti bar malo riječi za " tata kupi mi auto"
http://bhstring.net/tuzlauslikama/tuzlarije/forum/viewtopic.php?TopicID=1801&page=10

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: uspavanke ili ????
4.1.2009 19:58:54   
evanda
evo još
http://www.mama-mami.com/content/view/94/104/

(Odgovor članu evanda)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: uspavanke ili ????
4.1.2009 20:00:48   
evanda
i leteći medvjedići
http://www.mp3.ba/song/Mali+lete%C4%87i+medvjedi%C4%87i+-+De%C4%8Dije+(razno)
dite mi spava, pa sam se dočepala kompa....hahahauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu evanda)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: uspavanke ili ????
4.1.2009 20:02:55   
FIONA
svaka ti čast stara...kad mi se mala zbudi odmah idem slušati da zapamtim riječi...da ne bi kao kod koke i mene bila improvizacija BOLI GLAVA!!!user posted image user posted image user posted image user posted image
Kaj u mojoj verziji tata sve kupi!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu evanda)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: uspavanke ili ????
4.1.2009 20:22:48   
božica
onda jedna partizanska
Viki je na tu pjesmu bila mirna umirivala sam ju s tom pjesmom
kada bi se oblaćili poslije kupanja a mala se dreči..a ja mlada partizanka....
i da vidiš svi sretni i zadovoljni
a tata kupi mi auto viki sada obožava tu pjesmu


_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: uspavanke ili ????
4.1.2009 20:27:28   
FIONA
MM je danas rekao da mu je to nešto prekrasno, ta pjesmima "tata kupi mi auto"....moja mala djevojčica puna je velikih želja ko šipa pun koštica.....ma svaka a li svaka riječ mi je na pravom mjestu!!!user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: uspavanke ili ????
4.1.2009 21:36:07   
Ruža
I dan danas se rasplačem na pjesmu tata kupi mi auto....user posted image  Baš mi je nekako emotivna...
Ne pjevam uspavanke jer bi siroče imao noćne more da mama zapjeva.user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: uspavanke ili ????
12.1.2009 0:39:53   
Krky
Fiona, draga, doći će jednom i dan kad će vama kćerkica pjevat iste riječi. Onda ćete isto plakat - ali od mukeuser posted image user posted image . Mi svojima recitiramo. "Uspavanka za malog medu" je obavezna kod pokrivanja. Ili im pustimo CD. Ili im tata dreči, al onda se razbude od cerekanja, pa mi ih onda prepusti.

_____________________________

MAMA SA 6 ******

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: uspavanke ili ????
12.1.2009 11:30:39   
troubled
za sad je kod nas paula glavna pjevačica user posted image user posted image user posted image

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu Krky)
Neposredna veza do poruke: 11
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!