|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   udara glavom u zid i grize predmete,pomagajte...
28.1.2010 22:36:15   
meky
ima nekoliko dana da je poćeo histerizirati ako mu nije po volji, šta raditi? Ignorirati? poćne udarati glavom u zid, pa plače?? šta ste radili? ako je ko imao ovako nešto,heheheuser posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: udara glavom u zid i grize predmete,pomag...
28.1.2010 22:37:20   
ninolina
neznam koliko ti je star ali ako je između 2-3 god samo fazauser posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu meky)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: udara glavom u zid i grize predmete,pomag...
28.1.2010 22:37:37   
leilany
uf..moja je jos mala za tak nekaj....il nije user posted image
nemam pojma....ajmo zene pomagajte...
user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu meky)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: udara glavom u zid i grize predmete,pomag...
28.1.2010 22:39:09   
minnie
meky baš mi je žao ali mi nismo imali takvih problema. probaj kaznu nekakvu smisliti i nemoj mu dozvoliti lupanje. još se bude ozljedio. znam da je lakše reći nego napraviti ali pokušaj. nama je sjedenje na krevetu pomagalo

(Odgovor članu meky)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: udara glavom u zid i grize predmete,pomag...
28.1.2010 22:39:48   
meky
16 mjeseci je frajeru i baš mu je to zanimljivo, zna li netko šta raditi???

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: udara glavom u zid i grize predmete,pomag...
28.1.2010 22:41:23   
meky
mislim da ću probati, očajna sam, obavezno to radi ako mu crtić ne dam gledati ili po mogučnosti ako ne prominim crtić kada on hoće!!

(Odgovor članu meky)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: udara glavom u zid i grize predmete,pomag...
28.1.2010 22:41:34   
FIONA
ooo i moja je počela...ak nekaj nemre onda baci i vrisne ili počne cmoljiti....ili ak joj ne dodam kaj bi htela...uuuu kaj zna histerizirati...uopće ju ne doživljavam ili ju samo okrenem na leđa i dam joj čaj...ne dobije kaj hoće...pametniji popušta al u ovom slučaju to nisma ja!!!user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu meky)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: udara glavom u zid i grize predmete,pomag...
28.1.2010 22:43:53   
Florijan Jakov
IZVORNA PORUKA: meky
mislim da ću probati, očajna sam, obavezno to radi ako mu crtić ne dam gledati ili po mogučnosti ako ne prominim crtić kada on hoće!!


ispitivanje granica .. najefikasnija reakcija je ignoriranje, koliko ide, ali nikako ne popustiti, jer ako te slomi već sa 16 mj, što će tek raditi s 3 godine?!?!?


_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu meky)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: udara glavom u zid i grize predmete,pomag...
28.1.2010 22:57:32   
meky
e pa toga me strah...

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: udara glavom u zid i grize predmete,pomag...
29.1.2010 11:10:25   
ama
ja imam isti problem vec duze vremena stim histerisanjem kad nesto nije po volji odma glavom lupa moj je poceo rano cim je prohodo ima dosta modrica na celu sva se isikiram,dosadilo mi je da trcim kad vidim da je krenuo glavom da lupa pa ga hvatam jer nerazumije da ce da se povrijedi tek kad se lupi onda ide meni mamaaaaaa e tad znam ja da ga ignoriram i da se pravim ljuta.ja cekam da prodje ta faza neznam drugo rijesenje jer je mali koliko god ja pricam da je to ruzno i da to boli itd..nerazumije jadan user posted image

(Odgovor članu meky)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: udara glavom u zid i grize predmete,pomag...
29.1.2010 11:16:41   
troubled
hehe....to se zove manipulacija user posted image
da vas utješim....to je znak da imate vrlo inteligentnu djecu....čim su, tako mali, prokontali način da bude po njihovom....

fiona i FJ su dobro rekle....jedini lijek je ignoriranje....potpuno i apsolutno....
znam da nije lako...znam da je prisutan strah....pogotovo kad lupa glavicom....
ali čim skuže da neće na taj način postići ono što hoće...i kad se uvjere da ste dosljedni u ignoriranju, prestat će s tim (i početi tražiti nove načine user posted image )

moja je, vjerovali ili ne, padala u nesvjest!!!! namjerno!!!! naravno da bi pri tom zvekla koliko je duga i široka....

najgore u takvoj situaciji što možete napraviti je zabrinuto pritrčati....tu ste odmah gotove user posted image

pametne su to glavice....
ali samim tim što su tako pametni, uz pravu uputu, brzo će naučiti i da ima puno ljepših načina za postoći ono što žele...

sretno svima user posted image

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu ama)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: udara glavom u zid i grize predmete,pomag...
29.1.2010 11:22:11   
pako
Moj je imao tu fazu histerizirao  je i cvilio ko mali miš kad nije bilo po njegovom ali sam nekako uspjela tako da nisam obračala baš pažnju na to njegovo cviljenje i kad bi nešto htio ja sam mu odvračala pozornost sa onim s čime se voli igrati, LOPTAuser posted image .

Neznam on bi se htio baš s loncima igrati, a ja sam mu zatvarala kuhinju i tako po par puta za redom i onda bi počeo histerično cviliti i onda mu ja kažem ajde idemo u sobu tražiti di je lopta, ajde nađi mami loptu i tako bi zaboravio na lonce i počeo se igrati loptom. Blažena ta naša loptauser posted image  da nje nema neznam što bi jer kad god je nešto bilo tako odmah mu spomenem loptu i ok je!

Probaj mu okrenuti misli sa nekom drugom zanimacijom!

_____________________________

PATRICK 30.04.2008. 01:55h
MATEO 06.03.2010. 01:17h

(Odgovor članu ama)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: udara glavom u zid i grize predmete,pomag...
29.1.2010 11:22:38   
ninolina
moja je, vjerovali ili ne, padala u nesvjest!!!! namjerno!!!! naravno da bi pri tom zvekla koliko je duga i široka....

ovako je i moja Iva na svako ne zakolutala očima i tup. I danas to pokušava ali ne pali. Više se ne ruši ali kad zakoluta očima razbila bi ju. Svakako treba strpljenja i živaca


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: udara glavom u zid i grize predmete,pomag...
29.1.2010 11:25:47   
Manda
Ja bih svoju poslala u sobu da se smiri. Znala je izaći iz sobe nakon nekog vremena, koje se smanjivalo svaki putuser posted image i reći mi:Mama, smirila sam se. Tad bih joj obrisala suze, zagrlila i rekla da će to proći, nek bude hrabra. To se u nekim literaturama zove Tantrum, a popularna pedagogija i psihologija je nazivaju iskušavanjem granica. U svakom slučaju, mozak radi, raste i razvija se, stvara nove sinapse, i sve je to komplicirano i teško a naročito za mala bića koji ne znaju ni što je to danas, jučer, sutra. Stoga mislim da ne treba pridavati veliku pažnju tome dok se dešava, već poslije napada razgovarati o tome. A za vrijeme napada naći nešto što će promijeniti tijek situacije, tipa odi u sobu, odi u kut, ajmo van na zrak, i sl.

_____________________________

Najljepsi zvuk je tapa tapa tap kad moje dijete trci po stanu..

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: udara glavom u zid i grize predmete,pomag...
29.1.2010 11:33:39   
adryosijek
hehe zanimljivo sad znam sta me ceka al lako se to rijesi bas samo ignoriranje s paznjom da si nenasteti posto nisu svjesni ... ili malo po guzi hehe da se smire neka manja kazna...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: udara glavom u zid i grize predmete,pomag...
29.1.2010 12:57:47   
Lady3
sve je to normalno.Iskušava dokle može ići s takvim ponašanjem i iskušava tvoje živce.Jednostavan savjet imam za to:IGNORIRAJTE IH.znam lakše je reći nego to i napraviti..Ali pokušajte,nakon par puta i sami će shvatiti da nema učinka od toga i odustati će sami.user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: udara glavom u zid i grize predmete,pomag...
29.1.2010 13:08:44   
Zvonki
Troubled ima pravo...

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu meky)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: udara glavom u zid i grize predmete,pomag...
30.1.2010 21:51:19   
meky
eto me i danas je počeo.tj.krenia lupati glavom o zid al ja sam mirno to ignorirala, dok je muž reko Luka malo jače udati. Narano da nas je bljedo pogledao i ODUSTAO....hehehnaravno da će se ponoviti ali sad znam šta mi je činiti,heheh. Narno dok ne smisli nešto novo...user posted image

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 18
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!