|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   tibetanska gljiva
20.5.2011 11:30:06   
nemirna mama
jel netko čuo za to, možda probaouser posted image
meni je strina rekla da će mi ustupi dio svoje gljive kad joj se razmnožiuser posted image
gljiva se preljeva mlijekom i ne smije doći u kontakt s metalom, njena prijateljica je skinula 5 kg u 20 dana, zatim ide 10 dana pauze i opet sve ispočetka....
nije mi sve detaljno objasnila jer je bila u žurbi...
pa evo da vas pitam jel tko čuo za tu gljivu ili možda probao
baš me zanima, probala bi pa ako krenu kile dolje bit će super....

_____________________________



Zivot je kao procitan roman samo razlika je u tome sto se u romanu mozes vratiti na ljepse strane a u zivotu nikada na ljepse dane!!!!
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: tibetanska gljiva
20.5.2011 11:47:12   
modesty blaise
draga nikad čula....i ne znam kaj bi ti rekla na tu gljivuuser posted image
al sam sigurna miljon posto da čuda za smršaviti NE POSTOJE ....
promjeniš prehranu+počmeš se kretati  ili vježbati = put prema željenoj težini

_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu nemirna mama)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: tibetanska gljiva
20.5.2011 12:07:54   
Marta j
http://www.dekada.org/?Biologija,kakva-je-to-tibetanska-gljiva&d=3738

Evo tu ti pise malo o njoj pa procitaj ja osobno nikada cula


_____________________________

Uzivam uz svoja tri musketira....

M&M-10.6.2006

Mate-11.05.2009

Antonio-29.6.2011

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: tibetanska gljiva
20.5.2011 12:14:10   
modesty blaise
ajme pročitah....maltene ispada da ak ju imaš postaješ besmrtanuser posted image
joj ja u takve bapske priče i čaram- baram stvari niš ne vjerujem...al to sam ja!

meni ovo liči na nekaj kaj bi se trebalo prodavati u Top Shopu za ne 2500kn, ne ni za 1000kn....user posted image user posted image ...nego za svega 499kn koje možeta platiti u najmanje 36 obroka...ako nazovete odmah uz to će prvih 10 kupaca i dobiti čarobnu krpu da njome obrišete pod ak slučajno kefir od gljive prolijete....user posted image user posted image user posted image user posted image

sorry!

_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: tibetanska gljiva
20.5.2011 12:14:41   
danery
imam ju ja,pijem i nema neke veze sa skidanjem kila....
to ti je čisto eto da dobiješ malo dobrih bakterija u organizam....mlijeko se skiseli i meni je ok za popiti...
hraniš gljivu nekih 10 dana,svaki dan u opranu staklenu teglu uliješ dcl mlijeka i u to staviš gljivu koju opereš na PLASTIČNOM cjedilu...
nakon tih 10 dana možeš piti mlijeko-sada stavljaš po 2-2,5 dcl mlijeka u teglu,kad popiješ,opet sve ispereš i tako 20 dana...onda opet hraniš gljivu i sve ispočetka...
i da,ne smiješ dirati metalnom žlicom,samo plastika...


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu nemirna mama)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: tibetanska gljiva
20.5.2011 23:47:26   
S84
To je domaci kefir. Jako zdravo. Meni je prijateljici pomoglo da izljeci gastritis. Nije smrsala od toga.

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: tibetanska gljiva
22.5.2011 22:45:28   
natalijax
mislim da se ta gljiva zove još i kombuša,moj muž ju je pio par puta za imunitet poslije lječenja raka,kaže da mu je bilo bolje,a ko če li ga znat,ja nisam baš za neke čajeve od gljiva

(Odgovor članu S84)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: tibetanska gljiva
24.5.2011 0:34:50   
S84
Joj ne znam jel to ta. Ova nije za caj vec za mlijeko. Zove se Kavkaska gljiva ( s Kavkaza), a neki je zovu Tibetanska.

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: tibetanska gljiva
17.4.2018 8:12:02   
tendere
Tablete za mršavljenje - http://thermacuts.com.hr Vjeruj mi, djeluje. Imam 32 godine, probala sam svega i to je jedini suplement u mojem životu, koji sam isprobala i koji stvarno iskopao kilograme i drži me iz daleka.

(Odgovor članu nemirna mama)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: tibetanska gljiva
17.4.2018 9:07:22   
tendere
Tablete za mršavljenje - http://thermacuts.com

(Odgovor članu nemirna mama)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: tibetanska gljiva
8.4.2024 15:49:13   
malateeoll
Tablete za mršavljenje - https://euhealth24.com/hr/drug/xenical-generic iskreno PREPORUČAM svakome.

(Odgovor članu tendere)
Neposredna veza do poruke: 11
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!