|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   tepih
14.12.2010 20:21:03   
natalijax
Nemogu a da ovo neotkomentiram,neki dan tražili u yisku tepih na autocestu i kučice,nema odem u plodine ono neki tepihić za 140 kn i tri autića,čak i oni iz kinder jajeta su veči i bolji,i danas ajmo u emezetu kad ono izložen taj tepihić i pogledan ja a ono gumiran tepih,metar sa pol metra dimenzije za istu cjenu,i odemo mi u trgovinu sa tepisima ogroman za 156 kn,vidjela sam na slikama kod vas par,nemogu vjerovat da mogu neko gumirano da prostite sranje prodavat ,mislim nemože niko nikog natjerat da kupi nešto al zbilja je malo previše,da je barem krpeni pa ajd možda i nebi bila neka cjena
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: tepih
14.12.2010 20:27:38   
maja
al sam ja tebe sad skužilauser posted image user posted image
Mi imamo taj tepih 2x2 metra, dolje je gumiran tako da se ne skliže

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: tepih
14.12.2010 20:38:59   
natalijax
ovaj u plodinama i emezeti je cjeli gumiran tanak za 140kn a ovaj veliki mislim da su iste dimenzije ko tvoj 150kn,fino debel al nije guma dolje

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: tepih
14.12.2010 20:40:08   
mariola
nisam ni ja baš sve skužilauser posted image
mi smo kupili na winniea, na te stazice ćemo mu kasnije,sad ionako ne kuži to šarenilouser posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: tepih
14.12.2010 21:47:28   
maja

IZVORNA PORUKA: natalijax

ovaj u plodinama i emezeti je cjeli gumiran tanak za 140kn a ovaj veliki mislim da su iste dimenzije ko tvoj 150kn,fino debel al nije guma dolje


koji ste kupili na kraju?

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: tepih
14.12.2010 22:50:25   
BruMa
Mi ćemo sad uređivat Bruni sobu al ćemo uzet tepison isto tak sa cestom.Ima u Gramatu kvadrat je oko 45kn.

_____________________________

Bruno 26.04.2006.♥♥♥
Mateo 18.12.2009.♥♥♥
http://www.youtube.com/watch?v=_1_MydgRFZw&feature=player_embedded


(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: tepih
14.12.2010 22:58:16   
natalijax
IZVORNA PORUKA: maja


IZVORNA PORUKA: natalijax

ovaj u plodinama i emezeti je cjeli gumiran tanak za 140kn a ovaj veliki mislim da su iste dimenzije ko tvoj 150kn,fino debel al nije guma dolje


koji ste kupili na kraju?
naravno ovaj za 150kn u trgovini sa tepisima

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: tepih
15.12.2010 7:12:51   
novamama
IZVORNA PORUKA: mariola

nisam ni ja baš sve skužilauser posted image
mi smo kupili na winniea, na te stazice ćemo mu kasnije,sad ionako ne kuži to šarenilouser posted image


tvoj tepih mi se baš sviđa. moram priznati da ne volim one tepihe sa cestama, baš su prešareni i vrište, a i cesta mi se ne sviđa, nekako je sve nakošeno i neprirodno...

ja neću stavljati tepisone po sobama jer mi nije potrebno, a oliju sam nedavno uzela maleni tepih u lidl-a, na ružu vjetrova za 80 kn!!! (cca 60*110) i baš sam zadovoljna...


_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 8
   [Obrisani korisnik]
15.12.2010 8:19:32   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu maja)
  Neposredna veza do poruke: 9
   RE: tepih
15.12.2010 10:00:59   
lukici
ja sam isto dugo trazila taj tepih,kod nas180*200 je oko 280kuna.Tako da sam ga ja naručila u bosni za 100kunauser posted image user posted image

_____________________________

Djeca su za sve ljude njihov život
P-18.06.2008

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: tepih
15.12.2010 14:02:23   
cuba
Ja sam uzela taj tepih ali za u dnevni boravak jer se sad preko zime tu igra, ima i podne puzzle. Ali u St je metar tog tepiha oko 80kn...

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu lukici)
Neposredna veza do poruke: 11
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!