|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   sušena kora od narandže
7.12.2010 21:05:26   
mama mery
dali susite koru i kako je susite?

ja bi probala ali je jos nisam susila...........


_____________________________



Neposredna veza do poruke: 1
   RE: sušena kora od narandže
7.12.2010 21:48:22   
maja
Ne kužim? Misliš samo koru sušiti ili ? Ja režem naranču na kolutove i sušim na radijatoru par dana, to je za ukras!

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu mama mery)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: sušena kora od narandže
7.12.2010 21:57:15   
mama mery
bas na to mislim
jel se moze susita na peci na drvauser posted image a da neostanu flekeuser posted image


_____________________________




(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: sušena kora od narandže
7.12.2010 21:59:43   
leilany
mery ti stavi protvan pa ti nece ostat fleke,a susit ce se....

_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu mama mery)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: sušena kora od narandže
8.12.2010 9:50:30   
maja
Ako je jako vruća peć moglo bi ti se i preko protvana ispeći...stavi kraj peći i suši par dana, evo ja već 3 dana sušim i nikako da se osuši a na radijatoru su baš...reži na tanje

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: sušena kora od narandže
8.12.2010 14:03:00   
Bablica
Nemoj stavljat na peć nikako! Ja stavila neki dan rešetku iz pećnice, na nju masni papir i gore kolutove i sve zagorilo - pocrnilo! Ono malo što je ostalo bilo par dana kraj peći ali se nije osušilo pa sam jučer kad sam spekla pizzu u još toplu pećnicu samo ubacila kolutove i sad su ok (kad se temp. pećnice spustila do nekih 80 stupnjeva).

IZVORNA PORUKA: maja

Ako je jako vruća peć moglo bi ti se i preko protvana ispeći...stavi kraj peći i suši par dana, evo ja već 3 dana sušim i nikako da se osuši a na radijatoru su baš...reži na tanje


_____________________________

Korina 28.10.2010 naš najljepši anđelić

"Život nagrađuje one koji ustraju"

Karlo 10.04.2012

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: sušena kora od narandže
8.12.2010 19:42:15   
dami
Mora biti jako slaba temP. ta sušenje. Ja nebi u peć na drva. Možda radijator ili termo peć.

_____________________________

Mirko 06.12.1992
Darija 20.02.2008

(Odgovor članu Bablica)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: sušena kora od narandže
8.12.2010 21:00:10   
BUMBI
Kako onda s njima ukradite?

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu dami)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: sušena kora od narandže
8.12.2010 21:05:48   
Thea
Mi smo prošle godine rezali sasvim na tanko na mesoreznicu naranče i limune i sušili na radijatoru 5-6 dana.zatim sam ih stavila u jednu zdjelu sa klinčičima i cimetom u kori i tako su stajali za ukras i širili lijep miris...Aklinci u školi su ih stavljali na adventski vijenac..

_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!