|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   stalno u krilu....
22.12.2011 11:26:01   
danery
heh,imamo ajmo reći problemčić,ne znam kako drukčije reći....
dakle,bejb se stalno koki meni u krilo,i tako se hoće i igrati,i čitati i sve....e al čim ju stavim da sama ide na igranje,to se pretvori u besciljno tumaranje kućom....igračke ne gleda,samo baza okolo sva bezvoljna....što god ja probam s njom,nula bodova ili traje toliko da škicne i kaže NEĆE....
nemam niš protiv da se pomazimo i da ju držim na krilu,štoviše,volim to,ali kad treba nešto napraviti ili kad smo kod nekoga ili kad nam netko dođe,ona opet tako,samo meni....
iskreno,živcira me to i ljuti,jer sam već čula xy komentara PA FALIŠ JOJ,FALI JOJ MAŽENJA (a pojma nemaju koliko zapravo mala plazi po meni user posted image )
pošto ona stvano puno priča,takve su joj i igre,traži da je stalno netko veliki kraj nje,da joj objašnjava i pokazuje knjige,slike i sl....u jednu ruku super,zna reći što hoće,što neće,ali me zamara biti cirkus kolorado po cijele dane.....
imate kakav savjet?

p.s.:ja ju stavim u vrtić dok nešto radim,zaigra se tamo,ali nekad samo sjedi i onak zuji,mrak mi padne na oči kad vidim tu "ostaviše me,ne vole me" facu user posted image user posted image


< Poruku je uredio troubled -- 22.12.2011 14:01:22 >


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)
Revisions: 1 | Neposredna veza do poruke: 1
   RE: stalno u krilu....
22.12.2011 12:22:26   
pincirotvajler
user posted image heh poznato,al ja to nezovem tak nego : imam mazu user posted image
a biti cirkus cijeli dan i mene živcira,već su me i tete u vrtiću opomenule da mora se sam znat zabaviti,igrati user posted image
a ja..neznam kak,kad neželi ništ sam,samo me za ruku vuče i idemo user posted image

< Poruku je uredio troubled -- 22.12.2011 14:01:43 >


_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu danery)
Revisions: 1 | Neposredna veza do poruke: 2
   RE: stalno u krilu....
22.12.2011 14:00:22   
troubled
ajoj danery....meni ta tvoja priča zvuči idilično user posted image user posted image user posted image
ne doživjela ja to ni od jednog djeteta....

franko jest maza...ali je i turbo živ....prehoda kilometre i kilometre....zna se zabaviti sam....
pa tako dok odjurim na wc...ili promiješati ručak, on je već na stolu...na prozoru...na komodi....
prilično stresan period user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio troubled -- 22.12.2011 14:02:04 >


_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: stalno u krilu....
22.12.2011 14:15:05   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: troubled

ajoj danery....meni ta tvoja priča zvuči idilično user posted image user posted image user posted image
ne doživjela ja to ni od jednog djeteta....

franko jest maza...ali je i turbo živ....prehoda kilometre i kilometre....zna se zabaviti sam....
pa tako dok odjurim na wc...ili promiješati ručak, on je već na stolu...na prozoru...na komodi....
prilično stresan period user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

I moji su bili maze al nismo sidili u krilu,mozda zato sto im nisam ni pokazalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 4
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa


amina

dali vam je prijao sex tokom trudnoce

da (52%)

ne (20%)

ponekad (28%)


Broj svih glasova: 195

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!