|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   sta s uciteljicom
21.1.2009 14:35:32   
ivanaa
nazalost nema s skolarcima pa stvljam temu tu.evo sad mi je mali dosao iz skole.naime jedan ga mali mlati jos od prosle godine.razgovarali smo,molili,zvali roditelje,pedagoga...al nista,i ja rekla svom malom neki dan-vrati mu!!!!!puko mi film.i moj mali mu vratio!!!i sad zove mene uciteljica u skolu na razgovor i jos mu rekla da ga krivo ucim.slagiralo me skroz!kako se usuduje tako sto?u 5 moram biti tam.kaj da joj radim???helpppp

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: sta s uciteljicom
21.1.2009 14:40:55   
tikica_69
Uf, napravila si veliku gresku kad simu to sugerirala i sto se toga tice nastavnica je u pravu, no, sad to treba ispraviti.
Nije to nista strasno, ja sam bar svaka 3 mjeseca u skoli zbog, ja cu to nazvati, gluposti, jer do tog razgovora se djeca vise nece ni sjecati zasto su se pokefali.
Moj mladji ima curicu u razredu koja je prema njemu izrazito agresivna (bila). I mene je pucalo na zivce i bas sam si mislila, pa nek joj vrati, ali onda sam shvatila da ga ne zelim spustati na taj nivo i pitala koju zanimaciju ima malecka u zivotu osim sakatanje djece po skoli. Voli pse, ima dva psa. I tako su ti oni sad najbolji prjatelji, secu svaki dan skupa pse i vole se do neba. Probaj naci tako neku alternativu iznedju njih dvoje a da se vi starci ne mijesate u njihov odnos. Ovo sto si napravila je razumljivo jer je majcinski i instiktivni odgovor na ugrozenost, ali i sama znas da nije ispravan.


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: sta s uciteljicom
21.1.2009 14:41:25   
tiha
pitaj ti uciteljicu kaj je u redu da tvoje djete bude zlostasvljan godinu dana vec i sad se to i dalje nastavlja.....

_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: sta s uciteljicom
21.1.2009 14:44:24   
tikica_69
Znam iz iskustva moje djece da napadac uvijek na kraju ispadne zrtva i zaista mislim da treba imati laganini pristup prema svemu jer svojom galamom ili bijesom ce uciteljici pokazati da je osoba koja ce svoje dijete poticati na agresiju sto kod roditelja agresivne djece nece vidjeti, jer takvi su obicno ravnodusni jer ne zele vidjeti problem u svom djetetu. Nazalost, to je zaista tako user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: sta s uciteljicom
21.1.2009 14:48:14   
božica
ajme ivanaa stvarno nezgodna situacija vjerojatno bi i ja tako u svom tom bijesu reagirala
stvarno teško
al eto pročitala sam tikicin post i super se tikica sjetila
al u tom trenu je teško bit pribran i sagledati situaciju kako je najbolje da nema posljedica

sretnouser posted image


_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: sta s uciteljicom
21.1.2009 14:48:26   
ivanaa
ma stvar je u tome da roditelji od malog ne dolaze u skolu  pa ni uciteljica nemre puno,kak sad ja trebam reagirat na nju?

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: sta s uciteljicom
21.1.2009 14:50:25   
božica
zaista mislim da treba imati laganini pristup prema svemu jer svojom galamom ili bijesom ce uciteljici pokazati da je osoba koja ce svoje dijete poticati na agresiju sto kod roditelja agresivne djece nece vidjeti, jer takvi su obicno ravnodusni jer ne zele vidjeti problem u svom djetetu. Nazalost, to je zaista tako


ajme tikice zar je zbilja takouser posted image user posted image user posted image


_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: sta s uciteljicom
21.1.2009 14:51:39   
božica
kak sad ja trebam reagirat na nju?
trebaš reagirati normalno i super što te pozvala pa možete vas dve nekako bar djelomično se postaviti prema situaciji barem za dobrobit tebe i malog

_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: sta s uciteljicom
21.1.2009 14:52:48   
ivanaa
ma ja cu juuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: sta s uciteljicom
21.1.2009 15:03:47   
sanjalica
ne znam ti odgovoriti šta raditi i kako se postaviti .... ja bih reagirala kao ti ... pošizila sam i sama od početka školske godine kad je moj sin bio u situaciji da su ga (ali stariji dečki) pitali za novce, otimali mu doručak... takve stvari ... i isto sam bila kod učiteljice i stalno ukazujem na isti problem.... al nitko ništa "ne može"....

ne znam koliko je star tvoj sin... moj je tek prvi razred, ali da je malo stariji, reagirala bi vjerojatno isto... lijepo je da je dijete miroljubac.... i ja se trudim učiti ga da ne potiče i dapače da izbjegava konfliktne situacije, ali sam čvrsto pri stavu da se napadnuto dijete mora znati braniti.....

_____________________________

Ja nisam luzer, ne, naprotiv
Meni je osmijeh light motiv...
P 2001
M 2003
K 2009

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: sta s uciteljicom
21.1.2009 15:06:05   
ivanaa
2 razred al ga maliod 1 maltretira.

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu sanjalica)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: sta s uciteljicom
21.1.2009 15:07:47   
tiha
ja se sjecam imali smo u skoli povucenog djecaka i kroz cijelo skolovanje je jadan patio i dobivao batine....jednostavno nisi pametan  u takvim situacijama. sto je vise sutio i trpio to su ga svi vise i gazili....pa ti zastiti svoje djete ako mozes.
to je danas jako tesko...sretno kod uciteljice i odi i porazgovaraj s njom! pokusaj bit smirena koliko je to moguce


_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

(Odgovor članu sanjalica)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: sta s uciteljicom
21.1.2009 15:09:03   
ivanaa
e vec sad se tresem a i neznam sta joj reci

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: sta s uciteljicom
21.1.2009 15:10:31   
tiha
ona je tebe zvala pa nek ti kaze sta ima...a ti saslusaj i reci da stitis svoje djete ako nemoze drugacije nek se brani i to joj reci....zasto bi trpio

_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: sta s uciteljicom
21.1.2009 15:12:51   
sanjalica
problem je u tome što dobar dio agresivne djece nisu zaista jaki.... nego jednostavno nađu žrtvu... mirno dijete koje se ne brani i koje znaju da mogu sustavno maltretirati .....
teško je i djetetu savjetovati da se brani - to sigurno... jer može naletjeti na još nešto gore... teško je biti pametan.... ali svakako treba reagirati...
a što se učiteljice tiče ... nastupi mirno, stani iza svog djeteta i reci joj u lice da ako nije škola sposobna utjecati na takve situacije, na ovaj ili onaj način ti moraš spasiti svoje dijete maltretiranja....

_____________________________

Ja nisam luzer, ne, naprotiv
Meni je osmijeh light motiv...
P 2001
M 2003
K 2009

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: sta s uciteljicom
21.1.2009 15:13:31   
ivanaa
trebam to nekak stalozit a da ju ne uvrijedim,da je bar sutra zvala,najzesca mi je prva reakcija ovak me strah da ce mene pedagogu poslat.

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: sta s uciteljicom
21.1.2009 15:16:34   
sanjalica
stalno tapkamo u mraku... stalno moramo prema nekome biti pažljivi... zar je ona bila pažljiva prema tebi ? odakle joj uopće pravo da tebe proziva i poziva na odgovornost zato što se dijete konačno obranilo ?! mm je nimalo lijepo i smireno rekao da ako oni ne nađu djecu koja ga maltretiraju, da će on doći u školu pa će ih on naći....

smiri se draga moja... svoje dijete braniš i u pravu si .... i samo naprijed !!!!!

_____________________________

Ja nisam luzer, ne, naprotiv
Meni je osmijeh light motiv...
P 2001
M 2003
K 2009

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: sta s uciteljicom
21.1.2009 15:23:47   
ivanaa
joj nemres bit jeb.. i posten nikak

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu sanjalica)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: sta s uciteljicom
21.1.2009 15:33:18   
Dajana
ivanaa, ne treba te ničega biti strah pa ni nikakvog pedagoga. Lijepo ti nju saslušaj šta ti ima za reći a onda ti njoj staloženo i mirno objasni svoj stav koji mora biti čvrst i odlučan. Ti se nemaš koga ni zašto bojati a ako te pošalje pedagogu još bolje i njemu to isto reci.
Ja jednostavno ne prihvaćam agresivno ponašanje i da netko terorizira drugu djecu a nastavnici i roditelji se na to oglušuju.
U razredu od moje kćeri (7. razred) ima jedan mali koji ima papir da je hiperaktivan i doslovno mu nitko ništa ne može a on terorizira cijeli razred i sve profesore. Poznajem njegovu mamu koja je tip "ma pusti ga, on je doooobar al je samo malo živ" U nižim razredima je govorila učiteljici da ga ona stisne a sad tog istog malog gledam svaki dan kako puši i pije pivu tamo gdje misli da ga nitko ne vidi. Svojoj kćeri govorim da mu ne dozvoli da ju gnjavi već da mu vrati. Mislim da su ga njegovi roditelji trebali "stisnuti" kad je bilo vrijeme.

(Odgovor članu sanjalica)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: sta s uciteljicom
21.1.2009 15:54:48   
evanda
sve što ti je Tikica napisala, nažalost, prava je i jedina istina...( radim u školi)...ako je itko kriv za nerede u tako mladoj dobi ( drugi razred), to je sama učiteljica, problem je njen, a ne tvoj....očito da ga ona ne zna ili ne želi rješavati....
ja bih na tvome mjestu poslala mužauser posted image , naročito ako znaš da ćeš planuti....sve i da on sam ništa puno ne govori, bit će dovoljno da se pojavi....

(Odgovor članu Dajana)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: sta s uciteljicom
21.1.2009 16:08:41   
Florijan Jakov
na tvom mjestu bih tražila da razgovoru budu prisutni pedagog i roditelji drugog djeteta, ali pedagog obavezno. saslušaj ju, a onda iznesi svoj stav i mišljenje.

_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu evanda)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: sta s uciteljicom
21.1.2009 16:10:50   
ivanaa
ne javljaju se roditelji drugog djeteta

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: sta s uciteljicom
21.1.2009 16:12:48   
Florijan Jakov
onda pšedagog obavezno, da pred njim/ njom razgovarare, jer učiteljice nekada (da ne bi imale problema) izokrenu priču u svoju korist...pedagog obavezno.


_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: sta s uciteljicom
21.1.2009 16:26:37   
Ruža
Nažalost i toj učiteljici su vezane ruke i ne može puno napravraviti. Jedino što može uvijek je pozvati roditelje. Sretno Ivana!

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu evanda)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: sta s uciteljicom
21.1.2009 18:29:37   
tikica_69
IZVORNA PORUKA: ivanaa

ne javljaju se roditelji drugog djeteta


Lijepo odi, saslusaj, objasni svoj stav ali smireno i na kraju reci da ubuduce ako ne dolaze roditelji tog djeteta vise ni tebe ne moraju zvati jer to nem a smilsa.
Sretno na razgovoru!


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!