|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   sreća voli da šeta sa tugom....
10.9.2010 16:26:50   
srića
Došao je i taj dan,dan mog poroda kada sam rodila predivnu djevojčicu....muž i ja bili smo presretni jer smo žarko željeli da naša ljubav urodi plodom....žarko smo željeli dijete... Tih dana nitko nije bio sretniji od nas...jedva sam čekala izlazak iz rodilišta i da sa bebom odem kući i da nas troje,moj muž,beba i ja započnemo predivan život....muž je jedva dočekao da presvlači,nahrani,mazi i pazi bebu...eh,kako sam bila ponosna na njega! Za mene nije bilo veće sreće,imala sam svoju malu bebu i svog dragog muža koji mo je uvijek bio pri ruci....bio je pažljiv sa mnom u trudnoći,a pogotovo kad sam rodila....kada beba nije imala ni mjesec dana,došao je i taj koban dan....dan koji će me pratiti kroz cijeli život.....pratit će me riječi moje prijateljice koja mi je izgovorila rečenicu sa suzama u očima: Muž ti je poginuo! Za mene je vrijeme tada stalo i nisam mogla podnijeti da ga više nikada neću vidjeti,da ga više nikada neću dotaknutu,da mi se više nikada neće osmijehnuti.....nije pravedno da moja kćer odrasta bez oca-govorila sam,ali sam bila suočena sa najgorom situacijom koja mi se mogla dogoditi....upoznala sam tugu onda kada sam trebala biti najsretnija,onda kada mi je cijeli život trebao biti bajka....sada nemam muža,moje dijete nema oca,ali nas dvije imamo jednu drugu....ja imam najlijepšu uspomenu svog muža i u njezinim očima,osmijehu vidim njega...a ona ima najsnažniju majku koja se nije ni trena predala jer se bori za nju...nastavljam dalje jer imam kćer kojoj trebam bit uzor da nikada ne posustaje u životu ma što god joj se dogodilo....nas dvije idemo kroz život,a naš nas anđeo gleda i pazi s neba....nikada ga nećemo zaboraviti.....

_____________________________

...moj lipi anđele,pogledaj u mene! Ako nas tužne jutrom probude ja čuvam osmijeh za tebe...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: sreća voli da šeta sa tugom....
10.9.2010 16:29:53   
pincirotvajler
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jako tužna priča..nemogu si ni zamisliti kako ti je..
ipak si veoma hrabra majka
dobrodošlauser posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu srića)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: sreća voli da šeta sa tugom....
10.9.2010 16:32:18   
Domy
a joj..čitajuči ovo toliko sam se user posted image user posted image user posted image
srićauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu srića)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: sreća voli da šeta sa tugom....
10.9.2010 16:32:19   
anonno17
ajme "srića" kako lijepo napisano. Prvo moje saučešće na izgubljenoj srodnoj duši, ali isto kako si isama napisala imaš od njega anđela kojeg ćeš gledati kako raste i uživati u njoj .Zato i kada kloneš duhom pogledaj u svog malog anđela i ona će ti dati snage. Držite se i piši tu s nama mi smo uz tebe.user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Noa -17.08.2005.
Patrik - 18.12.2009.

(Odgovor članu srića)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: sreća voli da šeta sa tugom....
10.9.2010 16:32:22   
srića
imam razlog biti hrabra...iako sam još jako tužna jer to se dogodilo prije nešto više od 2 mjeseca! :((((

_____________________________

...moj lipi anđele,pogledaj u mene! Ako nas tužne jutrom probude ja čuvam osmijeh za tebe...

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: sreća voli da šeta sa tugom....
10.9.2010 16:33:13   
anonno17
imaš, evo ti user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Noa -17.08.2005.
Patrik - 18.12.2009.

(Odgovor članu srića)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: sreća voli da šeta sa tugom....
10.9.2010 16:35:48   
srića
puno vam hvala što suosjećate sa mnom!!!

_____________________________

...moj lipi anđele,pogledaj u mene! Ako nas tužne jutrom probude ja čuvam osmijeh za tebe...

(Odgovor članu anonno17)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: sreća voli da šeta sa tugom....
10.9.2010 16:38:54   
maja
Draga srića dobrodošla...moja sućut na gubitku muža, ne mogu ni zamisliti kako se osjećaš, drži seuser posted image i ljubi svoju curicu

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu anonno17)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: sreća voli da šeta sa tugom....
10.9.2010 16:39:27   
gogillli
bas me rastuzila tvoja prica... user posted image
ali ti i tvoja malena imate najbolju zastitu... vas andjeo tata i muz vas cuva sa neba...



_____________________________

zivot je kao bombonijera... nikad neznas sta te ceka...

IAN - mamina ljubav

(Odgovor članu srića)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: sreća voli da šeta sa tugom....
10.9.2010 16:41:19   
pako
ajme draga moje iskreno saućešće.....suze mi iduuser posted image ...nemogu niti zamisliti kako se osječaš. Čuvaj i mazi Anđela maloga i neka ti da ogromnu snagu...ako što trebaš tu smo ....

_____________________________

PATRICK 30.04.2008. 01:55h
MATEO 06.03.2010. 01:17h

(Odgovor članu srića)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: sreća voli da šeta sa tugom....
10.9.2010 17:08:15   
Thea
IZVORNA PORUKA: gogillli

bas me rastuzila tvoja prica... user posted image
ali ti i tvoja malena imate najbolju zastitu... vas andjeo tata i muz vas cuva sa neba...




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu gogillli)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: sreća voli da šeta sa tugom....
10.9.2010 17:17:02   
ikica84
bas si me rastuzila user posted image zivot je ponekad okrutan...
budi jaka i zivi za vasu bebu!!! user posted image


_____________________________

ANDREJ 02.01.2010.
VIKTOR 24.09.2011.
mamine srece najveceeeeeee!!!!

(Odgovor članu srića)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: sreća voli da šeta sa tugom....
10.9.2010 17:25:29   
tiha
ajmeuser posted image draga drzi se! znam da ti je jako tesko ali imas jako veliki razlog boriti se u zivotu za vasu zajednicku srecicuuser posted image ... zelim da ti ostatak zivota bude posut ruzamauser posted image user posted image

_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

(Odgovor članu ikica84)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: sreća voli da šeta sa tugom....
10.9.2010 18:09:44   
lilia
I mene je tvoja sudbina duboko dirnula u srce, da mogu, zagrlila bih te i dala ti ruku. Stvarno mi je žao i moja iskrena sućut. Moraš biti hrabra zbog djeteta. Izdrži nekako, kad ti bude teško mi smo uvijek tu.user posted image

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: sreća voli da šeta sa tugom....
10.9.2010 18:11:14   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lilia

I mene je tvoja sudbina duboko dirnula u srce, da mogu, zagrlila bih te i dala ti ruku. Stvarno mi je žao i moja iskrena sućut. Moraš biti hrabra zbog djeteta. Izdrži nekako, kad ti bude teško mi smo uvijek tu.user posted image



user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu lilia)
  Neposredna veza do poruke: 15
   RE: sreća voli da šeta sa tugom....
10.9.2010 18:19:23   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: maja

Draga srića dobrodošla...moja sućut na gubitku muža, ne mogu ni zamisliti kako se osjećaš, drži seuser posted image i ljubi svoju curicu


Ne mogu ti ni opisati koliko mi je zao, srce mi se steglo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu maja)
  Neposredna veza do poruke: 16
   RE: sreća voli da šeta sa tugom....
10.9.2010 18:27:41   
CallamityJane
Srico draga ovo mi je nezamislivo user posted image  
Dusa me zaboli na tu tvoju tragediju, i divim ti se kako si tako jaka i hrabra. Dobrodosla nam i dugo, dugo ostala sa nama user posted image user posted image user posted image user posted image
Odakle nam pises?

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: sreća voli da šeta sa tugom....
10.9.2010 18:32:01   
Gogule
srića.user posted image user posted image user posted image   čuvaj svoju curicu ,bori se...

_____________________________

ROKO 20.10.2005.
KLARA 20.08.2009.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: sreća voli da šeta sa tugom....
10.9.2010 18:50:59   
srića
cure moje drage....divne ste! hvala vam na podršci,to zaista jako puno znači......puno je lakše sve podnijeti kada imam puno riječi utjehe pa makar i ovako preko ovog portala....život nije pravedan jer mi uzima sve one koje volim i sa svojih 14 godina izgubila sam tatu,a sada sa svojih 24 izgubila sam muža.....nadam se i molim Boga da me prestane kažnjavati,a ni sama ne znam zbog čega jer sam se uvijek trudila biti dobra prema svima! ali to je valjda tako....nekome je sreća naklonjena,a nekome tuga...

_____________________________

...moj lipi anđele,pogledaj u mene! Ako nas tužne jutrom probude ja čuvam osmijeh za tebe...

(Odgovor članu Gogule)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: sreća voli da šeta sa tugom....
10.9.2010 18:52:30   
mišica 666
user posted image user posted image user posted image žao mi je zbog tvog muža. čuvaj sebe i svoju curicu i uvjek možeš rečunati na nas ringerajke kad ti bude trebala utjeha user posted image user posted image user posted image

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu Gogule)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: sreća voli da šeta sa tugom....
10.9.2010 18:56:30   
Gogule
srića.. iza kiše uvijek dođe sunce. Nemoj se predavati i uvijek si dobrodošla s nama tipkati. Uskoro ćeš dijeliti s nama samo vesele trenutke.

_____________________________

ROKO 20.10.2005.
KLARA 20.08.2009.

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: sreća voli da šeta sa tugom....
10.9.2010 19:28:36   
AntonijaV
 

i mene je rasplakala tvoja priča...user posted image user posted image user posted image

IZVORNA PORUKA: mišica 666

user posted image user posted image user posted image žao mi je zbog tvog muža. čuvaj sebe i svoju curicu i uvjek možeš rečunati na nas ringerajke kad ti bude trebala utjeha user posted image user posted image user posted image


_____________________________

MARIJA - 08. 05. 2010.

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: sreća voli da šeta sa tugom....
10.9.2010 19:34:59   
natalijax
jedva sam ovo pročitala,draga žao mi jeuser posted image user posted image kako tužna prićauser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu AntonijaV)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: sreća voli da šeta sa tugom....
10.9.2010 19:39:38   
leilany
IZVORNA PORUKA: natalijax

jedva sam ovo pročitala,draga žao mi jeuser posted image user posted image kako tužna prićauser posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image sreco dobrodosla nam....moje iskreno saucesce....user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: sreća voli da šeta sa tugom....
10.9.2010 20:56:16   
marija0
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image žao mi je i stvarno me rasplakala tvoja priča..... veliki poljubac šaljem tvojoj curici i a tebi puno puno user posted image user posted image user posted image  

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!