|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   sobe nasih anđela
10.10.2009 12:27:29   
mama mery
user posted image user posted image sad sam bila na rr ba i vidjela da imaju temu u kojoj stavljeju slike soba svojih malisana
moji nemaju svoju sobu ali kad budu imali dobro ce mi doci vase idejeuser posted image
zato mame ajmo slikajte sobe i stavite da ih vidimouser posted image


_____________________________



Neposredna veza do poruke: 1
   RE: sobe nasih anđela
10.10.2009 12:29:21   
natalijax
kod mene ce to bit za jedno tri godine,al tako mi mašta radiuser posted image

(Odgovor članu mama mery)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: sobe nasih anđela
10.10.2009 12:33:40   
buduća mamica
moju imate u albumu, kad bude beba veća mi matori ćemo se jednostavno iseliti, a do tada ćemo sazidati još jednu sobu, nama je dosta i 2 sa 2, bitno da krevet stane user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: sobe nasih anđela
10.10.2009 12:35:22   
mama mery
joj a meni tekuser posted image sve bi dala da mogu imati svoju sobu za igru i spavanje

_____________________________




(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: sobe nasih anđela
10.10.2009 13:06:38   
MaTana
Mi jos nemamo vlastitu sobicu, ali kad dovrsimo nas stan imat ce je...
I ja sam u procesu skupljanja ideja iako vec imam neke osnovne elemente u glavi...
Znam da ce to biti pravo malo carstvo za jednu princezicu!!!


_____________________________

princeza br.1 - 18.11.2008,
princeza br.2 - 16.04.2013

(Odgovor članu mama mery)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: sobe nasih anđela
10.10.2009 13:10:54   
Anoniman
mi smo trenutno svi 5 u jednoj sobi ali to moramo pod hitno riješiti (to govorimo već 6 godina...user posted image )

(Odgovor članu MaTana)
  Neposredna veza do poruke: 6
   RE: sobe nasih anđela
10.10.2009 13:11:07   
sanjalica
moji imaju svaki svoju sobu (mada je Markić već smislio da će bebu čim se rodi preseliti u svoju, tako da sebe može preseliti k Petru - krevet na kat je san snova user posted image )... nekako stalno nedostaje sredstava da uredim prostorije kako bih htjela.... a nisam baš ni neki nadaren tip da im sama oslikavam zidove....
ali... kad se sjetim sebe... ajme... još malo pa će i sami početi ljepiti postere po zidovima user posted image

_____________________________

Ja nisam luzer, ne, naprotiv
Meni je osmijeh light motiv...
P 2001
M 2003
K 2009

(Odgovor članu MaTana)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: sobe nasih anđela
10.10.2009 13:26:57   
mama mery
user posted image

meni su ovakve sobe odlicno rjesenje zauzmu manje mjsta vec klasnicni kreveti i ormari a i stepenice imaju funkciju
idealno za stanove

_____________________________




(Odgovor članu sanjalica)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: sobe nasih anđela
10.10.2009 13:31:22   
mama mery
user posted image

ovo je slika sobe jedne mame s rr ba koja je izasla u vecernjem listu
pa draga rr mama svaka cast no odlicnoji ideji i kreativnostiuser posted image

_____________________________




(Odgovor članu mama mery)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: sobe nasih anđela
10.10.2009 13:35:13   
Anoniman
bravo za mamu rr ba! user posted image
meni bi trebala baš onakva gore, mama mery, sa tri kreveta, preodlična mi je! jooooj, jaaa bi tooooo! (sad sam ko moja P.)user posted image

(Odgovor članu mama mery)
  Neposredna veza do poruke: 10
   RE: sobe nasih anđela
10.10.2009 13:36:20   
tikica_69
Slika sobe mojih sotonica je davno u albumu....mislim da je jedna od rijetkih koja vam se nece svidjeti user posted image user posted image user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: sobe nasih anđela
10.10.2009 15:07:47   
mlada mama
Mi uredjujemo cjeli stan tako i djecju sobu, tako da strpite se kojih mjesec dana pa vam ja stavim slikice user posted image user posted image
taman sam dosla kuci isla kupiti stvari koje trebaju za sobicu i njegovu kupaonuuser posted image fali jos par sitnica,ali u glavnom sve je skoro tu samo treba okreciti i poslozitiuser posted image

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: sobe nasih anđela
10.10.2009 18:04:06   
maja
Našu sobu možete nači na facebooku, mada je još stari namještaj unutra, ali sad baš tražim nešto sa dva kreveta i oko nam je palo na nešto slično što je mama mery stravila

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: sobe nasih anđela
3.11.2010 14:31:48   
LUNA000
user posted image Podižem malo temu...zanimaju me sobe s krevetima na kat...ili vaše izvedbe jedna soba za dvoje djece...u mom slučaju dva dečka..:)... http://www.ambient.hr/?/funky&poc=4   ova mi se za sada najviše sviđa...zanimaju me vaše ideje...slikicce i savjeti..hvala user posted image

_____________________________

A:31.10.2005.
N:27.12.2006.
L A 30.05.2011.

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: sobe nasih anđela
3.11.2010 14:53:41   
mlada mama
http://www.uredidom.com/DesktopModules/SimpleGallery/SlideShowPopup.aspx?PortalID=0&ItemID=284&Border=White&sb=DateApproved&sd=ASC

(Odgovor članu LUNA000)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: sobe nasih anđela
3.11.2010 14:54:56   
mlada mama
http://www.uredidom.com/DesktopModules/SimpleGallery/SlideShowPopup.aspx?PortalID=0&ItemID=268&Border=White&sb=DateApproved&sd=ASC   ovdje ti je katalog tih sobica meni su baš simpa

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: sobe nasih anđela
3.11.2010 14:59:35   
LUNA000
stvarno su super...mene najviše mući kod tih dječjih soba s krevetima na kat..dali je to zaista pogodno kroz cijelo njihovo školovanje..npr..do 18 godine..?? naime..prijateljica mi je ubacila bubu u uho da če ona svojim curama staviti obična dva kreveta  sobu i to je to..za sva vremena..a ja bih željela te krevete na kat..ne opet previsoke....soba nije toliko malo..ali želim da im bude komotna..i uvijek nekako gledam da se negdje uvali i treći pomoćni krevet...jednom kad budu htjeli pozvati prijatelja da prespava...

_____________________________

A:31.10.2005.
N:27.12.2006.
L A 30.05.2011.

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: sobe nasih anđela
3.11.2010 18:05:33   
mlada mama
čuješ ti dimenzije kreveta,ako češ radit po narudjbi možeš uzet koje hočeš,a opet ove sobe jesu vesele dječje,ali nisu bebaste. Meni su baš fora. Uzmeš im recimo te krevete (ja bi zeleno narandjastu kombinaciju) i dok su mali po zidovima staviš neke naljepnice,likove iz crtića,a kada porastu samo okrečiš u neke nijanse koje se slažu sa sobom i superuser posted image

(Odgovor članu LUNA000)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: sobe nasih anđela
3.11.2010 18:09:03   
pepeljuga
luna pogledaj u mojim albumima bas sam neki dan stavila slike od sobe za dva decka

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: sobe nasih anđela
3.11.2010 18:19:54   
mlada mama
pepa i ja bi vidjela slikice 

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: sobe nasih anđela
3.11.2010 18:24:39   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: mlada mama

pepa i ja bi vidjela slikice 

pa ti si mi oznacena za prijaelja,mozda ja tebi nisam...idi u aktivne korisnike i klikni pored mog imena sa live strane

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: sobe nasih anđela
3.11.2010 18:26:07   
mlada mama
ma jesi opznačena si mi,ali nisam dobila poruku s tvojim slikama.

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: sobe nasih anđela
3.11.2010 18:29:40   
pepeljuga
ma nisam ni slala porukeuser posted image

stisni na moje albume i tamo je

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: sobe nasih anđela
3.11.2010 18:33:43   
mlada mama
user posted image user posted image user posted image vidi stvarnouser posted image user posted image user posted image soba je super posteljine pogotvo odlične su 

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: sobe nasih anđela
3.11.2010 18:36:04   
LUNA000
soba je stvarno super...mala..al taman..user posted image  nekako mi se čine maleni ti kreveti na slici..jesu standardnih velićina ili??

_____________________________

A:31.10.2005.
N:27.12.2006.
L A 30.05.2011.

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!