|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   snizenja robice!!!!!
23.1.2009 18:29:04   
mlada mama
hej drage moje, da vas pitam bila neki dan u trgovini i vidjela prekrasnu robicu na snizenju htjela sam kupiti dini za nagodinu,ali ne znam hoce li mu odgovarati, hoce li narasti, udebljati se, smrsaviti... jeste li vi ikada kupovale unaprijed???? ja prosle godine kupila ljetnu robicu unaprijed i kiksala sam malo u svim maicama stomak mu je virio,a hlacice nisam mogla navuci preko bedarauser posted image ne znam, kupila sam mu cicibanove cipelice za proljece sada bile 350 sada su bile 175 na popustu
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: snizenja robice!!!!!
23.1.2009 18:36:19   
tonkica
Nisam do sad mlada mama. Ne znam šta bi ti odgovorila? user posted image

_____________________________

Mia 13.07.2008
Blaž: cca 18.12.2010

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: snizenja robice!!!!!
23.1.2009 18:37:51   
huanita
Nisam toliko bogata da kupujem unaprijed jer nikad ne znas koliko će dijete narasti za godinu dana. Mom sinu u dva ljetna mjeseca noga redovno naraste za dva broja. Ja stalno pratim reklame i letke pa uvijek nešto nađem na sniženju.

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: snizenja robice!!!!!
23.1.2009 18:44:25   
Ruža
Nisam do sad kupovala unaprijed, ako je sniženje kupim broj koji trenutno nosi ili broj veći.

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu huanita)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: snizenja robice!!!!!
23.1.2009 19:10:33   
mlada mama
ok...samo sam pitala jer moja sogorica to redovito radi,u biti bas sam se sjetila da ja tu robicu ionako nebi imala gdje drzati jedva i ovako stane nasa roba,sva samm sretna kad vidim da je dino nesto prerastao da mogu staviti u kutije i poslati daljeuser posted image

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: snizenja robice!!!!!
23.1.2009 19:20:54   
Lady3
Da jesam i kupujem odjeću unaprijed.I nikad nisam fulala.To mi jako dobro dođe jer puno kvalitetne odjeće bude na sniženju i to iskoristim.user posted image Uvijek kupim za br-dva veći.Već sam se ispraksirala..Cipele ne volim jer broj cipela joj varira.

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: snizenja robice!!!!!
23.1.2009 19:49:28   
curice
Kupim najčešće zimske bunde i majice.Sa cipelama nikad ne znam jer im noge ludo rastu,pa se ne usudim kupiti cipelu za dogodine.Dosad je to dobro palilo i ušteda je na njih tri bila poprilična,s tim da najstarija uvijek dobije najviše.user posted image

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!