|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   slikovnice/ knjigice
20.11.2008 10:03:05   
Florijan Jakov
Sjećam se s faksa - nije svaka slikovnica za svaku dob; bajke tek od 3. godine.
Po kojem kriteriju kupujete slikovnice, odnosno knjigice vašoj djeci.  FJu smo počeli sa onim mekanima koje sviraju, pa smo prešli na jednostavne sa po jednim objektom na svakoj stranici...trenutno je u fazi da je zanimljivo sve sa životinjama. Kupujemo one Disney slikovnice što izlaze s 24 sata (mislim da će mu to biti ok kad poraste)... na interliberu sam mu kupila par - učimo brojati, pa priče iz šume i tak.

Kakve slikovnice/ knigice kupujete vašoj djeci?? 


_____________________________

FJ JE FRAJER
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: slikovnice/ knjigice
20.11.2008 10:11:23   
anne
Nije sve kvalitetno. Ja pazim da tekst bude lijepe i slike također. _ npr. Zauvijek, Miffi, Ribica u duginim bojama. Ne kupujem one najjeftinije. Bolje kvaliteta nego kvantiteta.
Sad polako prelazimo na slikovnice sa mekanim listovima.

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: slikovnice/ knjigice
20.11.2008 10:11:57   
troubled
prvo sam krenula s rječnicima...po par slika na svakoj stranici...to joj je bilo jako zanimljivo....
kasnije su to bili isto rječnici ali složeniji, s prozorčićima i pričom....i to je bilo odlično...
s tri-četiri je bila u fazi vježbenica s naljepnicama...
usput sam joj ja pričala priče...
a i zgodne su bile one slikovnice o životinjama gdje su tekstovi kratki i u stihovima....
te disney-eve knjige imamo sve....kupile smo u prvoj turi izlaženja kad je bila predškolac...to je optimalno vrijeme, ranije im može biti zanimljivo gledati slike i slušati reduciranu priču (previše teksta za malene kikiće)
čitala sam joj pjesmice iz raznih početnica....kratke i slatke....
bajke negdje s tri-četiri....
imamo odličnu bibliju prilagođenui najmlađima...i to joj je bilo jakoooo zanimljivo....
user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: slikovnice/ knjigice
20.11.2008 10:50:54   
cokolada
kupujem slikovnice prema natpisu za koju dob. Njemu rijeci jos ne znace nista pa gledam da su interesantne, sa prozorcicma i sl. U Mozaik knjizi imaju zgodne i njemu se svidaju, cine mi se dosta edukativne.

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: slikovnice/ knjigice
20.11.2008 22:20:28   
gugi
I mi smo još na slikovnicama sa tvrdim koricama,
zadovoljna sam kako je naučio dosta stvari,voće,povrće,životinje,a najbitnije je da se baš zabavlja snjima.
Zadnju je dobio winnie pooh,koja ima melodije sa strane obilježene likovima iz istog crtića,pritisne jednu i nađe stranicu s istim likom u kojoj je tekst pjesmice,još je mali za to jer nezna čitati ali se zabavlja uz maminu pomoć.

(Odgovor članu cokolada)
Neposredna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!