|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   sklapanje opreme :-( ???
2.1.2009 12:26:35   
FIONA
Drage moje...za moja kolica potreban je mala matura!!!

Skužila sam sve do sada osim kak se stavlja kabanica na njih ali mi je to trenutno manje bitno...
Glavnu glavobolju zadaje mi fucuser posted image g sjedalica koja nikako da sjedne na sjedište auta kako bi trebala!!!
Moj stari kaže da sam dobro namjestila ali to je meni prekomplicirano da svaki put vadim i stavljam i ono najbitinije to meni nije jako jako stabilno????

Kak ste vi svoju zmontirale??? Da odem na murju pa da pitam naše školovane plavce kak se montira...tek bi mi onda bilo dijete ugroženo kak mi se čini!!!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: sklapanje opreme :-( ???
2.1.2009 12:30:32   
ninolina
Jesi me nasmijala. Mi imamo maxi i od je nema puno za razmišljanje. Stavimo sjedalicu, pojas zakopčamo i pići. Ali sada razmišljam da kupim bazu baš zbog toga vadi, stavljaj i nikad ne izgleda sigurno

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: sklapanje opreme :-( ???
2.1.2009 12:37:49   
ZVRK
ja sam prije tj.još uvijek vezujem SAMO sa pojasom i sve 5

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: sklapanje opreme :-( ???
2.1.2009 12:39:02   
FIONA
ma ja imam Prenatal kolica 3u1 i jako sam zadovoljna alo ovo, ovo je naučna fantastika...

Točno bum otišla u dućkas pa nek mi mačka tam na licu mjesta pokaže jer izgleda da sam ja kokoš za to!!!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: sklapanje opreme :-( ???
2.1.2009 12:40:23   
FIONA
IZVORNA PORUKA: ZVRK

ja sam prije tj.još uvijek vezujem SAMO sa pojasom i sve 5


ali kak samo pojas...imam utore kam ide pojas ali to nije uopće na ruku???user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: sklapanje opreme :-( ???
2.1.2009 12:42:33   
Florijan Jakov
ako si dobro proučila upute i ne pomaže, pravac u dućan.

mi smo imali Chicco 3u1, sa auto-fix-om (postolje za auto), samo bi umetnula AS0+ unutra i sve bi bilo ok.


_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: sklapanje opreme :-( ???
2.1.2009 12:51:48   
FIONA
FJ blago tebi, to je sigurno mrak jer ovo je katastrofa...još bum malo probala ali sve mi se čini da se bum išla crvenit u dućkas...mora da je fora tak jednostavna samo kaj ja nikak da kužim!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: sklapanje opreme :-( ???
2.1.2009 13:00:30   
ZVRK
fiona,as smjestiš na zadnji sic te povučes pojas.odotraga as imaš nešto kao kvačicuuser posted image zakačku pa na to se uhvati jedan pojas a onaj donji-drugi dio pojasa provučeš preko nogica i onda zakačiš-zavezeš pojas.

neznam da li si me razumjelauser posted image user posted image user posted image
ja sa strane as imam slikicu-da li je ti imaš pa da pogledaš?

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: sklapanje opreme :-( ???
2.1.2009 13:05:04   
Ruža
Fiona tako smo se i mi patili s jajetom, smontiraj-razmontiraj.user posted image  Onda smo smontirali AS u auto i ne vadimo ju više van.
Problem smo imali s kolicima, sklopila ja njih i povezla do sestre da odemo u šetnju malo. Pa nakon jedno sat vremena borbe, odustala sam od toga da ih rasklopim?user posted image  Živa nauka, a nemam uputa. Na kraju ih je zet uspio odblokirati. user posted image  Sva sreća pa ih nisam u grad povzla, dobro bi se user posted image user posted image user posted image  na parkiralištu.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: sklapanje opreme :-( ???
2.1.2009 13:05:26   
FIONA
ma u to je fora..ima slika ali nije kao sjedalica...ak ju provučem i pebacim onaj dio preko nogu ja nemrem djete staviti u nju...pa ne bum svaki put vadila sve van ak ne moram!!!user posted image ...a i nije stabilna...ne ja sam kokoš za to i gotovo!!!

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: sklapanje opreme :-( ???
2.1.2009 13:06:49   
FIONA
IZVORNA PORUKA: Ruža

Fiona tako smo se i mi patili s jajetom, smontiraj-razmontiraj.user posted image  Onda smo smontirali AS u auto i ne vadimo ju više van.
Problem smo imali s kolicima, sklopila ja njih i povezla do sestre da odemo u šetnju malo. Pa nakon jedno sat vremena borbe, odustala sam od toga da ih rasklopim?user posted image  Živa nauka, a nemam uputa. Na kraju ih je zet uspio odblokirati. user posted image  Sva sreća pa ih nisam u grad povzla, dobro bi se user posted image user posted image user posted image  na parkiralištu.user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image zato se ja sada patim...user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: sklapanje opreme :-( ???
2.1.2009 13:09:47   
ZVRK
ako mi nije trebala cijela as a sam za izvaditi danijela maknula samo pojas koji ide preko nogica a onda kada bi ga smjestila unutra vratim preko nogu
kada uđeš u štos ti je lako

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: sklapanje opreme :-( ???
2.1.2009 14:31:51   
FIONA
IZVORNA PORUKA: ZVRK


kada uđeš u štos ti je lako





treba ući u štos!!!...user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 13
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!