|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   pranje zubića
19.9.2011 17:15:32   
tina0310
kako perete zubiće i čim?kako ste započeli s obzirom da moj mali miš nezna i neće ispljunit ni vodu a kamoli šta drugo,ima 15mj al i daje samo ponekad istrljamo zubiće na suhouser posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: pranje zubića
19.9.2011 17:17:58   
pincirotvajler
http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ5hw0NYBytP1OY8rcMWZmZQ9BpSlKO1ofzrzjdYvO5qODPj7_AHv-BcA0P
u dm smo uzeli i od prvog zuba ribamo svaku večer
sad smo na običnoj četkici za djecu i dalje bez paste
jednom dvaput tjedno još pređemo vl maramicama za zubiće http://hunt4freebies.com/wp-content/uploads/2011/05/Spiffies.png


_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu tina0310)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: pranje zubića
19.9.2011 17:22:42   
tina0310
dobili smo takve iste četkice ali plave i koristimo ih ali na suho a vlažne maramice ću potražit.....za njih sam čula al nisam bila sigurna koliko se upotrebljavaju...

hvala,pinciuser posted image

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: pranje zubića
19.9.2011 19:42:08   
BUMBI
Mi smo imali problema kad bi htio prati zube,nije nikada bio oduševljen,ali sad za rođendan je dobio el.četkicu i sad s njom pere po par puta na danuser posted image user posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu tina0310)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: pranje zubića
13.3.2013 21:05:38   
Fever
moja voli prati zube, prvo malo samo mrlja a onda joj ja završim i to je večernji ritual, nema da neće. Koristimo onu elmex ako se ne varam pastu i stavim vrlo malo

_____________________________

Princeza naša Matea 28.12.2010.

Princeza naša Mia 14.03.2013.

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: pranje zubića
13.3.2013 21:08:02   
snowwhite
curka voli,a mali više pere jezik nego zube hahaha,nema veze glavno da stekne naviku

(Odgovor članu Fever)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: pranje zubića
13.3.2013 21:13:57   
CallamityJane
Zubici se peru dva puta dnevno i tu nema izgovora. Ona sama ako ja previdim ili tata opominje da mora zubice oprati. Kombiniramo el. i obicnu Signalovu cetkicu i naravno najbolju Elmex pastu i zubici su joj savrseni. Zubaru obozava ici, bas smo prosle ljeto sve joj fisure zapecatili pa sada cekamo sestice da i na njima to obavimo

(Odgovor članu snowwhite)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: pranje zubića
13.3.2013 21:16:53   
Renata RR
Mi peremo unatoč tome što ne zna ispljunuti.. Ali kod curice je pranje zubi prava drama... stalno se otima, sada to otimanje polako pretvaramo u igru, tako da ima još nade...user posted image

(Odgovor članu tina0310)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: pranje zubića
13.3.2013 21:17:13   
mariola
I moj T je navaljivao da mu kupim el.četkicu jer i mi imamo i kad sam mu je kupila i to na Jurića nikad se nije bunio na pranje. Jutro i večer obavezno. L još ne može sama.

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: pranje zubića
13.3.2013 21:19:14   
pepeljuga
Moji svi peru bez prigovora

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: pranje zubića
13.3.2013 21:20:39   
Keekeelee
Mi smo još u iščekivanju prvog zuba, a čitala sam da se od prvog zuba mora prati. U ovom trenu uopće ne mogu zamisliti kako se pere zub 6mj djetetu...user posted image

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: pranje zubića
13.3.2013 21:22:00   
mama_25
Moj ne zna pljunuti van, samo onako trlja četkicom..bitno da se navikne! Stoji do mene i ponavlja peje, peje (kao pere zubiće) user posted image

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: pranje zubića
13.3.2013 21:26:42   
svrcica
Moj ima 18 mjeseci i voli prati zubiće sam, ne da baš da mu ja perem, ali svejedno se nekako uspijemo dogovorit pa ih i ja isčetkam malo. Naučila sam ga i pljuvat da ga pripremim za pastu, pa mi je počeo pljuvat po kući user posted image . Kad ste počele koristit pastu za zube?

_____________________________

20.09.2011. - Mateo - mamina mala ljubav

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: pranje zubića
13.3.2013 21:36:11   
CallamityJane

IZVORNA PORUKA: Keekeelee

Mi smo još u iščekivanju prvog zuba, a čitala sam da se od prvog zuba mora prati. U ovom trenu uopće ne mogu zamisliti kako se pere zub 6mj djetetu...user posted image

Imas poseban set cetkica za te prve zubice, ja sam imale i one sto se navuku na prst....Navika cudo radi tako da od prvog kreni i drzi se toga dalje se samo kotrlja user posted image

(Odgovor članu Keekeelee)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: pranje zubića
13.3.2013 21:38:14   
Keekeelee
Hvala na savjetu! user posted image

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: pranje zubića
13.3.2013 21:52:45   
anne
ma da calamiti, ali od tog nema neke koristi.
više da usvoje naviku.

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

(Odgovor članu Keekeelee)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: pranje zubića
12.4.2013 12:33:57   
cocco
navodno do druge godine ne znaju ispljunuti i dovoljno je prati samo s vodom dvaput dnevno. al mi smo ipak kupili elmex pa mu navečer operemo s pastom, stavim samo milimetar, a ujutro samo s mokrom četkicom. nekad hoće prat, nekad ne da, nekad hoće sam. ovisi od faze. sad se već dva dana natežemo i na silu mu peremo.

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: pranje zubića
24.4.2013 20:22:25   
Renata RR
Mi peremo s elmexom unatoč tome što ne zna ispljunuti. Ionako ima u njemu mala količina fluora. Sada sam joj počela stavljati pastu i ujutro. Ima 16 mjeseci, ali drama oko pranja još uvijek ne prestaje... Mala je tvrdoglava na mamu i tatu...user posted image

< Poruku je uredio Renata RR -- 24.4.2013 20:23:00 >

(Odgovor članu cocco)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: pranje zubića
16.12.2014 21:08:58   
sorina
L pere sa zubnom pastom od nekih 2g. Kupila sam joj onu vademecum od 0-6g i nikad nije bilo problema. Pljuniti je naučila tek s nekih 3g,a D je sad 19mj. i zubiće smo prali samo vodom ujutro i navečer,ali već par dana traži da mu stavim sekinu zubnu pastu (stavim manje od zrna graška).
Prvo mu ja operem,a onda on sam trljauser posted image

_____________________________

Moja dobrica - 07.08.2010
Mamin smješko -02.05.2013

(Odgovor članu Renata RR)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: pranje zubića
16.12.2014 21:46:03   
Ela28
Blizanci imaju 24 mj peremo im zubiće već duže vremena ali tek od nedavno i sa malo paste. Četkice imaju curaprox i još ne znaju sami ni četkati ni pljunuti user posted image

(Odgovor članu sorina)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: pranje zubića
16.12.2014 22:49:54   
angellah
Hm, nisam ni znala da postoje četkice za bebe koje se navlače na prst. Jel zna netko gdje bi se to moglo nabaviti? Dm, ljekarne? Ebay? user posted image

(Odgovor članu Ela28)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: pranje zubića
16.12.2014 23:17:15   
vandax
Moj T ima 3 godine i obožava prati zubiće. Imamo Curaprox četkicu koja je premekana i stavimo mrvicu kaladonta i mama trlja jer se njemu gospodinu ne da. Prije nije baš htio redovito prati ali otkad imamo novu četkicu nema problema.

(Odgovor članu angellah)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: pranje zubića
22.12.2014 13:51:53   
mishica2
Ja sam svojoj kupila mekanu navlaku za prst u obliku zeke za čišćenje prvih zubića u Bubamari u Zg. Ali vjerojatno i neki drugi dućani specijalizirani za djecu drže nešto slično.

(Odgovor članu angellah)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: pranje zubića
22.12.2014 22:42:24   
sorina

IZVORNA PORUKA: angellah

Hm, nisam ni znala da postoje četkice za bebe koje se navlače na prst. Jel zna netko gdje bi se to moglo nabaviti? Dm, ljekarne? Ebay? user posted image


Nisam ni ja. Mi smo u početku koristili one prve iz dm-a kao za masažu desni,pa smo onda kad su imali bar 4 zuba počeli s pravim četkicama (a to je kod mojih bilo s godinu danauser posted image )

_____________________________

Moja dobrica - 07.08.2010
Mamin smješko -02.05.2013

(Odgovor članu angellah)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: pranje zubića
26.12.2014 21:11:59   
monstrum
Počeli nakon navršenih godinu dana i prvih nekoliko zubića kroz igru, i navika ostala..sad najnormalnije pere zubiće..čak uživa u tome.

(Odgovor članu tina0310)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!