|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 21 22 [23]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
28.2.2017 11:16:51   
LourdessPadme
Jutro curke

pinky sretan ti rocko sa zakasnjenjem ♥
sad sam 18+4 valjda je to to onda user posted image

hajdi draga,za sad se decko javlja iz busice user posted image al moze se to jos u curu promjenit user posted image
Vidit cemo sad u Pon na pregledu jel 100 %

perlice ja na +6kg a u manjem tt user posted image

Mene za sad ne brine kilaza posto sve odlazi u trbuh i sise user posted image
Dajte mi recite curke dal ste vi imale blage kontrakcije maternice ovako rano? Ima zadnja dva dana predvecer kad legnem osjetim lagane kontrakcije,nisu bolne samo me plase malo. Neznan jeli rano za to user posted image



_____________________________

29.07.17 stigla roda s najljepsim poklonom :D

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 551
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
28.2.2017 11:37:11   
perlica55
Belina, reakcija je dobra, nek samo nastave jednako rasti i nek bude finih js.
Budući si na 225j (dosta visokoj dozi), nije nekakva super reakcija. Al bitan je samo
jedan pravi embrij za user posted image user posted image
Leilani, držim fige za user posted image jer kaj daxy veli,
simptomi user posted image = user posted image
Lourdess BH nisam imala ni sada ni prvi put,
tak da zbilja nisam od pomoći. Čitala sam da su one
normalne, al je bitno da ne otvaraju..
Kaj se kilica tiče, iskreno, jedem normalno kao i do sada (slatko i tijestoskoro nikako),
ubacila sam si samo još jedan voćni obrok + jogurt pred spavanje.
Zadovoljna sam za sada kilicama, iako se zadnjih mjeseci dobija
najviše. U tr. knjižici piše 9-17kg i tak će bit user posted image i
Zbilja ne bi voljela dobiti 20/25 kg u trudoći..

< Poruku je uredio perlica55 -- 28.2.2017 11:45:16 >


_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu LourdessPadme)
Neposredna veza do poruke: 552
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
28.2.2017 12:27:51   
mali andeo
hej ,curke !!!

Pinky draga sa zakašnjenjem želim ti sretan rođendan,
da ti se sve želje ostvare i da budeš zdrava !user posted image
Kako je maleni ? jel se čvoruga povlači ?
stvarno je nekad potrebna se sekunda da se dogodi sr....user posted image

Lourdess ja ih imala u prvoj trudnoći,više odmaraj...bit
će sve ok ,bitno da se ne otvaraš ,ja dogurala do 37ttuser posted image

Perlice kilice su super ,ja sam već sada na +3,a s L sam toliko bila u 17tt,
mislim da će me ginić drugi tjedan malo špotati user posted image
a stvarno ne jedem punouser posted image

Leilani
neka budu to pravi trudnički simptomi user posted image user posted image

Belina čekamo i navijamo user posted image user posted image

Daxy ne zamaraj se s kilicama ,još ćeš biti u minusu ,kada ćeš trčarati za princezama !!

Evo ja sam dobro ,recimo..nije da mi se nešto pretjerano dade ,ali guram se ...
za dva tjedna planiramo do Opatije ,nadam se da će biti lijepo vrijeme pa da me malo more i sunce podigne ...
nisam ni sanjala da me ova trudnoća bude toliko iscrpila u startu user posted image
očekivala sam da budem poletna i puna elana ,a meni se neda ni s kuće vanuser posted image

_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 553
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
28.2.2017 14:20:22   
PinkyFunkyBirdy
Hvala Lourdess i mali andeo na čestitici! user posted image

Lourdess ne sjećam se toliko kontrakcija koliko da me stidna kost bolila valjda već od 3mj. trudnoće. user posted image Vjerujem da je to normalno. Nemoj se samo preforsirati i bit će sve ok. user posted image

Mali andeo, moj M je dobro. Srećom pa nije izbila velika čvoruga već je samo modrica pa se nadam da će brzo proći. user posted image

Perlice, u zadnjim mjesecima se najmanje dobiva jer ti ne stane hrana u želudac pošto bebica zauzme puno mjesta pa stišće stalno želudac. Zapravo u zadnjim mjesecima bebica najbrže raste pa u biti te zadnje kilice nisu mamine već bebine. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 554
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
1.3.2017 21:36:49   
tišina
Cure, niste ni svjesne koliko mi ove vase rijeci podrske I savjeta znace.

Nismo nista konacno rijesili, pokusali smo stvari sagledati iz vise perspektiva, napokon smo uspjeli smireno razgovarati. On je shvatio svoju pogresku u komunikaciji sa svojim roditeljima (kad oni o meni drobe sto nema veze s vezom a on suti..).

Perlice, da razliciti smo svjetovi, u pravu si. Komprimis nam mozda zivot baci na stol.. nezz, oboje radimo s tim sto je moj posao nesiguran. Ako ja ostanem bez posla nezz sto cemo...

Mini bav, pokusavamo razgovarati. Satima pricamo o svemu, uvijek se nekako dogovorimo dok se oni ne dodu s komentarima. No, meni nikad nece reci, nego tek njemu kad mene nema u blizini. On ima nekakav prejak osjećaj duga, odgovornosti i poslušnosti prema njima da ja to ne mogu pojmiti..
Govorimo oboje svoje razloge ali ima toliko varijabli oko svega da je nenoguce nekim konacnim dogovorom sve pokriti.. :(

Hajdi, toliko je sve slozeno da nekad mislim da ce zbilja trebati neki novi izvanjski razlog kojim cemo ovo rijesiti pa na koji god nacin. U svoj ovoj vikend svađi sam mu rekla i da hoću razvod. Nije me bas ozbiljno shvatio. Nezz, vidjet cemo sve...

Mali anđeo, mislim da je njemu problem taj odnos s roditelja. Kao da je prejako vezan uz njih i cijeli zivot osjeca dužnost prema njima i njihovim idejama..

Pinky, da prekratko smo u braku za takve stvari... prije braka smo zivjeli zajedno skoro 3 godine i covjek bi rekao da smo do sada vec sve rijesilo. Iako i jesmo, gledali smo nekretnine, planirali sveee dok se to s njima nije zbilo...

Lourdess, drzim se, moram. Stali smo na loptu, mozda se sad malo vise i bolje razumijemo, ali tema nije gotova. A kako njemu objasniti da o nasem životu trebamo odlučivati mi i samo mi, to ne znam. Bojim se da ce trebati puno vremena da se on potpuno osamostali od njih...

Leilani, pogodila si bit. Dug, osjecaj duga prema njima je ogroman. Uz dug tu jos ide i autoritet, poslušnost, odgovornost. Iako, da budem fer, on je poceo zivjeti sa mnom, daleko on njih usprkos njihovu protivljenju tako da je tu ipak uspio malo se tome oduprijeti.. vidjet cemo. Rano je da prosudim..

Papucice draga, koliko razumijevanja u tvom postu. Imam 31, god. On 29. Zivim skupa 3 godine, u braku 6 mjeseci. Obožavam ga zbig svih njegovih vrlina koje mogu u sred noći reciturati. Toliko puta mi je bio potpora i podrška da ovo... Situacija nam je specifična, sad oboje radimo ali je meni posao nesiguran, njemu nije. Bez mog posla ovdje, ako dignemo kredit, smo u velikooom problemu... tesko je reci ista, jos gore donositi konacne odluke kd imas uvid u sve strane.. zapravo, ne boli mene toliko selidba i činjenica da mozda necu imati posao (jer ga i ovdje mogu izgubiti) nego činjenica da su se stvari preokrenule zbog njihova stajališta...

Daxy, vidiš sto se dogodi kad mi das da pisem o cemu zelim. user posted image . Morat cemo nesto rijesiti, nezz kada i kako. Sad smo stali s time, malo se odmoriti od svega, razbistriti glavu i vidjeti kako ce se okolnosti odvijati...

Jos jednom, hvala vam na svakoj rijeci razumijevanja, savjeta, potpore. Uzivo nemam s kim porazgovarati o tome. No, dosta o ruznim temama ipak je ovo dio za potporu trudilicama. Ljubim vas sve!! user posted image

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 555
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 21 22 [23]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 21 22 [23]
Idi na:







Anketa

.
пеперутка16

.

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!