|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kada odviknuti dijete od dude varalice?
2.12.2014 16:11:28   
MarijanaC
Moj G ce 1.3. imati 3god i ima dudu za spavanje. S obzirom da sljedece godine ide na operaciju mandula ne zelim ga odvikavati tako da ima neku utjehu a onda poslije toga cemo krenuti polako. Imao je i 2 dekice i medu. Jedne dekice smo se rijesili jer ju je popiskio i od tad je fuj. Sad nikako docekati da se opet popiski u krevet da se jos koje rijesimo hh.

_____________________________

Za dva života bogatija
user posted image user posted image Gabrijel 01.03.2012.
Matej 27.09.2014.user posted image user posted image

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Kada odviknuti dijete od dude varalice?
2.12.2014 16:54:09   
Ela28

IZVORNA PORUKA: Snjeguljica_83

Moju je s 2,5 g. odviknula teta u kuti, zubarica, koja joj je na pregledu rekla "zubi ti strše, što će ti duda? baci dudu!"

Od tada nije pitala za nju.user posted image



To je dobro budemo ih ubrzo upisali kod neke zubarice pa možda to pomogne user posted image

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Kada odviknuti dijete od dude varalice?
2.12.2014 16:55:56   
Ela28

IZVORNA PORUKA: MarijanaC

Moj G ce 1.3. imati 3god i ima dudu za spavanje. S obzirom da sljedece godine ide na operaciju mandula ne zelim ga odvikavati tako da ima neku utjehu a onda poslije toga cemo krenuti polako. Imao je i 2 dekice i medu. Jedne dekice smo se rijesili jer ju je popiskio i od tad je fuj. Sad nikako docekati da se opet popiski u krevet da se jos koje rijesimo hh.



I moj jedan ne može zaspati bez svoje gazice to je nekima kažu slatko ali baš je smiješan kad se pokriva s njom po glavici i cijelu noć ju drži u ruci i naravno s dudom u ustima ,a drugi voli dudu i grli svoj jastuk user posted image

(Odgovor članu MarijanaC)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Kada odviknuti dijete od dude varalice?
2.12.2014 18:13:43   
monstrum
maloprije drugog rođendana, ako se dobro sjećam...znam da smo je još gurali u onom bicikliću guralici user posted image

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Kada odviknuti dijete od dude varalice?
2.12.2014 20:02:54   
MarijanaC
A meni je sladak s tom dekicom ali kad ide spavati onda 2 dekice,medo i duda hahaha. U vrtic kad ide pun ruksak samo stvari za spavanje. Sad imamo dekicu i medu i dudu. Kad se rijesimo dude i mede neka mu dekica ostane.

_____________________________

Za dva života bogatija
user posted image user posted image Gabrijel 01.03.2012.
Matej 27.09.2014.user posted image user posted image

(Odgovor članu Ela28)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Kada odviknuti dijete od dude varalice?
2.12.2014 20:31:29   
zima1995
Mi smo bili pravi mali ovisnici, što je bio stariji sve je bio ovisniji. Sa dvije god i 9 mj. smo imali jednu "svadju" nakon koje sam mu bacila dudu kroz prozor, računajući da ću mu dati rezervnu pred spavanje ako bude baš puno tražio. Medjutim, na spavanje je otišao bez dude, jer sam mu par puta rekla, pa vidio si da ju je mama bacila, da je sad prljava, i neočekivano je pristao na spavanje bez dude. I evo nepuni mj dana smo bez nje. I ne spominje ju više. user posted image

(Odgovor članu MarijanaC)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Kada odviknuti dijete od dude varalice?
2.12.2014 20:56:28   
Tia00000
Iz iskustva mogu reći da nema baš lošeg u tome da dijete malo duže koristi dudu ili bocu. Naravno da s njima o tome treba razgovarati a najbolje je kad se postigne da oni sami shvate da je došao trenutak i sami kažu da je bilo dosta. Ja sam osobno "dudala" do 6. godine dok nisam u školu krenula a zubi mi ravni i zdravi da bolje ne može :-)

(Odgovor članu zima1995)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Kada odviknuti dijete od dude varalice?
3.12.2014 13:28:21   
Sunshine28
evo mene godinu i pol kasnije user posted image

na kraju je i moja Em postala ovisna o dudi, imala je jednu fazi kada je dva mjeseca bila bolesna i rasli joj zubi i tu je sve otislo k vragu....vise nije bilo zamislivo ici spavati bez dudice, a bome ju je i preko dana svako malo trazila...

i onda smo sa oko 18 mjeseci poceli furati pricu da se sa dudicom ne ide izvan kuce...malo se bunila, ali kroz 2-3 dana ju je vec sama vadila iz usta kada obucemo cipele za van...malo je bilo patnje kada mi se vani rasplace ali sam pocela nositi uvijek nesto grincuti, obicno voce i to joj davala....

prije dva mjesec, oko 2. rodjendana, nakon sto mi je legica zubarske struke rekla kako joj zubi strse malo, samo sam joj jedan dan rekla duda je samo za spavanje i nisam dala i tocka, isto 2-3 dana i privikla se, sada dudu kada ju vadim iz krevetica sama vadi iz usta i ostavlja u krevetu....

ali kada cemo se i kako odviknuti od dude za spavanje ne znam...ide sapavati oko 21h i vec oko 19h krece prica "ide spavati, dobi dudu" i raduje se user posted image user posted image

_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Kada odviknuti dijete od dude varalice?
22.12.2014 13:06:15   
mishica2
Drago mi je da sam naisla na ovu temu, nadam se da će mi neki od ovih savjeta pomoći, jer evo, moja ima nepunih 18 mjeseci i nezamislivo joj je spavati bez dvije dude. Kad jednu zagubi u krevetiću, tapka ručicom u polumraku dok je ne nađe ili se jednostavno rasplače... Preko dana nastojim držati situaciju pod kontrolom i dam joj je samo u iznimnim slučajevima, ali je isto tako sklonim prvom prilikom. Kas smo vani i postane nervozna, također pomaže neko voće ili keksić.

(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 34
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!