|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   iskustva za driling jajnika
17.10.2012 9:57:06   
ciklama87
lep pozdrav cure,evo mene direkt iz bolnice urađena resekcija pregrade na materici koja je bila 1cm i driling jajnika,sve je proslo uspjesno bila je pregrada 1cm i uklonjena je,na jajnicima male ciste znaci jajnici su kod mene mikrocisticni,jajovodi prohodni. dveuser posted image user posted image inače dve leti radimo nauser posted image ali nista sada poslije operacije koju sam napravila u Sloveniji sam malo optimistična,Zanimaju me vaša iskustav jel neko ostao trudan poslije drilingauser posted image user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: iskustva za driling jajnika
17.10.2012 19:26:44   
Tedy bear
draga ciklama čitala sam neki članak da čak do 60% žena nakon drilinga uskoro zatrudni, tako da želim i tebi da ti se dogodi user posted image vrlo skoro.
takođe sam čitala dosta i po forumima da je mnogim ženama pomoglo, ali da je postupak dosta bolan. ako ti nije problem možeš li malo opisati kako se taj postupak izvodi. meni nisu utvrđeni neprohodni jajovodi ali obzirom da MM i ja pokušavamo već 4 godine i ne događa seuser posted image a kao sve je uredu, pomišljam da možda i to treba napraviti pa možda pomogne.

(Odgovor članu ciklama87)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: iskustva za driling jajnika
17.10.2012 21:26:11   
ciklama87
tedy situacija je takva bila da se to radi 5 dan ciklusa,dosla sam u bolnicu u ponedeljak,dali mi apaurin od 5mg,klistirali tj.ispraznili debelo crijevo uzeli krv.Nakon pola sata su me odvezli u operacijsku salu.Tamo sam dobila infuziju,izmjerili mi tlak i zaspala sam.Probudila sam se oko 12 sati a u 8h sam usla u operacijsku salu.Kada sam se probudila oko mene se sve vrtilo i osjetila sam nenormalnu bol tako da sam anelgetik odmah dobila u venu,bol je za sekundu nestao.utorak sam vec dosla doma.Mene sada nista ne boli imam tri reza jedan na pupku i dva u predjelu jajnika.super se osječam samo malo mi sukrvice izlazi iz rezova pa moram mirovati.iduci mjesec idemo u akciju dobila sam i klimofen koji cu piti od 5 do 9 dana..zelim ti ubrzo user posted image

_____________________________

sve za jednu malu tačkicu

(Odgovor članu Tedy bear)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: iskustva za driling jajnika
30.9.2014 7:10:16   
Betic
Evo mene da podignem temu. Imala sam driling jajnika 2 puta. Prvi put je radjena operacija prije 2 godine kada su putem 3 mala reza velicine 1 cm uradjena op. Malo bude bolno kad se tek probudis ali se brzo oporavi covjek. Drugi put kad sam imala operacuju prije 3 mjeseca, radjeno je bez ikakvog reza, novom metodom kroz rodnicu. Metoda je savrsena, ja sam se cudila i pitala dali su ista radili jer nisam imala nikakve bolove, plus su mi odradili i kiretazu. user posted image za nove tehnike i usavrsavanja.

(Odgovor članu ciklama87)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: iskustva za driling jajnika
3.10.2014 0:29:20   
daxy
Betic dobrodošla na RR. user posted image user posted image

Ako možeš napiši malo detaljnije o sebi.

Jesi zatrudnila poslije drilinga? I kakvi se ti ciklusi bili poslije?

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu Betic)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: iskustva za driling jajnika
6.10.2014 21:10:44   
Betic
Borim se sa neplodnoscu godinama, jednom sam uspjela ostati trudna putem ivf-a ali nazalost samo 9 nedelja, embrio se nije htio razvijati vis i uginuo je. Trenutno sam u novom pokusaju IVF-a a mislimo i poslednjem jer sam radila sve i svasta i nista ne pomaze. Nisam bila nazalost ta sretnica da posle drilinga ostanem u drugom stanju, moji jajnici jos uvjek imaju mnogo malih folikula koji su tu prisutni i ne razvijaju se.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: iskustva za driling jajnika
7.10.2014 21:15:53   
daxy
Žao mi je zbog gubitka trudnoće.
Jel te bolilo što poslije operacije? user posted image

Ako hoćeš pridruži nam se na odbrojavanju,čekat ćemo betu s tobom i navijati.

U svakom slučaju želim ti puno sreće i da ostvariš user posted image . user posted image user posted image user posted image

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu Betic)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: iskustva za driling jajnika
27.10.2014 17:20:40   
Betic
Nije me bolelo, sve je proslo u najboljem redu. Radila sam betu danas, 14 dana od transfera i iznosi samo 38. Moram je ponoviti za 2 dana. Nisam bas neke srece, sve govirim sebi da bi moglo cudo da se desi ali to je 1 od 100 slucajeva.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: iskustva za driling jajnika
30.10.2014 7:30:56   
daxy
I kakva je Beta? user posted image

Nadam se da slaviš! user posted image user posted image

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu Betic)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: iskustva za driling jajnika
1.11.2014 8:08:42   
Betic
Neslavim nazalost, beta je u ponedeljak bila 38 a u srijedu 35. Cekam krvarenje, receno mi je da idem u bolnicu ako mnogo boli a bolilo je jutros, sreca sad se smirilo malo. Eto nekom nije sudjeno a sto je najgore sanjam da sam trudna i da milujem stomak, sretna u snu a kad se probudih dodje mi da placem od muke. Pozdrav i hvala sto brines user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: iskustva za driling jajnika
1.11.2014 13:57:31   
daxy
Jako mi je žao. user posted image user posted image
Ne mogu ni zamislit kako ti je. user posted image

Nadam se da će sve proći što brže i bezbolnije.

Na ovoj temi ima puno divnih cura,ja te pozivam da nam se tu pridružiš:
http://www.ringeraja.hr/forum/odbrojavanje-studeni-2014/m_909108/mpage_5/tm.htm#909543
Možeš se izjadat kad ti je teško,tu smo za sve koji dijele istu borbu.

Baš sam se nadala da će sve dobro završit.
Čuvaj se. user posted image user posted image

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu Betic)
Neposredna veza do poruke: 11
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!