|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Dječja soba
6.4.2013 18:24:55   
MKata
Ovako...dijete nam je 3 godine i razmišljamo o namještanju sobe. Imam nekoliko pitanja...

Treba li dijete imati puno prostora za igru u svojoj sobi ili se ipak igraju tamo gdje su i do sad navikli (tj. tamo gdje su i roditelji) u dnevnoj sobi?

Budući da želimo imati još djece (ako Bog da, bit će uskoro user posted image ), kakva su vaša iskustva s djecom različitog spola u istoj sobi?

Mislim, meni je sasvim normalno da brat i sestra dijele sobu, ali želim čuti i vaša razmišljanja...ili iskustva...

_____________________________

On ne voit bien qu''''avec le cœur ; l''''essentiel est invisible pour les yeux.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Dječja soba
6.4.2013 22:48:38   
MKata
Zašto me svi ignoriraju? user posted image user posted image user posted image

_____________________________

On ne voit bien qu''''avec le cœur ; l''''essentiel est invisible pour les yeux.

(Odgovor članu MKata)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Dječja soba
7.4.2013 8:24:47   
cuba
Mi smo prošlo ljeto kupili spavaću sobu za našeg frajera, tada je imao 2,5god i planirali smo drugo dijete koje evo stiže za koji danuser posted image koje će isto u dogledno vrijeme prijeći kod starijeg brace u sobu.

Nismo znali hoće biti curica ili dečko pa smo se pri odabiru boje ipak odučili za neutralnu, tako da je soba u kombinaciji bijelo/žuta. Imamo dosta mjesta u sobi ali nam je ipak bilo važnije da djeca imaju više prostora za igru nego da cijelu sobu popunimo sa namještajem.

Naš R se igra i u sobi ali i u dnevnom boravku. Tj, kada nam dođu gosti sa djecom igraju se u sobi a kada je sam kući onda se zna igrati i u boravku jer zna što smije a što ne (skakati po kauču, dirati tehniku, tv i sl) a tuđu djecu ne želim upozoravati na takve stvari.

Iskustva sa različitim spolom djece u sobi nemam ali ne vidim u čemu bi bio problem da brat i sestra dijele sobu.




_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu MKata)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Dječja soba
7.4.2013 8:44:01   
MaTana
Jos nemam iskustva sa odvojenom sobom, buba jos spava u nasoj, ali za par dana selimo i ona ce dobit svoju sobu. Ima mjesta za igru, ali vjerujem da ce igracaka i igre biti i u dnevnom. Isto tako seka ubrzo stize i ona ce imati svoju sobu
sto se tice brat - sestra djeljenja sobe mislim da do predpuberyeta tada bi mogli pocet ratovat u borbi za malo privatnosti.

_____________________________

princeza br.1 - 18.11.2008,
princeza br.2 - 16.04.2013

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Dječja soba
7.4.2013 9:23:46   
pincirotvajler
mi nemamo kaj ni mudrovat,stan je 32m2,d soba je mala(mi spavamo u dnevnoj) i uredila sam ju kak sam najbolje mogla u manjku prostora,više ni neizgleda ko dječja otkako smo maknuli kindač i sl (nema ni mjesta za igranje,pa i to u dnevnoj)
isto je i što se tiče djeljenja s bratom/sestrom,,trebali smo odmah napraviti i drugo pa je razlika mala i lakše bi bilo ako su suprotnog spola kasnije mislim-ovo što matana kaže u pubertetu




< Poruku je uredio pincirotvajler -- 7.4.2013 9:26:33 >


_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu MaTana)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Dječja soba
8.4.2013 0:07:48   
sretnaz
Različit spol vjerojatno neće smetati do puberteta. Nemam iskustva jer imam 2 sestre. Ali dobro bi bilo da imaju puno prostora za igru. Uvijek se može dobiti prostor s krevetom na kat, pa da je ispod ormar, radni stol ili prostor za igru. Ili ako treba krevet iznad kreveta :-) Čak ako se na početku dijete ne igra u sobi, zaželjet će se s vremonom svog prostora gdje može složiti kocke da tako stoje danima, ili napraviti stazu za aute, ili kad dođe prijatelj da se igraju sami.

_____________________________

N.... 6.09.2012. 3860 g, 53 cm
K... 24.06.2014. 3250 g, 47 cm

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Dječja soba
2.3.2018 13:35:28   
NatalijaB
Ja imam dvoje djece, jedna 4 godine, druga 6 i uređujemo im dječju sobu sad. Zeznuto je jer nije velika i onda gledaš kako najbolje iskoristit prostor da imaju dovoljno mjesta. Bit će nekakav krevet na kat vjerojatno, ali bi htjela da je neobičan pa skupljam fora ideje.

(Odgovor članu sretnaz)
Neposredna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!